Spełnione marzenie x

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
Pewnego wrześniowego dnia, gdy przyszłam do szkoły, zobaczyłam Jego. Wysoki, szczupły brunet- wręcz mój ideał. Tak mijały miesiące, patrzyłam na niego jak w lusterko. Bardzo dobrze wiedziałam, że nie mam u niego najmniejszych szans, bo oczywiście taka Ja- taka jaką mnie znają wszyscy, i On - taka ciekawa sposobność. WIedziałam, że "Nie dla psa kiełbasa". Ale marzyłam o nim, marzyłam, żeby kiedyś go poznać, pogadać, nawet o niczym innym nie pomyślałam, bo wiedziałam, że to nie dla mnie.


W piątek robiłam impreze osiemnastkową w klubie z koleżanką. On jest jej kolegą. Więc był. JA sobie natomiast zaprosilam innego. Co sie okazało ten Mój zaproszony, nie przyszedł. Doznałam małego podłamania, które trwało troszke, jadnak nie dałamm się. NApiłam się troszkę i zaczęłam bawić.

W końcu zaczełam tańczyć ze wszystkimi chłopakami z imprezy po kolei, no żeby sie wybawić.

I doszłam też do niego.

Zaczeliśmy razem tańczyć. Jego śliczne brązowe oczy patrzące na mnie, powodowały, że czułam się jak w niebie, Uścik jego rąk, powodował we mnie przejście zimnego i ciepłego dreszczu. To było niesamowite. Każdy obrót był niesamowity, każdy krok również.

Potem usiedlismy troszkę. Rozmawialiśmy. Miałam wrażenie że jest ciut nieśmiały [Hmm, a zawsze wszyscy mówili, że lovelas, że może mieć kazdą, i taktuje dziewczyny powierzchownie] . Spacerowaliśmy za rączki, każdy dotyk jego ręki powodował we mnie niesamowite uczuci, niedające sie opisać. Jednak Jego Kolega zgubił portfel i On wspólnie z nim poszedł go szukać, I moja doznania skończyły się. Potem jeszcze rozmawialiśmy troszke, ale impreza dobiegała końca. Nie doszedł jednak do mnie, zeby powiedziec "czesc" ani nic.. Troszke było mi przykro, ale pewnie dla niego byłam jedna z "tego tłumu" A on dla mnie był spełnieniem mojego półtorarocznego marzenia. Które się spełniło.


Pozostało mi tylko zdjecie, w które moge sie wpatrywac ;[


^ Przyjaciel mi powiedział, że jestem Dupa, że nie sprobuje, cos do niego napisać, albo coś. Powiedział, że to co jest nieosiagalne da się osiągnąć, wystarczy chcieć, i wysłał mi piosenkę WWo "mogę wszystko" Spowodowało to we mnie łzy, bo ja wiem, że to jest nie dla mnie. Ze udało mi się tyle i tylko tyle. I według mnie jakby Jego coś to ruszyło to sam by mnie znalazł, i napisał. To jest Moje zdanie.


Co Wy myślicie o tym MArzeniu całym?
 

krolik19900906

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
386
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bielsko-Biała
Heh ja tez bym ci proponowal napisac do niego przeciez kilka smsow czy gg to nic strasznego i moim zdaniem nie ma rzeczy nieosiagalnych... Wszystko idzie zdobyc tylko do tego trzeba cierpliwosci i ciezkiej pracy a skoro mowisz ze tak ci sie podoba to chociaz powinnas sprobowac ;) Ja zawsze mowie sobie: "co ci zalezy, jak sie uda bedzie naprawde milo a jak nie to chociaz nie bedziesz zalowal ze nie sprobowales" i tak tez powinnas podejsc do tej sprawy :p

p.s bardzo ladnie to opisalas naprawde heh BB)
 

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
AJć, ;]


Bo widzisz jak coś jest dla Ciebie ważne, i patrzysz na to inaczej niż zwykle, to tak się dzieje.
A ja do niego podchodze całkiem inaczej niż do kazdego innego.


