Spał z trupem żony przez 5 lat

Status
Zamknięty.

Chmielu1991

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Makabryczny finał namiętnej miłości! Le Wan z Wietnamu nie mógł się pogodzić z nagłą śmiercią ukochanej. 55-latek tak bardzo pragnął znów poczuć bliskość kobiety, że rok po pogrzebie wykopał jej szczątki z grobu, zaniósł do domu i położył w małżeńskim łóżku. Przez 5 lat tuż przed zaśnięciem przytulał się do zwłok swojej wybranki.

KRYPTA_AB_24_460x370.jpg


W głowie się nie mieści, do czego jest zdolny pogrążony w żałobie wdowiec. Le Wan z niewielkiej miejscowości w prowincji Quang Nam znalazł sposób, by zatrzymać przy sobie zmarłą żonę. W 2004 r. poszedł na cmentarz, odsunął płytę nagrobkową i wyciągnął z trumny rozkładające się zwłoki kobiety. Szczątki zawinął w płótno i uformował z nich postać człowieka. Następnie ubrał "żonę" i zaniósł ją do domu.

Dopiero teraz dorosłe dzieci szaleńca odkryły, że zwłoki ich matki zamiast na nekropolii cały czas spoczywały w sypialni rodziców. Mężczyzna wyjaśniał, że kiedy jego ukochana odeszła w 2003 r., życie straciło dla niego sens. W przypływie rozpaczy początkowo każdej nocy spał na jej nagrobku. Po dwóch latach coraz bardziej zaczęły mu doskwierać wiatr i zimno. Wan zdecydował więc, że wykopie podziemny tunel do trumny, aby móc zasypiać przy jej boku. Na drodze do realizacji tych budzących grozę planów stanęły mu dzieci.

Zdesperowany i stęskniony 55-latek w listopadzie 2004 r. wcielił w życie najbardziej odrażający plan. Choć zwłoki żony cuchnęły i wyżerało je robactwo, Wietnamczyk nie zamierzał się z nimi rozstawać. Rodzina kobiety lada dzień urządzi jej drugi pogrzeb.

Link do artykułu: http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/spal-z-trupem-zony-przez-5-lat_120463.html


---

Wyobrażacie sobie, jak silna więź może powstać między ludźmi. Co z duszą kobiety, czy ją odczuwał podczas snu z owym ciałem?
Czekam na wasze sugestie.

Pozdrawiam
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
Zawsze mnie przerażały i obrzydzały takie historie. To spanie na nagrobku to jeszcze pół biedy, niektórzy mogliby pomyśleć, że to romantyczne. Myślicie że mógł czuć do niej jeszcze jakiś pociąg seksualny?
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Zawsze mnie przerażały i obrzydzały takie historie. To spanie na nagrobku to jeszcze pół biedy, niektórzy mogliby pomyśleć, że to romantyczne. Myślicie że mógł czuć do niej jeszcze jakiś pociąg seksualny?

Romantyczny to może być spacer przy blasku księżyca, a nie spanie przy grobie :D

Pociąg seksualny??? W sumie po facecie który śpi z ciałem zmarłej żony wszystkiego się można spodziewać...
Mnie zastanawia gdzie te dzieci były tyle lat, że dopiero teraz to zauważyły..
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Sypialni nie zamykał, bo widziałam gdzieś artykuł o tym i taki mały synek tego mężczyzny i zmarłej kobiety siedział przy zmarłej matce...
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Wszystko wszystkim, kochał i nie chciał się rozstać....

Ale przecież to trup! Ciało się rozkładało, panował niewyobrażalny fetor, toż to 5 (?) lat!

Chore.
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
fuu
obrzydliwe to,gościa bym w psychiatryku zamkneła
przecież to ciało śmierdziało,i te robaki ... nie no masakra
miłość miłością,ale trzeba być wariatem by do własnej sypialni trupa wprowadzić ...
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Ymm....To jest ohydne. Aż mi się niedobrze zrobiło.
 

Mishel

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
ale zauważcie jaka miłość tego mężczyzny była olbrzymia!! Ciekawe, który mężczyzna przyszedłby codziennie do swojej zmarłej kobiety i spędzał przy niej tyle czasu. Ciekawe ilu mężczyzn darzy wielką i nieprzeniknioną miłością swoje kobiety. Ale wolałabym jednak, żeby mój mąż wspominał i czuł moją bliskośc patrząc w zdjęcie, a nie wykopywał moje zwłoki z grobu...
A co do duszy zmarłej kobiety. Jestem ateistką, ale gdyby dusza istniała, to pewnie ta kobieta była by dumna, że miała tak kochającego męża, a z drugiej strony uważałaby, ze jednak przesadził.
 

Chmielu1991

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Mishel ja również jestem ateistą, ale w duszę wieże. Nie łączę duszy z Bogiem, tylko po prostu z czymś co kieruje naszym ciałem fizycznym do póki ono nie odmówi posłuszeństwa.
 

Mishel

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
ChmieluWnR rozumiem, też czasem się nad tym zastanawiam. Tylko nachodzi mnie wtedy myśl gdzie ta dusza się po śmierci może udać? I kto je tam kieruje?


Myślę, że ten mężczyzna był w silnej depresji, która (być może) przemieniła się w pewien rodzaj psychozy. Ale na pewno był bardzo zdeterminowany i nie do końca zdawał sobie sprawę z tego co robi... bo normalni ludzie nie wykopują zwłok i potem trzymają je w sypialni przez parę lat.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
To chore, mozemy mu jedynie wspolczuc, ze tak nie mogl pogodzic sie z jej smiercia.
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
I tylko pomyśleć, co te dzieci czują... widząc szczątki swojej matki...
Odrażający widok...
 

Mares92

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2008
Posty
147
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Myślę, że ten mężczyzna był w silnej depresji, która (być może) przemieniła się w pewien rodzaj psychozy. Ale na pewno był bardzo zdeterminowany i nie do końca zdawał sobie sprawę z tego co robi... bo normalni ludzie nie wykopują zwłok i potem trzymają je w sypialni przez parę lat.

Zgadzam się w 100%, gość musi się leczyć. Smutek do ukochanej jednym, ale na prawdę wykopywanie i spanie z rozkładającym się ciałem... nikt o zdrowym umyśle by tego nie zrobił.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
A dla mnie to trochę dziwne. Z tego co wiem to smród rozkładających się zwłok czuć nawet na zewnątrz domu. 5-cio letnich zwłok to już nawet nie chcę myśleć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry