Sposób na ciężkie wnerwienie

blazej666

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Otóż w ostatnich czasach stara mnie tak wnerwia, że nie mogę wytrzymać i chce mi sie ją skopać!! Zaczęła mi już nawet kraść pieniądze -_-. To, że przyłapała mnie na papierosach to nie znaczy, że powinna mnie okradać i grzebać po kieszeniach. Macie jakieś metody na to??
 

słonko123

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
odległy świat...
Otóż w ostatnich czasach stara mnie tak wnerwia, że nie mogę wytrzymać i chce mi sie ją skopać!! Zaczęła mi już nawet kraść pieniądze -_-. To, że przyłapała mnie na papierosach to nie znaczy, że powinna mnie okradać i grzebać po kieszeniach. Macie jakieś metody na to??
przeszukuje twoje rzeczy żeby sprawdzić czy nie masz papierosów... a pieniądze zabiera żebyś nie mógł ich sobie kupić... udowodnij jej że nie palisz, i że się nie zmieniłeś i najlepiej pogadaj z nią na spokojnie...

btw ile masz lat?


eh jak można palić ~~
 

Kopciuszek

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
221
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Death Land
Człowieku, przychodzi taki czas, że rodzice nas wnerwiają :p Ja też się niejednokrotnie wkurzyłam na swoich, bo ciągle się czepiają, mają do mnie pretensje o coś, itd. Ale później teg żałuję ;D Radziłabym Ci albo to przemilczeć, bo awanturą nic nie zdziałasz. Po prostu jak czujesz, że cos wisi w powietrzu, to wychodz z domu. Ja tak robię i od razu cała złość mi przechodzi :)
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Pogadaj z nią. Mam pytanie... czy masz zamiar zmienić coś w kwestii swojego palenia? I drugie: Ile masz lat?
 

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
boshhh :| to samo mam, widzę, że to nie tylko u mnie tak jest.
coraz bardziej się denerwuję moimi rodzicami, wszał wpadam ;( ...

przemilcz to.
 

loginn

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Stąd to przecież jasne ;s
to ja skop i tyle :p


dobry sposób bardzo. ;d :)

żałosne...

eee nie ! lepiej żeby pobił, hyh. :p

nie no... my mu tu doradźmy a nie... weś z nią porozmawiaj :)

właśnie mamy doradzić a nie jakieś głupie teksty walić

Zrób jej awanturę o to. I odbierz jej kasę.

żałosne.de



porozmawiaj z nią o tym udowodnij że przestałeś palić nawet nie wiem po co palisz czytałem ze to fajne bo pozbawia stresu ale szkodliwe jest ja osobiście sobie mówię że nigdy nie sięgnę tobie też tak radzę jak rzucisz to (tutaj wolę nie wstawiać tego słowa ;p) i udowodnisz to jej to się odczepi ale licz się z tym że i tak przez jakiś czas może dalej sprawdzać a lepiej żebyś to załatwił od razu bo może to sprowadzić tylko do złego punktu
 

naiwny20

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
360
Punkty reakcji
1
Pytanie pierwsze ile masz lat !!
Pytanie drugie od ilu lat palisz ??
Pytanie trzecie po co palisz ?? jesli zaczynasz z czasem bedziesz tego zalowal ja niestety nie mialem az tak troskliwych rodzicow ktorzy broniliby mnie przed tym nalogiem
Pytanie czwarte kradnie Twoje zarobione uczciwa badz nie uczciwa praca czy te ktore dostales od jednego z rodzicow ?
Pouczenie pierwsze Szanuj ludzi... a szczegolnie rodzicow okreslenie stara jest samo w sobie obrazliwe to tak jakby ja w tym momencie nazwal cie gnojem
To tyle jak odpowiesz mi na te pytania to nawet postaram Ci sie doradzic:)
Pozdrawiam
 

IWzKk

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
169
Punkty reakcji
0
Otóż w ostatnich czasach stara mnie tak wnerwia, że nie mogę wytrzymać i chce mi sie ją skopać!! Zaczęła mi już nawet kraść pieniądze -_-. To, że przyłapała mnie na papierosach to nie znaczy, że powinna mnie okradać i grzebać po kieszeniach. Macie jakieś metody na to??

Bardzo ładnie nazywasz swoją mamę,wyobrażam sobie ile ona musi z tobą wycierpieć,a że ci przeszukuje kieszenie to bardzo dobrze,nie musi sie godzić na to abys wydawał jej pieniadze na papierosy,chyba że sa zarabiasz?,a że chcesz ją skopać to tylko swiadczy źle o tobie,zmień swoje postępowanie wobec niej pokaż że można na tobie polegac ,zacznij być dorosłym,a nie wypłakiwać sie na forum jaką to masz złą matkę.Za pamietaj żadna matka nie jest wrogiem swojego dziecka.I twoja też nie życzy ci źle.
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
Ano właśnie! O tym nie pomyślałem. To są Twoja pieniądze czy pieniądze które dostałeś od rodziców? Bo jeśli Twoje, to możesz mieć mieć do mamy o to pretensje. Ale jeśli to jest kasa od rodziców, to mają prawo Ci ją odebrać... (chociaż to nieładnie bo kto daje i zabiera... :D)

