sposoby na super paznokcie

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Czy macie jakies sposoby na piękne pazurki w domowych warunkach? Najlepiej tez żeby były w miarę tanie ;D Ja uwielbiam robić frencza ale nie tylko. Kupiłam w Rossmanie liner do paznokci z brokatem za jakieś 6,50 i do tego pasuje przezroczysty lakier jako podkład ale nie koniecznie ;) Gwarantuję super efekt. Fajne są też naklejki na paznokcie, niektóre są naprawdę tanie.

A wasze sposoby?
Czekam na odpowiedzi :)
 

kataryna8p

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja lubię zmieniać kształt- czasem mam zaokrąglone, czasem kwadrarowe, bardzo dobrze paznokciom robi oliwka, możesz ją kupić w sklepie kosmetycznym albo po prostu w domu pomoczyć sobie ręce w lekko podgrzanej oliwie, dobrze to robi na paznokcie i na skórę rąk.
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
:mruga: Ja... Ja chyba czasem je obcinam... I mam ładne i długie...
Ale jak patrzę na takie poobgryzane koleżanek... xD
A i dobrze "czasem" czyścić :] (albo się kapać :lol2:)
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Hmm ja widziałam u mojej kumpeli raz takie śmieszne pazurki: paznokcie pomalowane na czerwono a na nich białe kropki, jak muchomorki te paznokcie wyglądały ;) Niby dziecinny sposób ale naprawdę robi wrażenie i jest pomysłowe.

Oprócz tego można pomalować np przezroczystym lakierem paznokcie, końcówki pomalować na biało (frencz) i jeszcze na środku każdego paznokcia namalować srebrnym brokatem pionową linię... Ślicznie to wygląda.

Jeszcze jakieś pomysły macie? No dawać! ;D
 

Iwonkus

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
NS ;)
Ja paznokcie piłuję tak aby uzyskać efekt ładnie zaokrąglonych.Oczywiście nie zapuszczam jakiś szponów tylko są krótkie.Wcześniej moczę je w gorącej wodzie ,żeby też skórki się zmiękczyły i łatwiej je było piłować a skórki wycinać;) Na to ochronna odżywka i gotowe;) Trzeba pamiętać,żeby regularnie zmywać lakier bo "ochydnie" wyglądają do połowy pomalowane paznkocię(druga połowa zdrapana) :bag:
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Iwonkus wiem coś o tym i popieram że schodzący lakier źle wygląda ;) A macie pomysły na jakiś oryginalny manicure? Tzn chodzi mi o malowanie paznokci kolorowymi lakierami. Zdjęcia dodane do postów mile widziane ;) Pozdr ;*
 

Vanilka20

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Olsztyn
Wolę prostokątne, ale to też zależy od C paznokcia. Bo osobom, które mają bardziej płaskie ciut lepiej będą wyglądały zaokrąglone. Jak dla mnie to dobre są lakiery z Pierre Arthes, Flash, Vipera i Essence. W sklepikach Inglota można dostać ozdoby do paznokci, pudełeczko 2 lub 3 tys ozdób (zależy od wzoru) 5 zł.
 
Do góry