Sposób na chłopaka?

Raku_14

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Proste najlpiej jak będziesz cały czas z nim gadać i nakręcać rozmowe poprstu żeby on jak najwięcej gadał dawać aluzje że jest świetny i żebyś ty musiała odwalać czarną robote bo mie jako chłopaka wkurza to że to ja mam pierwszy wszystko tak zeby sie jej podobało ale czego sie nei robi dla tej jedynej :p
 

tomek_zlotow

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
228
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem dziewczyna robi największy błąd jeżeli chce nas sprawdzić. Prosi innego chłopaka żeby udawał że z nią chodzi żeby wzbudzić zazdrość lub spr. czy nam niej zależy. ale nie pomyśli że przez to nas rani. za takie coś dziewczyna u mnie już jest skreślona

Dokladnie. To w ogole takie dziecinne troche jest.
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
a co jak facet jest nieśmiały? niby zgrywa takiego cfaniaka a jak przyjdzie co do czego to ci nawet cześć nie powie >.< mam mu pierwsza cześć powiedzieć czy powalić promienistym uśmiechem? :D
 

Drag

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
169
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Bielsk Podlaski
To jak Ci nie powie cześć to spytaj sie dlaczego tego nie zrobił :p
Wyczuj jak sie wymiguje :]
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
To jak Ci nie powie cześć to spytaj sie dlaczego tego nie zrobił :p
Wyczuj jak sie wymiguje :]

mam z gościem kontakt przez gg tylko niestety. jak sie zapytałam w odp zobaczyłam tylko : tak jakoś ;]

krzywy koleś xd może w poniedziałek coś bąknie pod nosem jak bedziemy sie mijać ;P
 

kmikos168

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Nie każdy jest taki odważny, pewnie całymi dniami myśli o tobie, co powiedziec i jak cie widzi to mu aż mowe odbiera :p
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Nie każdy jest taki odważny, pewnie całymi dniami myśli o tobie, co powiedziec i jak cie widzi to mu aż mowe odbiera :p


hehehe jasne :p on już wie że mi się podoba bo nawet największy ślepok by to zuważył więc teraz chyba on powienien coś zrobić? nie wiem. olewam gościa na dzień dzisiejszy bo nie mam pojęcia jak sie zachować. ciężki przypadek :D
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
właśnie:p jak mnie nie chce znać to ja jego też :D
 

adin

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
czyn? zaproponowaniem mu miłej chwili..z reguły chłoakom to sie podoba,ale jak to w życiu sa wyjątki
tekst?śmieszny..,ale nieżałosny teraz Ci nie powiem bo nie używam takich chwytów,ale nie raz możesz podsłuchać rozmowę kolegów...
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
jazawsze jestem wyluzowana nawet czasem neichce nikogo prowokować albo podrywać a póżneij owiaduje się ze tak robiąłm poprostu dużo się uśmeiham i żucam różnymi hasłami :) które podobno na nich działąja (odnich się yro dowiedziałm ) niektórych facetów pociaga to ż edziewczyna jest neidostępna :) kiedyś specujalnie zalożyąłm paszke na szlik zeby nie prowokowac dekoltem to okazało się ze to było jeszcze bardziejzachecające bo kusiło zeby rozwiazać:)
ja nierozumeim ich myślenia :)

ale jak się ucieka przd buziakami to dział :) rozkręca facetów :) zawsze można wymyślić gajne gry :) np niewolnik:)

ja tak czesto robie nieozwalam się ruszać facetowi a ja cłuje go po twarzy potem uciekam a ona taki napalony zostaje ale tzreba uwazać z kimsię tk robi bo niektózy moą być agresywni -ja niemiaałm takich przypadków
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
HII A POTEM ZUCA SIĘ HASŁAMI "CO MI ZROBISZ JAK MNIE ZŁAPIESZ?" ODPOWIEDZ ZAWSZE JETS TAKA SAMA SPRÓBUJ TO DOWIESZ SIE JAKA TO :)
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
interesujące szczególnie jak sie z gościem w szkole nie gada ;P podejde do niego pocaluje do w policzek przy tych wszystkich śliniących sie koło niego laskach i powiem : złap mnie!;P xd ciekawe czy go to ruszy hehehe
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
to taki sposób jak sie jets gdzieś poza duzą ilości osób chociaż niekoniecznie :) ja ostatnio wypróbowałam to na spacerku w centrum mojej miejscowości ludzie patrzyli i uśmeichali sie
 
Do góry