sposób na relaks

A

ann han

Guest
Jakie macie sposoby na relaks?? Ja ostatnio bardzo lubię się relaksować siedząc z książką i kubkiem bardzo dobrej herbaty. Nie ma nic lepszego niż pyszna herbata, jak na przykład Tempting Red z pomarańczą i dodatkiem cynamonu (kupiłam ją na caffetea.pl, bo nie ma jej w żadnym sklepie stacjonarnym). uwielbiam ta chwile samotności z herbatką, dobrą książką i muzyką w tle. A jak wy się relaksujecie??
 
Y

Yee

Guest
Ja podobnie, też się relaksuję z książką i jakimś dobrym napojem. Lubię sobie albo zrobić czerwoną herbatkę, albo czekoladę, ale taką z prawdziwego zdarzenia, gęstą i słodką.
Poza tym relaksem jest dla mnie również słuchanie muzyki. Średnio w tygodniu przesłuchuję kilka płyt i jest to dla mnie jedna z lepszych rozrywek jak również odskoczni od rzeczywistosci.
 
G

Gabina

Guest
Jak chce się zrelaksować, to zażywam gorącej kąpieli, gorąca herbatka, dobry film - najlepsze sposoby na zimowe, chłodne wieczory. Można zawsze zaprosić znajomych i pogadać, no ja jeszcze czytuję w takich chwilach dobre książki.
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Co człek to sposób na relaks.
Mnie rozbroiła ostatnio totalnie moja znajoma, która opowiedziała o swoim wypadzie do Primavera SPA nad morzem. Wylegiwała się tam calutki weekend na jakichś masażach i innych zabiegach. To jest dopiero relaks, a nie jakaś tam herbatka i książka :D
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Ja ostatnio często wieczorem, gaszę światło, odsłaniam okno, włączam muzykę, siadam na fotelu i patrzę jak pada śnieg za oknem. Bardzo mnie to uspokaja.
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
JG
Ja ostatnio śpie ile mogę, gdzie mogę i kiedy się da.

Efekt 12 spr w dwa tygodnie =[
 

Słodka Nieznajoma

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
okolice Gdańska ;)
Ja mam nieco inny sposób. Gdy mam wolny wieczór kładę się do łóżka przykrywam kocem lub kołdrą i właczam komedie romantyczną. To nie dość, że poprawia mi humor to jeszcze jestem wypoczęta od tego leżenia w cieplutkim łóżeczku :)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Ja uwielbiam relaksować się w swoim domowym zaciszu. Włączyć sobie relaksującą muzykę i usiąść w fotelu z kubkiem herbaty/kakao/drinkiem. Albo czasem wybrać się do jakiejś kosmetyczki albo do SPA. Niedawno byłam w Jastrzębiej Górze i strasznie zziębnięta poszłam do Primavera SPA na masaż. Wyszłam baaardzo bardzo zrelaksowana i taki relaks polecam każdemu!
 
S

szszsz

Guest
Słyszałam o tym hotelu Primavera, podobno znakomity wypoczynek organizują, rózne pakiety, które można dostosować do swoich potrzeb. Najbardziej podoba mi się, że można tam zabrać całą rodzinę i nikt się nie będzie tam nudził. W sumie dobrze że teraz się o tym dowiedziałam, może zrobię rezerwację na jakiś weekend majowy, bo taki relaks przydałby mi się jak nic.
 
P

papryka9

Guest
Byłam w primaveraspa i bardzo miło to wspominam:) Jednak zdecydowanie najlepszym sposobem na relaks jest dla mnie możliwość poczytania dobrej książki w ciszy i spokoju:) Niby nic,ale bardzo rzadko mam taką możliwość- w związku z tym jestem cały czas podenerwowana
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Spacer po lesie... hmmm podoba mi się, aczkolwiek z moją orientacją w terenie sama do lasu bym się nie odważył wejść. W sumie z prostego powodu - zgubiłabym się od razu. Ale z jakąś miłą osobą przy boku, która lepiej się orientuje to czemu nie. Później wieczorem gorąca herbata w fotelu i dobry film :) Taki relaks mi się marzy.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Spacer to jest chyba jeden z lepszych sposobów na relaks.... Lubię też się relaksować przy dobrej książce i pysznej herbacie. Ale powiem wam, że strasznie, strasznie chciałabym pojechać do tego hotelu Primavera, o którym wcześniej pisaliście. Zajrzałam na ich stronkę i zachwyciły mnie różne zabiegi, szczególnie ten z czekoladą. Miło by było otulić się słodkim zapachem czekolady;)
Wydaje mi się, że to byłby super sposób na relaks.
A może któraś z was już była na takim zabiegu?? i podzieli się ze mną wrażeniami ?
 

superwiewiorka

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
gorąca kąpiel z pianką :) wylegiwanie w łóżku, ciepła plaża, kąpiel w morzu... :)

Niestety nie stać mnie chwilowo na SPA, bo zbieram na samochód, może kiedyś... ale mam swój sposób. Lubię, kiedy ktoś o mnie dba ;) i dlatego chodzę na wszystkie promocje, gdzie mogę zrobić makijaż, zapytać wizażystki o radę itp. właśnie będę łączyć jedną pasję z drugą – samochody i makijaż i wybieram się na spotkanie z wizażystką z Douglasa w salonie Nissan Zaborowski (jesteście w Warszawie w przyszłą środę? wpadajcie:)
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
A dla mnie nie ma nic lepszego jak wyrwać się po ciężkim dniu na masaż, głęboko odprężający i relaksujący... ostatnimi czasy jestem zafascynowana masażem Lomi Lomi, to znakomity hawajski masaż, ale tak odpręża, że wychodzę po nim jak nowo narodzona, także polecam z czystym sumieniem, więcej na jego temat można przeczytać np. tutaj http://www.chantal.waw.pl/page15.php
 

noacne

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Świetnym sposobem na relaks moim zdaniem jest, spacer na świeżym powietrzu w dobrą pogodę:)
 
Do góry