I nie wiem czy dam rade, bo narazie wpatrywanie się w blask naszego [co dodać niewyraźnego] zdjęcia mi wystarcza.

Znalazłam go na NK, ale wolałam tak to zrobić, żeby nie widział, że go podglądałam,
Poza tym mam wrazenie, że jakby chciał to by mnie On znalazł.
A pewnie byłam jedną " z wielu"


Jeszcze mi się przypomniała taka fajna sytuacja.
Prosiłam, żeby założył okularki, żebym go zobaczyła, nie chciał w pierwszej chwili, ale w koncu założył.
I co tu ważne, nie chciał spojrzec mi w oczy, tzn spoglądał i odrazu spuszczał główkę. Nie weim co to mogło oznaczać .
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Dziewczyno, on może ładnie wyglądać, dobrze tańczyć, a być dupą, która nie potrafi rozmawiać dłużej niż 10 minut.
Może też być świetnym chłopakiem.

Więc zamiast się w niego wpatrywać, spróbuj.
Uda się - świetnie.
Nie uda - będziesz mogła pomyśleć o innym.

To tylko chłopak, jeden z wielu ;)
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
po prostu musisz sie przelamac. napisac, czy chociazby podgladywac jego profil - ale nie uzywaj opcji ukrywania swego profilu.

ze zdjecia widze ze jestes bardzo atrakcyjna dziewczyna, a z tego co piszesz to bardzo niesmiala. my faceci wiele bysmy dali zeby tak nas bardzo ladna dzeiwczyna podrywala. a jak on tego nie bedzie widziec mimo twoich wyraznych znakow (pisanie na gg czy chociazby rozpoczecie gadki na nk) to jest poprostu idiota :/
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Zależy czy dla Ciebie spełnieniem marzeń jest jednorazowe spotkanie z NIM, czy bycie z tym kimś na dłużej. Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć sama.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Uwielbiam to...zamiast siedzieć na :cenzura:e i myśleć "oh jaki on wspaniały, szkoda że nic nie napisał" czy coś w tych klimatach to sama napisz. Takie to trudne? Uda się - dobrze, nie uda się - nic nie szkodzi...
 

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
Wiadomo, że teraz, chciałabym spędzać każdą chwile z moim Marzeniem, patrzeć na niego cały czas. A tu ferie nam się zaczęły jak na złość. WIęc myśle, że troszkę to we mnie odpocznie... zmniejszy swoją siłę.

BArdzo chciałabym do niego napisać, mam możliwość tylko na NK, bo nie mam jego numeru ani gg, ani kom.
Tylko, że strach jest potężny, i zdecydowanie przewyższa wszsytko.


Nie wiem czy boje się odrzucenia, czy tego, że pomyśli, że się mi podoba, ALe się boję.

A najgorsze jest to, że blask całej tej sytuacji, nie pozawala mi przestać o nim myśleć..
Nie mogę w to wszystko uwierzyć ..
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
wow co ja bym dal zeby tak dziewczyna o mnie myslala - i to jeszcza taka ktorej nie znam. a rozmowe mozesz rozpoczac np tematem o imprezie, jakm u sie podobala czy fajnie mu sie z toba tanczylo itp..... masz ferie wiec i masz sporo czasu by ewentualnie sie z nim gdzies wybrac. do odwaznych swiat nalezy! przez neta mozesz gadac o wszystkim. a pisalas ze to kumpel twojej kolezanki. wiec wez od niej numer gg. poszperaj w jego znajomych moze kogos tam znasz i cos ci o nim powiedza. DO BOJU!


ps. sliczny piesek :D


ps2. zaraz sie J.B wtraci do rozmowy i bedzie burda >.< xD
 

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
Jejć, strasznie mi pomagacie, tylko ja nadal nie wiem czy potrafię.
Rozmawiałam z tą moją koleżanką, zapytałam czy ma dziewczynę. I dowiedziałam się, że ma jakąś tam koleżankę, z którą był na studniówce, może więc nie warto w takim wypadku?
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Baba się zabujała, niestety On jest nieśmiały (prawdopodobnie) i raczej nic nie zrobi. Bo gdyby był takim "playboyem" to już by dawno było po sprawie i tego tematu by nie było. No i do tego autorka ma stracha do niego napisać :)

Więc... moim zdaniem nic z tego nie będzie.

