Spodnie 3/4

kombi

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jak w temacie - co sądzicie o spodniach o długości 3/4 (coś pomiędzy krótkimi a długimi spodniami) dla facetów ? Nosicie takie? A może sądzicie że to jakiś dziwny wynalazek? Ostatnio podobno takie spodnie są modne :eek:
 

hassu

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Szkoda, że to nie sonda dla obu płci. Dziewczyny pewnie też chętnie by to pokomentowały :D
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
No ale co dziwnego jest w tych spodniach? To takie jakby dłuższe spodenki :p. Mam takie i są bardzo pożyteczne, zwłaszcza jak pogoda jest taka niepewna ;)
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
ja tam w takich chodze juz od 6 lat minimum i bardzo lubie takie spodnie:) nie wiem czemu . jakos bardziej lubie takie spodnie za kolana niz krotsze:p
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Obecnie nie posiadam, ale kupie na wiosnę, bo są w moim guście...:)
YoMan - długo jeździsz? Dobry jesteś? ;)
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
bardziej rekreacyjnie. Jakies tam podstawy umiem :D, ostanio (tydzien temu) zrobili nam skatepark, to czesciej :D
 

blondas

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska
Spodnie 3/4 czyli inaczej bermudy lub rybaczki to jedna z najfajniejszych rzeczy wymyślonych dla facetów i kobiet.
Sam posiadam coś około 10 par takich spodni.
Zdecydowanie wolę chodzić w rybaczkach niż w krótkich spodenkach :)
Jeśli już decydujecie się na zakup tzw. rybaczek, to najlepiej zainwestujcie w stopki, szczerze mówiąc niezbyt fajnie pasują skarpety+rybaczki :/ tak wsiowo....
Pozdroofki.
 

coody

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
dobry wynalazek, tylko bodajze rok czy dwa temu byl bardzo maly wybor - wlasnie 3/4, nie przedluzone "do kolan/za kolano" ale 3/4. teraz troche sie poprawilo :)
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
Osobiście nie mam nic do tych spodni ani do ludzi którzy w nich chodzą,
ale ja bym ich nie założył.Mam taką zasadę albo krótkie albo długie.(...no chyba że bez).
:papa:
 
Do góry