speed dating

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Czy próbował ktoś speed datingu? To chyba fajny sposób na poznanie potencjalnej randki o ile podchodzi się do tego z humorem. Ja trochę o tym czytałam i wydaje mi się to fajną zabawą. Wiem że w Krakowie w klubie Baccarat na imprezach dla singli jest speed dating. Był ktoś?
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Nie byłam i nie zamierzam brać udziału w czyms takim ;)

A dlaczego nie zamierzasz się wybrać? Przeciez to tylko fajna i nietypowa zabawa :) ja bym sie chetnie wybrała, bo nigdy nie próbowałam.
Kahlua, a kiedy te speed datingi w klubie Baccarat? to jakaś cykliczna impreza czy nie?
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Czy próbował ktoś speed datingu? To chyba fajny sposób na poznanie potencjalnej randki o ile podchodzi się do tego z humorem. Ja trochę o tym czytałam i wydaje mi się to fajną zabawą. Wiem że w Krakowie w klubie Baccarat na imprezach dla singli jest speed dating. Był ktoś?



tak słyszałam o tym, ale nigdy nie uczestniczyłam w takim czymś. Osobiście uważam, że fajna sprawa, niezła zabawa... 3 min i trzeba podjąć decyzję. Choć w dzisiejszych czasach jest tyle zafałszowania, że wystarczy wyćwiczenie kilku trików, by wydać się atrakcyjnym i wartym uwagi.

Poza tym podobno wynik niezadowolenia, niedobrania par wynika z tego, że zamiast ludzie wąchać swoje feromony (każdy wytwarza) wąchają sztucznie wytworzone zapachy... które uniemożliwiają odpowiednie dobranie. To ma związek z ewolucją i przedłużeniem gatunku. W feromonach zakodowany jest nasz kod genetyczny i im bardziej różni się do naszego własnego tym osoba jest dla nas bardziej pociągająca. Dlaczego? Wynik biologi i podświadome szukanie partnera, o zróżnicowanym genotypie, który zapewni nam posiadanie zdrowego, atrakcyjnego potomstwa, które w przyszłości również będzie przedłużał nasz gatunek przekazując nasze geny...
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Łoooo! Feromony! Nie przeceniałabym aż tak bardzo speed datingu!:) Zdaje się że polega to na rozmowie a nie obwąchiwaniu się. Pierwsze słyszę żeby dobieranie się w pary odbywało się na zasadzie zapachu. Znaczy jest to szalenie ważne, ale na pewno nie decydujące. A odpowiadając na pytanie pis en lof: speed dating w Baccaracie się odbywa na imprezach dla singli, które też są niezłą zabawą, bo przy wejściu na nie dostajesz opaskę której kolor oznacza z z jakim zamiarem przyszłaś na imprezę;) Opaski symbolizują albo chęć dobrej zabawy i szaleństwa, albo szukanie miłości, albo oznaczają Cię jako osobę zajętą.
 

martes

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej ho. W temacie poznawania ludzi - nie tylko pod kątem związkowym - takie jest niebawem wydarzenie w Warszawie: http://www.esencjamiasta.pl/zobaczwydarzenie.php?Event=24357&Speed-talking

Oparte na bazie, ale jednak trochę innę niż speed dating, ale może i przez to nie takie straszne? ;)
 
Do góry