Sposoby na gładkie dłonie

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
W moim przypadku idealnie sprawdza się maść z witaminą A, a do ciała oliwka na wieczór- szczególnie w zimowym okresie.
 

AjDżej

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
8
Witamina A idealna w zimie na ręce a w lecie na spieczoną twarz w sam raz.

Ostatnio odkryłam fajną maskę-krem do rąk -> Paloma, Hand SPA, Regenerujący krem - maska do dłoni.
Używam około dwóch tygodni a mogę wymienić same zalety! :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Dobry krem który porządnie nawilża no i odpowiednia dieta aby witamin organizmowi nie brakowało :)
 

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Dobry krem jest rzeczywiście bardzo ważny. Ja używam dodatkowo dwa razy w tygodniu maski do rąk. Nakładam ją na jakieś 15 minut, następnie wmasowuję ją w skórę i czasem ubieram jeszcze na to na noc bawełnanie rękawiczki.
 

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Teraz akurat mam kokosową maskę z Ziaji, która jest w formie takiego mocno tłustego kremu. Nakłada się ją grubą warstwą na dłonie, po około 15 minutach trzeba ją wmasować, a jeżeli ta "tłustość", która pozostaje nam przeszkadza, bo np. nie jest to wieczór i nie idziemy od razu spać, można jej nadmiar po prostu wytrzeć lub umyć.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Dzięki za info, sprawdzę w drogerii jak będę bo takie lubię, fakt, trzeba odczekać trochę zanim się coś zacznie robić po jej nałożeniu ale takie tłuste kremy lepiej się u mnie sprawdzają.
 

Ola44

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
co jakiś czas peeling i ciągłe kremowanie, kremowanie kremowanie.(zwła\szcza zimą)
kremem zostawiającym film ochronny na dłoniach :)
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
Podstawa to dobry krem do rąk. Teraz zimą najlepiej gęsty, odżywczy:) Peeling od czasu do czasu też jest dobrą sprawą.
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
Ja jako facet nigdy specjalnie nie dbałem o swojej dłonie. Ale ostatnio strasznie już mnie męczy ich stan. Są bardzo wysuszone, miejscami wręcz spękane. Zastanawiam się czy nie iść na jakiś zabieg. Moja żona ostatnio rozmawiała z taką lekarką - dr Brumer i podobno są zabiegi medycyny estetycznej specjalnie nakierowane na tę cześć ciała. Np. można sobie zrobić mezoterapię.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Ja stosuję krem z Biedronki, jest całkiem dobry i tani. Teraz na wiosenne dni będzie wystarczający. Zimą najlepsza Neutrogena.
 

juliettee1

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2013
Posty
30
Punkty reakcji
0
Moim najlepszym sposobem na gładkie dłonie jest wizyta w spa. Raz na pół roku staram się sobie zafundować taką przyjemność i bardzo mnie to cieszy. Polecam szczególnie, że znam się na tych miejscach.
 

Margareta30

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Mój sposób to maska do rąk z firmy Silcare. Mam dużo kosmetyków tej firmy, ale to mój ulubiony. Dłonie są po niej miękkie, delikatne i cudownie owocowo pachną.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Na bardzo wysuszone dłonie- Neutrogena (swoją drogą pomadka tejże firmy też niczego sobie :p ), a na dłonie, które są mniej wysuszone to jakieś zwykłe kremy, czy to z biedronki z serii BeBeauty, czy też drogeryjne (ja używałam z Garniera, niedrogi, taki w zielonej tubce, dobry no i ładnie pachnący :D ).
 

IwonaDrobicz

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hand Cream Decubal zawiera między innymi naturalny olejek z awokado, który pielęgnuje skórę, witamina E dostarcza jej dodatkowej wilgoci, kwas hialuronowy pomaga utrzymać wilgotność, a silikon tworzy na skórze warstwę ochronną.

Pozdrawiam,
Iwona Drobicz
eRzecznik Decubal
 

Aniulal

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
Na gładkie dłonie bardzo pomaga ancieranie skórką z ogórka, tą mokrą stroną :)
 

NekoMimi

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Warszawa
Maseczki z miodu, peeling - jakiś olej (oliwa z oliwek, kokosowy etc.) + cukier, regularne smarowanie skórek olejkiem. Mam też obsesje na punkcie smarowania rąk kremem po każdym ich umyciu ;p
 

elizqua

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Też słyszałam o nacieraniu skórką ogórka. No i oczywiście kremy, kremy, kremy :) U mnie to podstawa pielęgnacji dłoni :)
 
Do góry