Sposoby na uciążliwy ból głowy

winyl

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
133
Punkty reakcji
2
Miasto
śląsk
Jak raz na rok to chyba nie migrena,niektóre produkty mogą wywoływać migrenę ale i tak nie wiadomo skąd się biorą i jak się ich pozbyć
 

Pepitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2015
Posty
74
Punkty reakcji
0
Ok, to raz na rok ból głowy połączony z wymiotami, zaburzeniem widzenia i chęcią zejścia z tego świata w trybie pilnym :)
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
Pepitka napisał:
Ok, to raz na rok ból głowy połączony z wymiotami, zaburzeniem widzenia i chęcią zejścia z tego świata w trybie pilnym :)
Współczuję, miewam tak co prawda rzadko, ale się zdarza. Do tego światłowstręt. Jak zauważyłam przyczynia się do tego spożycie czerwonego wina w połączeniu z nadmierną ilością żółtego sera :( Radę mam na to tylko jedną: silne środki przeciwbólowe, izolacja od reszty społeczeństwa i sen w ciemnym pokoju w całkowitej ciszy.
 

lolka55

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2015
Posty
17
Punkty reakcji
0
jeżeli ból głowy faktycznie pochodzi od zatok (co jest dostć częste) to dobrym sposobem może okazać się nasodren. jest to spray w 100 % naturalny. kupuje się go w aptece ale trzeba uwazac bo po otwarciu ma krótki termin jak to z naturalnymi rzeczami. wpsikuje sie do nosa i po pierwszym użyciu chyba z 15 minut wszystko się udrażnia i wypływa z nosa. potem już głowa nie boli ;)
 

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wizyta u neurologa nie zaszkodzi ja brałam leki codziennie i teraz odpukać nie mam tak często napadów migreny jak masz bardzo silne bóle są tabletki na receptę specjalne na migrenę znajoma właśnie ma takie przepisane teraz jak mnie dopada migrena tak jak kolezanka wyżej pisała dwie tabletki rozpuszczam solpadeiny i przechodzi.

Od siebie mogę dać namiar na dobrą przychodnię neurologiczną w Skawinie:
https://rcmskawina.pl/

Znajdziecie tutaj konkretną pomoc.
 
Do góry