Spirulina kapsułki.

farm

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
247
Punkty reakcji
1
Spirulina kapsułki.

Bardzo ciekawy preparat. W pełni naturalny i ekologiczny, jak zapewnia producent. Bez składników odzwierzecych przez to zalecany wegetarianom. Spirulina jest aglą, czyli glonem, zawierającą pełnowartościowe aminokwasy (elementy budujace białka) o które trudno w diecie bezmięsnej. Ponadto witaminy z grupy B, betakaroten, witaminę E, żelazo i barwniki roślinne, które ułatwiają trawienie. (chorofil także zapobiega powstawaniu przykrego zapachu z ust).
Ten unikalny zestaw składników naturalnie występuje w spirulinie. Praparat zalecany jest również osobom odchudzającym się, w celu dostarczenia niezbędnych składników odżywczych.
100 kapsułek to koszt rzędu 30zł.
 

zapracowana78

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Kto z was stosował? Dużo dobrego można poczytać w internecie na temat spiruliny, jestem ciekawa waszych opinii, skłaniam się by kupić, ale nie wiem co wybrać. Szczególnie, że podobne właściwości ma podobno chlorella. Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami.
 

zoojka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Spirulina fajna rzecz. Stosowałam, ale zrezygnowałam - nie na moją kieszeń. Niby 100 kapsułek to nie tak wielki koszt, ale łyka się nawet po 10 kapsułek dziennie. Wychodzi minimum 35 zł na 10 dni. Jeśli zastanawiasz się co kupić to ja polecam Spirulinę Pacifica (nie Hawajską, a właśnie Pacifica), jest najlepsza jeśli chodzi o jakość pozyskanych alg.
 

zapracowana78

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Znalazłam spirulinę firmy meridian w opakowaniu 700 sztuk za 45 zł. Można ją kupić w sklepie internetowym biohit.pl Stosuje się ją po 15 tabletek dziennie, ale całe opakowanie wystarcza na półtora miesiąca. W sumie to tylko złotówka dziennie. Stosował ktoś właśnie tą?
 

zoojka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Jedna kapsułka wymienianej przez Ciebie ma tylko 200 mg. Biorąc pod uwagę, że tej z dawką 500mg trzeba łykać 10 dziennie co by jakieś efekty zobaczyć, tej trzeba by łykać 25 na dzień :124:
 

simple_hope

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
38
Punkty reakcji
1
Wydaję mi się, że nie koniecznie duża dawka oznacza duży efekt odchudzania. Poza tym organizm każdego z nas inaczej będzie reagowała na te samą dawkę, więc może 15 tabletek czy nawet 10 tabletek dziennie spiruliny o której wspomniała zapracowana78 Ci wystarczy. Ja nie stosowałem spiruliny firmy meridian, ale znam tę firmę, bo kiedyś brałem chlorellę, którą mogę polecić.
 

merkasia

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Spirulina i chlorella mają bardzo podbne właściwość, ale ja osobiście wolę chlorellę, bo trochę więcej ma różnych składników. Można w jednym miesiącu kupić jedną a w następnym drugą.
 

zapracowana78

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zgadza się mają praktycznie ten sam skład ja już miesiąc biorę spirulinęi piję 2 wody dziennie i super się po niej czuję, co to utraty masy ciała nie ważyłam się ale czuję, że jestem lżejsza:)
 

merkasia

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Możesz też porównać składy tych sumpelementów dla różnych firmy. Niektóre mają wyższe zawartości danego składnika.
 
Do góry