Spanie> Ile Śpicie? Czy się Wysypacie? Jakie znacie sposoby

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
1. Wystarczająco za mało - wysypiam się dopiero przy 10 godzinach snu :p, a śpie po 5 godzin, czasem nawet mniej.

2. Nie wiem.. niestety, mam trudności z zaśnięciem.
 

Heroin

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Gdy mam możliwość to śpię do oporu, czasem po kilkanaście godzin.
Normalnie, w tygodniu 4-6 godzin.

Nie wysypiam się w ogóle przy moim facecie, nie daje mi spokoju przez pół nocy, a później mi śpi pół dnia, a ja się budzę jak tylko nam słońce zajrzy do sypialni. Jeśli się nie bawi w natręta to mogę się spokojnie chwalić, że jest idealnym partnerem do spania.

W razie problemów z zaśnięciem robię rundkę w koszuli nocnej dookoła domu, albo udaję kupę mięsa, kładę się na brzuchu i wciskam ręcę gdzieś między poduszki. Ah, muszę mieć zimną pościel, albo otwarte okno - inaczej nie usnę.
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
ja spie malo bo spac ide gdzies o północy a wstaje o 5:30 i tak dzien w dzien tylk0o w sobote moge pospac sobie dluzej (jesli mnie ktos nie obudzi)
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Zależy, był czas, kiedy kladłam się o 5 i wstawałm o 9 i było w miarę, a teraz od 23 zwykle do 7:57. :D Więc tak około 8 h musi być minimum. ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja spie po okolo 7- 8 godzin dziennie, czasem 6, po 8 godzinach jestem calkowicie wyspana :)
 

warli

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja niestety jak nie pospie conajmniej 8,9 godzinny to pozniej chodze caly dzien jak zombie :D Do tego dochodza problemy z zasypianiem ale nie znam na to sposobu
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Ja niestety jak nie pospie conajmniej 8,9 godzinny to pozniej chodze caly dzien jak zombie :D Do tego dochodza problemy z zasypianiem ale nie znam na to sposobu

Zacznij liczyć baranki, niektorym to pomaga, a ja np. coraz bardziej się rozbudzam, ale co czlowiek to inna reakcja. :D
 

Fika

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
393
Punkty reakcji
0
Ja śpię przez tydzień po ok.8-9godzin. Zależy też,czy jestem zdenerwowana itd.. ;) A przez weekend staram sobie troszeczkę odespać i śpię ok.11. Są oczywiście wyjątki.. :)

Chyba każdy może potwierdzić,że najgorzej jest się uśpić,gdy mieliśmy stresujący dzień,lub takowy będzie drugiego dnia :/ Przed snem wietrzę sobie sypialnię i nie oglądam filmów sensacycjnych :p

A jak się nie wyśpię(przynajmniej w miarę),to lepiej ic do mnie nie mówić,bo jestem agresywna i nietomna :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja spie tak okolo 7-8h i jestem niewyspana!
aby sie wyspac potrzebuje conajmniej 10h

niestety nie znam zadnego sposobu aby oszukac moj organizm...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Na tygodniu prawie nie śpię, w weekendy do 9-10. Średnio od 4 do 8h snu.
 

Shani

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
To jak Ty funkcjonujesz?
Nie no ja dzis zasnelam o 5 nad ranem, bylam tak zajeta rozmyslaniem o dopeiro co przeczytanej ksiazce ze zasnac nie moglam... A rano szkola^^ To bylo piekne

Ogolnie spie te 7h , w weekendy troche dluzej, jesli jestem chora zdarza mi sie spac popoludniami, szczegolnie jesli pada deszcz.
I gdy czuje sie naprawde fatalnie psychicznie ( ja tez moge! ) to wtedy odplywam w zapomnienie, ucieczke jaka daje mi wlasnie sen.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Jakeiś 1,5h temu wstałam po 6h spania :/ Jest u mnie qmpela, więc logiczne, że się nie wyspałyśmy. Ona dalej próbuje zasnąć, bo poprzedniej nocy (po wycieczce) spała 6h, a ja 12,5 :p (ona poszła do szkoły, ja nie :p )
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Jak chodze do szkoly to spie 7h (od 23 do 6 rano :p ) :D no i jestem niewyspana :/ a np. w wekeen to spie 9h (od polnocy do 9 rano) :p w tych godzinach zwykle chodze spac ;) a jak zdazy mi sie dluzej pospac to pozniej czuje sie fatalnie...

Nie znam zadnej metody by spac krotko i obudzic sie wyspanym... oooo wypij kawe (lub kilka :p ) rano :D BB)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Bywa ,że śpie po 4-5 h na dobe i mam w sobie mnóstwo energii... tak mnie to zastanawia od czego to jest zależne?
 

_Zmora_

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Tych Najlepszych ;)
ja śpię około 8-9 godzin no więc nie jestem jakaś zmęczona. Ale mam niestety taką wadę(a może zaletę?), że już ok 21.30, 22.00 jestem bardzo zmęczona :ziewa: . A rano już o 6.00, 7.00 jestem na nogach. Szczerze powiedziawszy wolała bym przestawić swój zegar biologiczny i wieczorem dłużej być na nogach (tyle fajnych filmów leci, więcej osób jest na gg itp.) ale nie za bardzo wiem jak to zrobić (a może się nie da?)
Pozdrawiam :przytul:
 

Diane:)

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Bielsko-Biała
Ja uwielbiam spać^^
Nigdy nie jestem wyspana.
Zawsze mam problemy z zaśnięciem.

Podobno jak się wypije mleko to lepiej się śpi, ale ja nie cierpię mleka! :/
:D :lol: :D :lol:
 
Do góry