SPODNIE

niesiek

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Witam; ) mam pytanie, czy wie ktos moze gdzie moge dostac spodnie skate, tzn. z niskim stanem; p ale zeby u dolu byly rurki, albo zeby sciagacze mialy ; ) cos tego typu jak miala Adrianna w ycd moze ktos sie orientuje; p czy wiecie gdzie moge takie dostac? albo moze macie zdjecia?: >
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ja wiem no ja u siebie szukałam ale nie znalazłam nigdzie bo sama chciałam sobie takie kupić...
 

DREDka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wawa
Bardzo ciezko dostac takie spodnie:) przynajmniej 2 lata temu tak bylo:) Przejdz sie po "luzackich" sklepach ;) a no i Allegro ;) dorwalam tam kiedys swietne spodnie tego typu.
 

ola26

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Czy może chodzi Ci o pumpy? Jak tak to wpisz tą nazwę w Google to znajdziesz w jakiś sklepach internetowych :]
 

Attachments

  • pumpy.jpg
    pumpy.jpg
    42 KB · Wyświetleń: 42

niesiek

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
32
nie, wlasnie nie chodzi mi o pumpy; p chodzi o to, zeby mialy nisko kliin; p ale zeby byly rurki no i jeansowe; ) ..szukalam na allegro ale nie ma ; <
 

niesiek

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
32
widzialam je na allegro, ale one nie maja niskiego stanu ;<
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
Ja mam takie dżinsowe niski stan u góry na dole rurki kupiłam bodajże w Pull and Bear ale to już było w wakacje. Proponuej odwiedzić zare, berchke 
 

Karol(inka)94

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
No fajnie takie spodnie wyglądają, ale hmm...
moja siostra ma takie kupiła gdzieś w sklepie... :D
hehe..xDD
A wejdź może do 'House'a' albo do 'Divers'a' :D
Markowe rzeczy to napewno coś z takich spodni będzie ;D
Więc looz ;]
Trzym. się ;** ;)
 

panna_lu

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej ja wiem oco chodzi ! Szukałąm też takich spodni i NIKITA takie robi. Oni tez robia snowboardowe ciuchy dla lasek. Sa troche drogie ale za:cenzura:iste
wiem, że ja znalazłam je na internecie w sklepie www.convict.pl, maja nikite billanonga i inne takie fazerskie BB)

pozdro ! :papa:
 

niesiek

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
32
no chodzi mi o cos takiego jak Oldziuch wyslala xd a w housie ani diversie nie ma; p ja cholera mieszkam na takiej wsi, ze ani pull&bear ani bershki nie ma; / moze jest ktos z Rzeszowa albo okolic i sie orientuje?; d
 
Do góry