Spodnie dresowe

M

Marjeretka

Guest
Spoko :) Jeśli tylko będą na Ciebie dobre, to bierz, ale sprawdź dokładnie wymiary, ewentualnie przymierz wcześniej w sklepie, na allegro ciężko potem wymieniać czy odsyłać ciuchy. Możesz też zajrzeć na taniebuty.pl - bardzo fajny sklep online z markowymi ubraniami i obuwiem, mają ceny dużo niższe niż w sklepach.
 

loniasek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
261
Punkty reakcji
8
Wiek
30
Miasto
Malbork
Siemka :) mam podobne, tyle że umbro, za 89 zł kupiłem :) świetnie się nosi, i są bardzo wygodne w porównaniu np. do jeansów :) Ja bym brał ;)
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Osobiście mi się nie podobają, może po prostu dlatego że nie noszę zazwyczaj spodni dresowych... ale owszem przyznaje rację że są wygodniejsze porównując je do przykładowych jeansów, chociaż to w sumie kwestia indywidualna. ;)
Jeśli chodzi o cene, to są tanie (patrząc na firme i zakładając że nie jest to jakaś podróba :p) więc jeśli tylko lubisz takie spodnie to bierz bo warto moim zdaniem.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Ogólnie spodnie dresowe, to fajny pomysł na wiosnę i lato. Chociaż akurat konkretnie te, nie specjalnie mi się podobają. Jeżeli miałabym już wybierać dla swojego chłopaka, to wolałabym takie z cieńszego materiału i najlepiej czarne. Z resztą wejdź sobie na stronę tanisport.pl i jeszcze poszukaj ubrań.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Jak dla mnie całkiem spoko. Jeśli lubisz chodzić w takich spodniach, to kupuj. Co do koloru to już jest kwestia gustu, jak zresztą też to czy spodnie się komuś podobają czy nie. Najważniejsze żeby tobie się podobał i i były wygodne.
 
B

ButyJ_zbanowany

Guest
To zależy od tego czy taki jest twój styl. Skoro zapytałeś już o to, to obstawiam że tak :). Ogólnie te spodnie średnio mi się podobają, wolę gdy spodnie dresowe mają taki bardziej metaliczny pobłysk, jakkolwiek dziwnie to nie brzmi. Ale stosunkowo niska cena za spodnie takiej firmy przemawia na ich korzyść.
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
spodnie jak spodnie nie są złe, ale wiesz że płacisz za markę, chociaz są wyjątkowo tanie, ja nie lubię facetów w dresach, chyba się biegających a parku :)
 

magisko

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
0
jak do biegania czy na siłownie to ok, ale tak na co dzień??!!
 
Do góry