No taak! Dodaj jeszcze żal.pl i AŁA... :/
 

blazej666

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Pytanie pierwsze ile masz lat !!
Pytanie drugie od ilu lat palisz ??
Pytanie trzecie po co palisz ?? jesli zaczynasz z czasem bedziesz tego zalowal ja niestety nie mialem az tak troskliwych rodzicow ktorzy broniliby mnie przed tym nalogiem
Pytanie czwarte kradnie Twoje zarobione uczciwa badz nie uczciwa praca czy te ktore dostales od jednego z rodzicow ?
Pouczenie pierwsze Szanuj ludzi... a szczegolnie rodzicow okreslenie stara jest samo w sobie obrazliwe to tak jakby ja w tym momencie nazwal cie gnojem
To tyle jak odpowiesz mi na te pytania to nawet postaram Ci sie doradzic:)
Pozdrawiam
1 mam 16 lat
2.PAle od 6 tygodni ^^
3.Pale bo... Się odstresowuję ;p
4.Zależy...
 

naiwny20

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
360
Punkty reakcji
1
1 mam 16 lat
2.PAle od 6 tygodni ^^
3.Pale bo... Się odstresowuję ;p
4.Zależy...
To najlepsza radą jest nie palić, uwierz ze teraz może to jest przyjemne że ach mogę sobie zapalić ale nie musze... ja rano pierwsza rzecza ktora robie to zapalam papierosa co nie wydaje mi sie zbyt normalne... Drugi aspekt ktory moze Cie przekona to finanse ja obecnie wydaje jakies 300 zl na papierosy co przy budzecie "studenckim" jest dosyc spora kwota osobiscie...
Nie palisz dlugo mowiac ze sie odstresowujesz... niestety zapewniam Cie ze klamiesz zapewne robisz to z innych pobudek o ktorych nie chce sie rozpisywac...
Papierosy w ogole nie odstresowuja jedynie psychika jest tak zaprogramowana ze teoretycznie sie odstresowywujesz co i przynosi porzadany skutek ale mozesz rownie dobrze "wmowic" sobie ze odstresowuje mnie jakas codzienna czynnosc i bedzie to tak samo na Ciebie wplywac jak papierosy
Nie palisz jeszcze nalogowo i jestem tego pewien chyba ze masz az tak bardzo slaba psychike, ale to raczej nie mozliwe wiec poprostu najlepsza rada nie pal
Zalezy czyli nie jestes niezalezny finansowo czyli Twoi rodzice nie kradna Ci pieniedzy :)

Powiem Ci aby zyc jak najlepiej z rodzicami wystarczy zyc z nimi w zgodzie "potulne ciele dwie matki ssie" i cos w tym przyslowiu jest
Nie chodzi mi o to zebys stal sie idealny synem ale chodzi o to zebys odnosil sie do nich z szacunkiem nawet za ich plecami...
Szanuj ludzi a bedziesz przez nich szanowany
A jesli chcesz naprawic relacje to najlepszym rozwiazaniem jest szczera rozmowa lub tez nie szczera...
Masz dwa wyjsnia... mamo mamo bylem glupi chcialem sprobowac papierosow i wiecej sie to nie powtorzy i palic dalej albo zrobic cos lepszego i zaprzestac tego :cenzura:... ktore ja codziennie spozywam
Pozdrowiam (nie zwracam uwagi na literowki bo jestem za bardzo wykonczony wiec nie musicie zwracac mi uwagi jesli tak owe zobaczycie)
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Skoro masz szesnaście lat, to twoja mama ma prawo być na Ciebie wściekła, więc przestań z tego powodu jechać po niej jak po największym wrogu. Wina leży po twojej stronie, więc daj sobie spokój z byciem fajnym i wściekłym i idź przeprosić matkę. A, no i oczywiście przestań jarać bo nic dobrego Ci z tego nie przyjdzie.

Co do tego co ktoś pisał, że pieniądze od matki matka ma prawo mu zabrać, to akurat nie do końca się zgadzam. I czego ona go tym nauczy? Że jak dał, to może zabierać? To nie jest fair, a ja uważam, że w stosunku do młodego człowieka trzeba być fair, bo niesprawiedliwość tylko bardziej rozwściecza i przede wszystkim UCZY niesprawiedliwości a nic nie poprawia.
 
1

1990Murzyn

Guest
Otóż w ostatnich czasach stara mnie tak wnerwia, że nie mogę wytrzymać i chce mi sie ją skopać!! Zaczęła mi już nawet kraść pieniądze -_-. To, że przyłapała mnie na papierosach to nie znaczy, że powinna mnie okradać i grzebać po kieszeniach. Macie jakieś metody na to??

Metoda??? hmm :p milittaria.pl :p ale to tylko żart hehe

ALE rada to jak najbardziej. Chowaj hajs i szlugi w takim miejscu w jakim ich nie znajdzie, a na zachętę dla starszej zostawiaj puste kieszenie, kilka razy sprawdzi że puste i przestanie. :D
 

paulina16061

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2008
Posty
107
Punkty reakcji
0
Każdy ma problemy z rodzicami ityle. Mi sie np często wydaje żwe oni robią specjalnie na odwrot niż ja bym sobie życzyla...:/
Albo chowaj fajki i nie daj sie złapać albo poprostu przestan palic.
 
Do góry