Sposób na szybkie zaśnięcie

magdaapotex

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2014
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Tak. Dlatego producent zaleca ją stosować na krótko przed pójściem spać (najlepiej ok. pół godziny).

Pozdrawiam,
Magda.
 

pinky_1

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2013
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kalisz
magdaapotex napisał:
Tak. Dlatego producent zaleca ją stosować na krótko przed pójściem spać (najlepiej ok. pół godziny).

Pozdrawiam,
Magda.
No to chyba muszę mojej mamie dać, bo ostatnio ma problemy z zaśnięciem.
 

magdaapotex

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2014
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Najważniejsze w walce z bezsennością jest zastosowanie się do zasad higieny snu oraz poznanie przyczyny problemów z zaśnięciem. Preparaty farmaceutyczne są ostatecznością, powinniśmy stosować je tylko doraźnie.

Pozdrawiam,
Magda.
 

happybird

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2012
Posty
60
Punkty reakcji
3
To moja dziewczyna zaczęła ćwiczyć jogę przed zaśnięciem i jej to ponoć pomaga. Sama mi podrzuciła artykuł z taką pozycją jogi: hellozdrowie.pl/blogi/slow-motion/zasnij-jak-dziecko Ponoć bardzo dobrze pomaga w zaśnięciu. Mnie to jednak za bardzo nie przekonuje, ale jak ktoś by chciał, to może spróbować.
 

Kasablanca

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ehh, cieszę się, że ja już ten problem mam z głowy. Problemy z zasypianiem to był koszmar. Przychodziłam zmęczona do domu i marzyłam o tym by ten dzień się skończył. Tymczasem nie mogłam zasnąć. Myśli nie dawały mi spokoju, a picie mleka i herbat ziołowych nie pomagało. Kupiłam Nervocalm Noc. Tabletki te pomagają mi się odprężyć i dzięki nim szybciej zasypiam. Odkąd je stosuje problem zniknął.
 

simpson

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Mam dość prosty i sprawdzony sposób - melisa i ukochana kobieta u boku :)
 
A

acidic

Guest
A nie masz jakichs problemow natury psychologicznej? MOze nadmierny stres? Bezsennosc jest objawem wielu schorzen. Moze organizm jest nadmiernie przemeczony? CZasem tak mialam, gdy duzo pracowalam- bylam zbyt zmeczona by zasnac i moglam po 9 h ciezkiej pracy fizycznej na nocnej zmianie nadal normalnie funkcjonowac przez kilka godzin
 
Do góry