sposoby na walke ze zlym nastrojem

ganca

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miasto
Tych kilka domów, te parę ulic, wzdłuż i wszerz
zazwyczaj wyładowuję się na treningu tenisa. Lub ustawiam poduszki w kacie i rzucam z całej siły w nie komórką xD. Bo szkoda rysować obudowę, ale rzucanie tym pomaga :D. Staram sie nie wyładowywać złości na innych, bo to, że sama mam zły dzień, to nie znaczy, że inni też muszą.. Oraz wychodzę na ługi spacer w lecie (z psem). Czasem, jak sobie zdam sprawę, że jestem smutna, to myślę "kurde, Ty, optymistka, smutna?! szok!" i jest mi wesoło xD. Albo powiemkilka słó na ten świat, jaki to on jest. albo popłaczę, i już ;)
 

Szarex

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
powiat tarnowski
Staram sie nie wyładowywać złości na innych, bo to, że sama mam zły dzień, to nie znaczy, że inni też muszą..
Oczywiście, ale często jest tak, że otoczenie za wszelką cenę, wypytuje "co się stało?" zamiast zostawić w spokoju, dopóki złość nie przejdzie. Wtedy o kłótnie nie trudno.
 

neptun

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja najczęściej rozmawiam ze znajomymi o tym kto miał gorszy dzień i staram się wszystko obrócić w żart. Najlepiej na imprezie :D
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Najlepszy jest wysiłek fizyczny lub cos słodkiego:) odrazu pomaga to i to :)
 

Benjamin Linus

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Poland
Muzyka, dobra przygodowa książka z happy endem, głupia komedia z ciapowatym bohaterem i sen.
 

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
jak masz zły chumor to tak:

I) Wyciągnij kartkę i długopis i zacznij pisać to co ci leży na sercyu w postaci:
1) tekstu hip-hopowego- układasz rymy, jak kogos nie nawidzisz to napisz o nim tekst na tej kartce, ktoś cie zranił tak samo napisz, kogos kochasz napisz tekst o miłości itp...

lub

2) opowiadanie, albo scenariusz. - Wyobraź sobie postacie i pokieruj ich życiem. Główną bohaterką możesz być ty i poprowadź historie do happy endu ( jesli w trakcie nie przejdzie ci zły chumor)

II) jeśli tamto nie pomogło wyjdx z psem na spacer, las uspokaja. I masz opcję:

1) ganiasz z psem, pływasz, aprtujesz, szkolisz go

lub

2) spokojnie idziesz z psem i słuchasz w uszach mp3, discmena, muzy z komórki itp ( NAJLEPIEJ ŻEBY TO BYŁA WESOŁA MUZA!)

III Jesli Nadal masz zły humor włacz komedię z Edim Murphym, albo jakąś totalnie głupawa która zmusi cie do śmniechu :)

POWINNO SIE UDAĆ :)
 

jakas_tam_17

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
653
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
:)
po prostu; słucham muzyki, jeżdżę na rowerze i wmawiam sobie ze jest dobrze i nie ma sie co zamulać. :)
 

robjoz

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Jeśli czuję się czasem mały, smutny, bezużyteczny, myślę o tym, że kiedyś byłem najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w swojej grupie.

hehehehe :D
 

Dawid_lbn

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2008
Posty
54
Punkty reakcji
0
Ja znam 2 sposoby które zawsze pomagają.. mi i moim znajomym.. tak więc :
Bieżemy ze sobą kwotę w wysokości 5 pln :D Kierujemy się w stronę najbliższego kiepskiego sklepu, kupujemy napój winopodobny firmy Agropol. (najlepiej ten ponieważ zawiera duże ilości siarki) Poczym spożywamy go w całości w przeciągu 1 minuty lub mniej. Dla lepszego efektu wypić dwa badź popić Perełką.. mocną rzecz jasna ;P drugi sposób to green :)
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
34
słucham ulubionej muzyki, oglądam jakiś film, jem coś pysznego, wychodzę na spacer, czytam książkę ... a czasami po prostu siedzę i płaczę :p dobrze się tak wypłakać : )
 

Ja3390

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
443
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu i tam :D
słucham ulubionej muzyki, oglądam jakiś film, jem coś pysznego, wychodzę na spacer, czytam książkę ... a czasami po prostu siedzę i płaczę :p dobrze się tak wypłakać : )

ja robie dokladnie to samo :p widac mamy podobny sposob na to ;) jesli mozna nazwac to sposobem..
A łzy naprawde czasem pomagają, bo po co dusic je w sobie ;)
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ooo tak : ) Jak się człowiek wypłacze to od razu mu się lepiej robi ...
 
Do góry