Sposoby na powiekszanie penisa

marizei

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Stronka powyżej to raczej reklamowa jest, z mojej strony moge tylko polecić polskie forum o powiększaniu penisa. Ponad 500 tematów!
 

Greg1976

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja z kolei słyszałem, że modne są ostatnio pompki do powiększania penisa Bathmate. W tabletki jakoś nie chce mi się wierzyć ;p Wydaje mi się, że to działają na podobnej zasadzie jak wszystkie "odchudzacze" itp itd - czyli ściema.

Na filmikach widziałem, że ta pompka faktycznie przedłuża penisa i to znacznie. Na stronie producenta jest info odnośnie trwałości rezultatów:

* 85 na 100 użytkowników zyskuje 2 – centymetrowy wzrost w przeciągu tygodni.
* 95 na 100 użytkowników zyskuje więcej, niż 1 centymetr w przeciągu miesiąca.
* Wielu użytkowników stosujących urządzenie przez długi czas zyskuje do 7 centymetrów i więcej.
* 85 na 100 użytkowników zyskuje silniejsze orgazmy.
* Bathmate to jedyna pompa, która zwiększa zarówno długość, jak i grubość penisa.
* Powiększenie jest stałe.

Jak myślicie, to jest realne? Pozdrawiam
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Słuchajcie wynalazłam to więc moze sie Wam przyda ;)
I powiem tylko ze ja nie widze w tym niczego złego,bo w sumie jest tak,ze kobiety i tak czesciej powiększaja sobie piersi.
 

doradca_Liderin

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Nie ma sposobów na powiększenie penisa, z których możemy skorzystać w domu. Różne tabletki, urządzenia czy ćwiczenia są nieprzetestowane, nieskuteczne, nie są znane ich skutki i lepiej ich nie stosować. Istnieje zabieg chirurgiczny, ale jest on wykonywany wyłącznie w przypadkach podyktowanych względami medycznymi.
 

adamskiarek

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Nie ma cudownych metod powiększania penisa jak niektórzy piszą. Oczywiście można wydłużyć penisa do 4 cm za pomocą regularnie stosowanej pompki lub tabletki Penis Xl o ile zażywa się co najmniej 2 miesiące regularnie codziennie.
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Panowie ale bujda z tymi ćwiczeniami :lol:
Ludzie, nie wielkość ale jakość się liczy!! cóż z tego że ma 20 cm skoro nieumiejętnie się nim posługuje? :lol:
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
na powiekszenie penisa najlepsze są metody naturalne. Ciepłe kobiece dłonie, usta itd. :) Dziwie sie, że tego nie wiecie :p
 

adamskiarek

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Zasada działania pompki dla nie zorientowanych: po włożeniu penisa do plastikowej
butli pompki wypompowujemy powietrze tworząc podciśnienie ( nie próżnie jak niektórzy
wypisują ), pod wpływem tego podciśnienia rozszerzają się ciała jamiste penisa dzięki
temu napływa więcej krwi i powiększa się penis. UWAGA w używaniu należy zachować
zdrowy rozsądek !!!
 
H

halek77

Guest
Rozumiem że penis większy równa się większa pewność siebie. Ale nie tędy droga ;) Kobiety nie kochają Was za genitalia, ale was rozumiem. To tak jak z naszymi piersiami. Kazda chce miec duze i ladne, mimo ze facet mowi ze mu sie podobaja takie jakie sa.
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Panowie ale bujda z tymi ćwiczeniami
laugh.gif

Ludzie, nie wielkość ale jakość się liczy!! cóż z tego że ma 20 cm skoro nieumiejętnie się nim posługuje?
laugh.gif

Jednak te 2-3 cm więcej by nie zaszkodziły.

Ja bym taki pewien co do bujdy z tymi ćwiczeniami nie był. Ktoś napisał, że jest ciekaw, czy można też za pomocą techniki "dojenia" wydłużyć też palec. Na palcach jednak to same cieniutkie ścięgna. Penis jest zbudowany z ciał jamistycz, sam w sobie jest zlepkiem mięśni, więc teoretycznie powiększyć się go da. Podobnie jak biceps, czy mięśnie ud. Oczywiście tego nikt nie jest pewien, bo kto by takie rzeczy dokumentował. Żeby absolutnie to potwierdzić, lub temu zaprzeczyć trzeba by było te techniki zastosować, a do tego potrzeba intensywnych i systematycznych ćwiczeń. Efekty podobno można zobaczyć po kilku miesiącach. Do tego można doliczyć prowadzenie statystyk, dokumentację w postaci zdjęć i zapisów.

Kto jest więc chętny? Zostać naukowcem oczywiście?
 

panfredzio

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
A może tak posłuzyć się preparatem kikifu??? Ostatnio reklamowany na O2. Czy już ktoś tego uzywał??
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Niezawodnym i najlepszym sposobem, prawdopodobnie jedymym. jest Photoshop.


na powiekszenie penisa najlepsze są metody naturalne. Ciepłe kobiece dłonie, usta itd.
smile.gif
Dziwie sie, że tego nie wiecie
:p

U mnie czasami wystarczy bliska odleglosc do samej kobiety, metoda radiowa, wysuwanie antenki :D
 
E

elllka

Guest
Oczywiście że tabletki są guzik warte i nie powiększą penisa, co najwyżej doprowadzą do impotencji :( ja na waszym miejscu nie majstrowałabym przy tym. Poczytajcie sobie o metodzie MISL
 
Do góry