społeczność fotka.pl

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Twórcy serwisu fotka.pl postanowili stworzyć własny komunikator IM oparty na jabberze.
Poczytajcie sobie co do powiedzenia na ten temat mają sami docelowi użytkownicy fotka.pl.

Plum

ROFT&ROL :lol:

komentarze o userach fotki i ich bezmyślności i głupocie.


Wiedziałem, że ta fotka to jest ostatni idiotyzm, ale jak poczytałem te odpowiedzi tych użytkowników (jak mogą się tak zachowywać osoby mające dwadzieścia lat?), to zmieniam zdanie... to jest największa porażka polskiego internetu. To jest zbiorowisko największych dzieci i nierozumnych jakichś... (na szczęście były i wyjątki).

Chciałoby się powiedzieć bez komentarza, ale nie dałem rady.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Eh, po prostu najlepiej by było przyjść z łopatą z napisem "komunikator internetowy", lub "czytaj ze zrozumieniem" i lać tych pytających po głowie tak długo aż by do nich doszło...
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
Oh My God !! no smiech na sali :eek: cala strona "co to jest, o co kaman" no brawo, Ci ludzie poza fotka świata nie widzieli chyba <_< Zgadzam sie z panem RM porażka internetu niestety, nie rozumiem czemu tak dużo ludzi tam daje te fotki, to jest taki wiejski sposób dowartościowania się już ktoś pisał to na tym forum, po prostu transakcja wymienna 10 za 10, 1 za 1 ehh, aczkolwiek są wyjątki jak napisał autor :)
Ps. Fak! przejrzalem dalej widze pierwsza strona nie rozni sie od nastepnych 15, masakra :eek: :cenzura:, to juz nawet nie jest smieszne, gościu tam dalej wytłumaczył (nie mówiąc że link jest w głównym poście gdzie wszystko jest wytłumaczone ale ponad 200 osób woli napisac "co to jest" xD , aż mnie serce boli :p
ps2. Czego to forum sie tak muli <_<
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Yom napisał:
to jest taki wiejski sposób dowartościowania się

No... nie mówiłbym tak, bo zaraz tutaj powstanie jakieś wiejskie kółko anty-miejskie.

Raininqman nie dał rady, ale ja to pozostawię bez komentarza, a tych ludzi samym sobie. Gińcie w realnym świecie, niecnoty.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nigdy nie traktowałem społeczności fotki jako specjalnie błyskotliwej, ale to mnie dobiło :/.
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
ja nie wiem czy się śmiać czy płakać...
fotka wyżarła im mózg, czy co.
 

Aprilka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
364
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Ech.... tak najeżdżacie na tych fotkowiczów, a jakbyście poszukali to na pewno trochę waszych znajomych byście znaleźli.... Mam swój profil na fotce, ale uważam się za osobą inteligentną i nawet studiuję kierunek z informatyką... swój profil mam, bo mam.... Założyłam kiedyś i jakoś szkoda mi skasować.... Chociaż w sumie wystarczająco jestem dowartościowywana w realnym życiu....
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Ech.... tak najeżdżacie na tych fotkowiczów, a jakbyście poszukali to na pewno trochę waszych znajomych byście znaleźli.... Mam swój profil na fotce, ale uważam się za osobą inteligentną i nawet studiuję kierunek z informatyką... swój profil mam, bo mam.... Założyłam kiedyś i jakoś szkoda mi skasować.... Chociaż w sumie wystarczająco jestem dowartościowywana w realnym życiu....
Napisałem wyżej, że są wyjątki - moja wypowiedz nie była skierowana do wszystkich zarejestrowanych na fotka.pl. Znajomych żadnych nie mam.
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
ja mam, ale swojego posta pisałam pomijając wspomniane przez autora wyjatki. myślałam że to oczywiste.
 

Aprilka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
364
Punkty reakcji
0
Wiek
37
To cieszę się, że wyjątki też zauważacie :) Wystarczy poczytać forum fotki i wtedy można się naprawdę załamać. Bo to wygląda zazwyczaj tak: ktoś pisze posta -> następnie wszyscy wrzucają na niego ile mogą, żałosne. A 99% tematów to nawet nie jest dryf od tematu, tylko całkowite odejście najczęściej już po jakimś 3 poście.... A i kółeczko wzajemnej adoracji... Nigdy na żadnym innym forum nie spotkałam się z takim "czymś", bo zachowaniem trudno to nazwać...
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Buah :D Fotka.pl [*]
Pomijając osoby normalne i inteligentne - bo takie też zakładają swoje profile na Fotce stwierdzam, że reszta osób to puste lalki - to samo tyczy się facetów, którzy wystawiają tam swoje fotki.
Pomimo głupoty userów tamtego portalu trzeba pogratulować twórcom - bądź co bądź chyba trzepią kase na tym...
A co do userów - znam osobiście kilkanaście osób, które mają profil na Fotce. Niektórzy zakładali je dla "jaj" bądź też dla pokazania się kumplom - jednak traktują to jako formę rozrywki, a nie sposób na życie. Niestety znam też osoby, które Fotkę traktują poważnie i to dla mnie jest chore :| W większości są to dziewczyny (chociaż faceci też się zdarzają...), a raczej pozbawione mózgu słodkie laleczki. Ich życie sprowadza się do wystawiania "dyszek" każdej osobie, którą znają i pisania sobie nawzajem "słodkich" komentarzy.
Podsumowując:
Kiedyś komentując z kolegą poczynania koleżanki, która właśnie jest taką " Fotkową laleczką" padło takie zdanie: "Fajnie jest mieć ładną buzię, jędrne piersi i kształtną pupę, jednak oprócz tego warto mieć trochę rozumu w głowie ;)"
 
Do góry