BTW: ...a i jest jeszcze taka opcja, że mu się nie podobasz. Zważ to.

J.B

Jejć, strasznie mi pomagacie, tylko ja nadal nie wiem czy potrafię.
Rozmawiałam z tą moją koleżanką, zapytałam czy ma dziewczynę. I dowiedziałam się, że ma jakąś tam koleżankę, z którą był na studniówce, może więc nie warto w takim wypadku?

Tak. Słuchaj się koleżanek do daleko zajdziesz. Chociaz muszę powiedzieć, że to może być dobra wymówka na Twój brak odwagi.

J.B
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
przestan dziewczyno... na studniowke bierze sie kogo popadnie aby nie isc samemu. ja poszedlem z najwierniejsza aprtnerka, nic sie nie buszyla, nie odpowiadala dziwnym glosem jak sie spilem czy tanczylem z inna... a jej imie to Finlandia 0,7l xD jak do niego nie zagadasz to sie nie dowiesz! powolutku powolutku najwyzej powie ci ze nie jestes w jego typie. ale o tym sie nie przekonasz dopoki z nim nie zagadasz.

moze pomysl tak: co by bylo jakby on sobie w te ferie kogos znalazl i ktos by sie dowiedzial o tym ze mu sie podobasz od dawna (przyjmujac ze ejst niesmialy) ale do ciebie nie podchodzil bo chowalas sie przed nim jak szara myszka a on sobie znalazl inna by o tym zapomniec i nie myslec o tym ze on jest tobie obojetny




jest i 3 opcja: jest playboyem i specjalnie robi tak bys to ty sie za nim uganiala by pokazac ze dziewczyny na niego leca same a nie ze on wszystkie wyrywa. ale oki nie dobijam cie juz :p
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
BArdzo chciałabym do niego napisać, mam możliwość tylko na NK
jeżeli masz tylko taką możliwość to na co czekasz?

fragment z Twojego podpisu:
"nie możesz stać z boku, musisz poczuć TooO"
teraz właśnie stoisz z boku! szlochając na forum!
nikt z tu obecnych nie napisze za Ciebie!
masz dwa wyjścia:
- ryzykujesz i piszesz
- zapominasz o nim - w sumie ładnie opisujesz, więc mogłabyś się zająć pisaniem jakichś Harlekinów - może byłabyś zarobiona :D
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
fragment z Twojego podpisu:
"nie możesz stać z boku, musisz poczuć TooO"
teraz właśnie stoisz z boku! szlochając na forum!
nikt z tu obecnych nie napisze za Ciebie!
masz dwa wyjścia:
- ryzykujesz i piszesz
- zapominasz o nim - w sumie ładnie opisujesz, więc mogłabyś się zająć pisaniem jakichś Harlekinów - może byłabyś zarobiona :D

A czego Ty się spodziewałeś po kobiecie?

J.B
 

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
WIec,
Postanowiłam nabazgrać coś do Niego na NK.
Mam nadzieję, że coś przemyślę przez noc i napiszę jutro.
Dzis weszłam na jego profil, bez ukrycia. Jestm z siebie dumna ;]
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
Maly krok dla ludzkosci a wielki dla ciebie. A dodalas go chociaz do znajomych? XD czy nie pomyslalas hehe
 

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
Nie pomyślałam juuż xD


NArazie dałam rade zrobić tylko tyle xD
Zrobie to już jutro. Dzis nie dam rady.
Przewyzsza mnie to ;]
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
A czego Ty się spodziewałeś po kobiecie?

J.B
yyyy poproszę o łatwiejszy zestaw pytań :D

tak poważniej to lekkie nadużycie gdyż albowiem:
- od dziewczyny w sumie nic
- od kobiety - zdarzają się takie które wiedzą czego chcą - choć rzadko :D
 
Do góry