Sposób Na Tłustą Cere

furley

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krk
błagam !!! czy ktoś zna jakiś sposób na tłustą cerę ... (co prawda mam ją tylko na nosie ale to wystarczy żeby świecić sie jak żarówka). Używałam już kremu matującego i pomaga tylko na 15 min aaa a potem znów wielki blask :(
 

MŁODA;)

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Miasto
LBN
Do tego typu cery potrzebne są odpowiednie dla niej kosmetyki.Czyli linia jakichś kosmetyków do cery tłustej...No i potrzebuje długotrwałej pielęgnacji-ech wiem cos na ten temat ;)
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Ja proponuje dermatologa
lub
sklep gdzie jakaś ZORIENTOWANA pani ekspedientka Ci coś dobrego doradzi
lub
spróbować Go trochę przypudrować (najlepiej pudrem sypkim lub prasowanym)
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Ja używam linii Nivea Visage Young =)) Lol, dobra jest na każdą cerę:) Polecam=)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
tez zawsze mialam tlusta cere a teraz mam chyba mieszana, swiecic sie co prawda nie swiece, a policzki mam czesto bardzo suche krem nawilzajacy to ostatnio moj najlepszy przyjaciel, chyba wszystko przez te mrozy, ktore byly
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Ja właśnie nie wiem jak to jest.Jakie 2 lata temu twarz świeciła mi sie jak <przepraszam za wyrazenie> psu jajca.Nic nie mogla na to poradzic,nic nie pomagalo.Teraz, mając 17l wszystko sie unormowalo i jest dobrze.Zadko kiedy sie swiece, mam o wiele mnie pryszczy.U niektorych najwidoczniej objawia to sie tylko w wieku dojrzewania(takie malutkie pocieszenie :p)
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
dermatolog

prawdopodobnie masz łojotok, to się leczy ;)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja tez mysle ze dermatolog bylby dobrym rozwiazaniem ale moze jeszcze sprobuj kosmetykow Nivea Yang (tak jak souL napisala :)) albo moze jeszcze Clerasil albo Claen and Clear czy cos takiego :)
Najlepsze sa chyba z firmy Vischy ale sa tak drogie ze szok :)
 

Mroxuś

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
22
Miasto
Zza gór i lasów
A ja słyszałam, że ogolnie na świecącą się twarz bardzo dobry jest ugotowany ziemniak. Trzeba go ugotować w mundurku i potem jeszcze ciepły nakładać na twarz, podobno rewelacja, ale głowy sobie uciąć nie dam. Spróbować zawsze możesz.
 

zal

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
Ja Bylem u Derematologa Tez Radze Mi Przpisal Masc :) a tak pozatym to sa dobre kosmetyki vichy xD
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Znam osoby którym trądzik młodzieńczy zniknął po 30-stce. :/
Vichy kosmteków nie miałam więc nie wiem.
miałam La roche posay- nie dla wszytskich dobry krem. mnie naprzykład uczulał, zapach też niezbyt mi spasował- od samego zapachu "uczulenia" dostawałam.
A teraz używam kremu z Avene- bardzo dobry, bardzo polecam, no ale kosztować też sobie kosztuje :/ NIESTETY
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Kosmetykami Vichy moja kuzynka zjechała se buzie..... Te kosmetyki są dla starszych osob nie dla młodzierzy...
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
zależy
ja mam 18 lat i mimo iz lubie ten krem to jest on dla mnie za słaby i leczę sie innymi jeszcze
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
z dermatologami tez trzeba uwazac. ja kiedys bylam z tradzikiem i taka mi masc przepisala, ze znacznie sie pogorszylo. a niby specjalista :/ Potem wizyty u kolejnych az wreszcie wybralam sie prywatnie. i pomogl :) teraz uzywam AFRODYTY. co prawda nie likwiduje swiecenia na zbyt dlugo, ale za to z pryszczami sobie radzi...
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
kup sobie żel do mycia twarzy z mikrogranulkami, które złuszczją zanieczyszczenia i powodują lekkie wysuszenie skóry. w przypadku tłustej cery nie zaszkodzi to jej. nie będziesz się świecić dzięki niemu. spróbuj.
pozdrowienia
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Nio wiec tak:
cera tlusta!
?Niech Ci nawet nie przychodzi do głowy aby myc twarz mydlem!!
Zero mydla!
Twrz myj tylko zelem do mycia twarzy.
Demakijaz:Mleczko lub smietanka,tonizajca tonikiem bezalkoholowym.
Nie wolno przesuszac twarzy!!
Nigdy nie przemywaj twarzy np.spirytusem salicylowym bo to tlyko pogorszy!!Na chwile przesuszy twarz a pozniej łoj bedzie wydzielany w nadmiarze!!!
No a w gabinecie kosmetycznym polecam oczyszczanie i zabieg na cere tlusta (+galwanizacja)
To moge napisac jako przyszla kosmetyczna z semstru 2 :D hihi:p
 
Do góry