Spod jakiego znaku zodiaku jesteś?

Jaki jestes znak zodiaku???

  • Baran

    Votes: 0 0,0%
  • Byk

    Votes: 0 0,0%
  • Bilznieta

    Votes: 0 0,0%
  • Rak

    Votes: 0 0,0%
  • Lew

    Votes: 0 0,0%
  • Panna

    Votes: 0 0,0%
  • Waga

    Votes: 0 0,0%
  • Skorpion

    Votes: 0 0,0%
  • Strzelec

    Votes: 0 0,0%
  • Koziorozec

    Votes: 0 0,0%
  • Wodnik

    Votes: 0 0,0%
  • Ryby

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
hmm ja siem urodziłam cosik nad ranem... hmm cosik koło 5.... :) heh a znak zodiaku to skorpionik... :p
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
hej bliźniaczku ;)

[ Dodano: 2 Lipiec 05, 12:34 ]
pasya1, witam serdecznie chyba cie widze tu po raz pierwszy


ja sie urodzilam pare minut po 1 w nocy :]
 

diablątko:)

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Wypierdek Dolny;)
ja jestem blizniakiem :)


Ciekawość i inteligencja to główne cechy urodzonych pod Znakiem Bliźniąt. Znakiem tym włada planeta Merkury, kojarzona z bogiem handlu i przekazywania informacji.

Urodzeni pod Znakiem Bliźniąt to osoby wyjątkowo bystre i inteligentne. Uwielbiają zdobywać i przekazywać wiadomości. Są niezastąpionym źródłem informacji o bliższym i dalszym otoczeniu, a jeśli czegoś nie wiedzą, to nadrobią to inteligentną miną.

Doskonała pamięć, olbrzymi zasób słów i błyskawiczny czas reakcji czynią z nich trudnych przeciwników podczas dysput i sporów. Bliźnięta posiadają wielodzielną uwagę - bez problemów wykonują kilka czynności na raz, czym zadziwiają inne Znaki Zodiaku.

Często jednak spotykają się z zarzutem powierzchowności. Aby osiągnąć prawdziwy sukces powinny nauczyć się koncentracji i wytrwałości. Bliźnięta bez trudu odnajdują się w każdych warunkach, łatwość przystosowania się należy do ich największych życiowych atutów.

System nerwowy Bliźniąt jest jednak bardzo delikatny, a bezustanny wewnętrzny dialog skutkuje migrenami. Przedstawiciele tego Znaku często zapominają o swoich potrzebach. Bliźnięta powinny więcej dbać o siebie, służy im zwłaszcza wypoczynek w górskiej okolicy.

Przedstawiciele tego Znaku dbają, aby zawsze iść z duchem czasu - interesują się nowinkami i ploteczkami. W głębi serca Bliźnięta nie dorośleją nigdy - ich wesołe usposobienie i żywy umysł pozwala im łamać pokoleniowe bariery.

Odpowiedzialność i brak nowych pomysłów przerażają je. Dobierając znajomych i przyjaciół nie patrzą na status społeczny, z wdziękiem omijają zakazy i normy.

u mnie sie to sprawdza prawie w 100% ;)
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
diablątko:) napisał:
Nika
może do tematu wstawić sonde. Jaki jestes znak zodiaku do wyboru jeden z 12 znaków Wesoly zobaczymy który znak króluje???
popieram
Przepraszam ze tak dawno mnie tu nie bylo obiecuje poprawe, no ale po sesji zaczela sie praca i jestem wykonczona, do tego troche spotkan ze znajomyymi i na nic nie mam czasu :zawstydzony: :(
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
"Skorpiony mają zazwyczaj bardzo praktyczne podejście do życia. Przykładem może być pan Leon z Garwolina, który z okazji Dnia Kobiet zamiast kwiatka kupił swojej żonie kilogram ziemniaków, chleb, mleko oraz dwie kostki masła."

Gdzieś to wyczytałam,nie pamiętam gdzie.Bo ja jestem Skorpion :hyhy:
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
widze ze temat forum na czasi kurcze przepraszam ze mam tak malo czasu by opisac dalsze znaki jak znajde chwilke napewno to zrobie :zawstydzony:
 
Do góry