Spodnie + trampki

Boxer19

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
129
Punkty reakcji
4
stolar7, trampki sa zaje^^ste :D Mimo, ze nie lubie tramposzkow, ale te mi sie bardzo podobaja :D
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Super te trampki czerwone :) ale trzeba też mieć odwagę, żeby je założyć, bo w naszym środowisku wiadome jak ludzie będą reagowali...
Co do góry to wg mnie każdy t-shirt pasuje :) byle by nie był jakiś obcisły... Bluza też, no może oprócz tych typowo 'raperskich', taka prosta, nie dwa rozmiary za duża :)
Co do tego 'ciśnięcia' w jaja to nie wiem kto takie rzeczy wymyśla... Przecież rurki to spodnie, które mają zwężane nogawki, a nie krok czy jak... :mruga: chodzi się w nich jak w 'normalnych' spodniach...
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Super te trampki czerwone :) ale trzeba też mieć odwagę, żeby je założyć, bo w naszym środowisku wiadome jak ludzie będą reagowali...
Co do góry to wg mnie każdy t-shirt pasuje :) byle by nie był jakiś obcisły... Bluza też, no może oprócz tych typowo 'raperskich', taka prosta, nie dwa rozmiary za duża :)
Co do tego 'ciśnięcia' w jaja to nie wiem kto takie rzeczy wymyśla... Przecież rurki to spodnie, które mają zwężane nogawki, a nie krok czy jak... :mruga: chodzi się w nich jak w 'normalnych' spodniach...

Spoko, ja lubię kolory, po za tym nikt jeszcze się do mnie nie przyczepił jak śmigałem w żółtym t-shrcie, zielonych butach itd... ;) Nie mieszkam ani na wsi zabitej deskami, ani w ścisłym centrum miasta. Czerwone trampki to nie aż tak radykalna zmiana imagu żeby coś było nie tak :p
Dzięki za odpowiedź odnośnie "góry". No i nie wiem czemu ich cisło, może za ciasne ubierali? Zwykłe spodnie też mogą uciskać jak są za numer mniejsze ;)
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
No właśnie, wiedziałem, że wszystko z nimi ok.
sneaksock - a odpowiesz mi na resztę pytań, bo widzę, że ty tu jeden z nielicznych kumatych jesteś...

Odp. 1. Chodzę w rurkach i trampkach od bardzo dawna i nigdy nie zdarzyło mi się, żeby mi spodnie klejnoty uciskały. Podejrzewam, że takie teksty padają z ust tych, co z rurkami niewiele mieli do czynienia w życiu.

Odp. 2. Jeżeli koniecznie chcesz bluzę do konwersów i rurek, proponowałbym oczywiście fason slim fit. Kolor jest nieistotny, powinien jednak pasować do całości: Twoich włosów, karnacji, itd ... Najważniejsze, by nie kontrastował zbyt mocno z czerwienią trampków. Jeśli chodzi o tshirty, to myślę że wszystkie ciepłe kolory będą pasować idealnie.

pozdrawiam :papa:
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Odp. 1. Chodzę w rurkach i trampkach od bardzo dawna i nigdy nie zdarzyło mi się, żeby mi spodnie klejnoty uciskały. Podejrzewam, że takie teksty padają z ust tych, co z rurkami niewiele mieli do czynienia w życiu
Dokładnie :)
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ciemny :) zresztą zależy o czym mowa, jeśli spodnie 'materiałowe' to fajnie będą wyglądały czarne, szare, a jeśli chodzi o jeansy to w zasadzie każde...
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
Do białych trampków najlepiej pasują ciemnoniebieskie lub czarne rurki. Sam mam w swojej kolekcji białe trampy i najlepiej wyglądają z rurkami w tych kolorach. ;)
 

stolar7

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Dzisiaj byłem w Kołobrzegu w sklepach i nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiednich rurek :(

Wiecie w jakim sklepie są fajne rurki? W niedzielę mam zamiar wybrać się do Forum w Koszalinie lub do Galaxy w Szczecinie.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ja niestety nie z pomorza, więc na ten temat nic nie pomogę... zaglądnij do H&M jeśli tam jest :)
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Trampki wyglądają fajnie w zasadzie do większości spodni, a do czego się je ubierze to zależy od stylu. Mnie się podobają trampki do zwykłych, prostych jeansów. A raz widziałam gościa co trampki miał do garnituru ;)
 

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Witam Was wszystkich :D
Ostatnio spodobały mi się trampki, a że wcześniej nigdy takowych nie miałem, to sobie kupiłem takie za 25zł, gówna takie, żeby zobaczyć jak w tym sie chodzi :D no ale dobra, już wiem, że będę chciał jakieś lepsze trampki, tylko teraz mi chodzi o to, że nogawki od spodni się scierają, schodzą niżej niż same buty, wiecie o co chodzi nie? Nie mam szerokich spodni, ale rurki to też nie są. Możnaby powiedzieć "proste", tylko troche chudsze :D
Macie na to jakiś sposób? Żeby spodnie się nie scierały, ale zarazem żebym nie musiał nosić ich wyżej niż mam pępek!

Z góry dzięki, pozdro ;)
 

cezzar

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Co do rurek ostatnio-jakiś tydzień temu, kupiłem fajne czarne w Pull&Bear i właśnie dzisiaj ciemno-niebiskie w H&M ;)
 

Pablo.s

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
No w H&M jest trochę spodni, które by się nadały do trampek ;) Również polecałbym do nich rurki, ale nie przesadnio ciasne, bo to niekiedy śmiesznie wygląda ;)
 
Do góry