Speed Garage ?

Kala

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2005
Posty
126
Punkty reakcji
0
Nurt bardzo mało znany w Polsce jednak od pewnego czasu zaczynac coś się dziać w tym kierunku ... obecnie w Lublinie mamy kilku dobrych Dj lansujacych (!?! nie wiem czy to dobre okreslenie) ten gatunek i z radoscia mozna stwierdzic ze znajduje ona coraz wiecej miłośników w tym mnie ! :D
może ktoś podziela moje upodobania ? :D:D
 

Mat-h

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
63
Punkty reakcji
0
A moze podaj jakies tytułky utworkow czy setów .. to powiem co o tym myśle.:p
 

Kala

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2005
Posty
126
Punkty reakcji
0
jest tego sporo w necie jezeli zecchesz to z łatwoscia znajdziesz, nie bede Ci nic polecała ponieważ nie wiem czy Ci sie to spodoba, a tak jezeli coś sam znajdziesz i ci przypadnie do gustu bedziesz mial wieksza satysfakcje :D
 

BusyDizzy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Jest to nowosc, wiec jest spore prawdopodobienstwo, ze sie przyjmie.
Choc ten charakterystyczny basik nie kazdemu sie spodoba. Ja nie przepadam za housem, a speed garage jest jego gałezią i dlatego nie do konca mi podchodzi...
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
House się nudzi... i nudzi się powoli chyba społeczności. SpeedGarage... nie jest złe. Jakaś alternatywa, lecz wydaje mi się, że albo wogóle nie wejdzie lub wejdzie na chwilę.

BTW to chyba nie, aż taki nowy rodzaj muzyki.
 

madik@

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mój mały świat
ja podzielam twoje upodobania, chociaż narazie niewiele o speed garage wiem, ta nutka wpadła mi bardzo w ucho od pewniej imprezy :p
 

Kala

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2005
Posty
126
Punkty reakcji
0
Madik@ chyba nawet wiem jaka :)
Ogolnie rzecz biorac nie jest to u nas nowoscia jednak mimo to wciaz trudno sie doszukac imprez stricte speed garage'owych miejmy nadzieje ze to sie wkrotce zmieni ;)
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Choc lubie house za speed garage nie przepadam. Rdzenny garage jest zdecydowanie lepszy (nie ma to jak powrot do korzeni).
 
Do góry