Sozopol - Bułgaria

2012Sozopol

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Byłem w Sozopolu w lipcu 2012. Jeżeli macie pytania odnośnie czegokolwiek dotyczącego tego miasta, to ja chętnie w miarę możliwości odpowiem.
Jestem w trakcie konstruowania fotobloga o miejscowości Sozopol w Bułgarii. Zainteresowanych serdecznie zapraszam oraz proszę o wyrażanie swoich opinii.
 

stlatan

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
Sozopol bardzo fajne miejsce - byłem tam 3 lata temu. Polecam!
 

Cyprianwaw

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Bardzo fajny fotoblog. A ja mam takie pytanie. Jadę niebawem właśnie do Sozopola. Pobyt będzie trwać jakieś 9 dni. Czy 160 euro na żywność wydatki, etc starczy, żeby się o nic nie martwić? Pozdrawiam

Oczywiście, gdzie jeść, co jeść?:) Co jest warte polecenia jeśli chodzi oglądania miejsc. Pytanie specjalne, to czy zachowała się jeszcze stara winnica, o której wiem trochę od mojej dziewczyny( stąd pomysł odwiedzenia tego miejsca). Jak z pogodą, czy nadal szaleją kieszonkowcy?;) Znajdę pewnie jeszcze sporo pytań. Dziękuje z góry za odpowiedzi:)
 

2012Sozopol

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Bardzo fajny fotoblog. A ja mam takie pytanie. Jadę niebawem właśnie do Sozopola. Pobyt będzie trwać jakieś 9 dni. Czy 160 euro na żywność wydatki, etc starczy, żeby się o nic nie martwić? Pozdrawiam

Oczywiście, gdzie jeść, co jeść? :) Co jest warte polecenia jeśli chodzi oglądania miejsc. Pytanie specjalne, to czy zachowała się jeszcze stara winnica, o której wiem trochę od mojej dziewczyny( stąd pomysł odwiedzenia tego miejsca). Jak z pogodą, czy nadal szaleją kieszonkowcy? ;) Znajdę pewnie jeszcze sporo pytań. Dziękuje z góry za odpowiedzi:)

Poczytaj trochę moje wypociny z bloga. Tam jest i o jedzeniu i o pogodzie. Dane z początku Lipca 2012. ale z tego co pamiętam pogoda w drugiej połowie Września też jest tam ok. I glonów już nie powinno być wcale. Kieszonkowcy są wszędzie. Po prostu nie daj im szansy :) Zwiedzajcie przede wszystkim starówkę. Super architektura i klimat niesamowity.
 

Cyprianwaw

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dzięki Wielkie:) już sobie poczytałem i jestem pełen optymizmu. Tylko jeszcze, może przeoczyłem, jest tam taka stara winnica jeszcze?:) Tylko to i już nie meczę. Wyjazd za 3 dni:D:D
 

2012Sozopol

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Dzięki Wielkie:) już sobie poczytałem i jestem pełen optymizmu. Tylko jeszcze, może przeoczyłem, jest tam taka stara winnica jeszcze? :) Tylko to i już nie meczę. Wyjazd za 3 dni:D:D

O winnicy to nic niestety nie wiem. Pobyt z małymi dziećmi niezbyt dobrze wpływa na poznawanie dalszej okolicy :), a ostatnia winnica jaką pamiętam z Sozopola przemieniła się w zbiorowisko hoteli. Jak będziesz na miejscu to popytaj w agencji podróży znajdującej się przy ulicy Odessa na odcinku pomiędzy ulicami Ropotamo a Republikańską. To biuro prowadzone przez ekipę z Polski. Łatwo znajdziesz.
 
R

Rejczel

Guest
Weszłam na ten wątek i z ciekawości zaczęłam przeglą oferty wycieczek do Bułgarii. Ceny naprawe przystępne 1600 za AI. Wcześniej myślałam o Tunezji albo Egipcie, ale weszłam na Twój blog i coaz bardziej przekonauję się do Bułgarii
 

2012Sozopol

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Weszłam na ten wątek i z ciekawości zaczęłam przeglą oferty wycieczek do Bułgarii. Ceny naprawe przystępne 1600 za AI. Wcześniej myślałam o Tunezji albo Egipcie, ale weszłam na Twój blog i coaz bardziej przekonauję się do Bułgarii

Ja nie lubię przebywać w zamkniętych enklawach dla turystów więc Bułgaria to był po raz kolejny mój świadomy wybór. Popatrz też na ceny we Włoszech. O tej porze roku tam też jest dosyć tanio.
 

2012Sozopol

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Hotel Martinez. Nie wiem czy ten hotel jest w ofercie jakiegoś biura podróży na rok 2013. Ale polecam Wam z całego serca wizytę i zamieszkanie. Tylko nie bierzcie pokoju od strony ulicy !!! Lepiej dopłacić te parę PLN.
 

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
ja też wybieram się do Bułgarii, tylko nie do Sozopolu, a do Słonecznego Brzegu. Myślicie, że to fajna miejscowość? Może lepiej wybrać Złote Piaski albo Nesebyr? Nie wiem, nie wiem :) Chciałabym odpocząć w jakimś miejscu, gdzie dużo atrakcji a wieczorem miasto nie pustoszeje, jak to jest w przypadku miejsc, gdzie zjeżdżają się tylko rodzinki :) Na pewno pojadę z biurem, może z alfa starem? Byłam z nimi w Tunezji, wszystko super, więc czemu, jak już mam sprawdzoną opcją. W każdym razie muszę dobrze wybrać miejsce:) stąd sugestie mile widziane.
 

2012Sozopol

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
sedzia dred napisał:
ja też wybieram się do Bułgarii, tylko nie do Sozopolu, a do Słonecznego Brzegu. Myślicie, że to fajna miejscowość? Może lepiej wybrać Złote Piaski albo Nesebyr? Nie wiem, nie wiem :) Chciałabym odpocząć w jakimś miejscu, gdzie dużo atrakcji a wieczorem miasto nie pustoszeje, jak to jest w przypadku miejsc, gdzie zjeżdżają się tylko rodzinki :) Na pewno pojadę z biurem, może z alfa starem? Byłam z nimi w Tunezji, wszystko super, więc czemu, jak już mam sprawdzoną opcją. W każdym razie muszę dobrze wybrać miejsce:) stąd sugestie mile widziane.
Słoneczny Brzeg i Złote Piaski to super miejsca na odpoczynek i imprezowanie do białego rana :)
 
Do góry