Sopot - letnia stolica Polski

wicianka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Witam!
Myślę, że temu miastu należy się oddzielny temat. W końcu Sopot to letnia stolica naszego kraju! Napiszcie co Wam się podoba w Sopocie, a co byście zmienili. Na co turyści powinni uważać lub co koniecznie zobaczyć?
Według mnie, i nie tylko jak sądzę, ceny wstępu na molo są porażające. Szczególnie jeśli ktoś przebywa w Sopocie powiedzmy na to dwa tygodnie i chciałby codziennie skorzystać z jodu:)
 

antoni81

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
wicianka napisał:
Witam!
Myślę, że temu miastu należy się oddzielny temat. W końcu Sopot to letnia stolica naszego kraju! Napiszcie co Wam się podoba w Sopocie, a co byście zmienili. Na co turyści powinni uważać lub co koniecznie zobaczyć?
Według mnie, i nie tylko jak sądzę, ceny wstępu na molo są porażające. Szczególnie jeśli ktoś przebywa w Sopocie powiedzmy na to dwa tygodnie i chciałby codziennie skorzystać z jodu:)
Ja zdecydowanie zmieniłbym ceny. Ogólnie Sopot nie jest zły, ale moim zdaniem dużo więcej do zaoferowania mają Gdańsk czy Gdynia;)
 

mika1111

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja zmieniłabym ceny i trochę tę tłumnie przybywającą do Sopotu ludność rozproszyła, a reszta jest dla mnie bez zarzutu:)
 

wicianka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Myślę, że ceny są dostosowane trochę do zagranicznych turystów, których w Sopocie nie brakuje. Niestety polskie kieszenie są nieco płytsze;))) Z tym tłumem turystów to chyba nie da się nic zrobić - pokazuje to jedynie, że miasto jest bardzo popularne. Ale jeśli nie lubimy tłumów można skorzystać z uroków sopockich na jesieni. Jest naprawdę pięknie o tej porze roku.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Do Sopotu to mogę wskoczyć tylko na rybkę do knajpki "Przystań", ale o wypoczynku nie ma mowy. Zwłaszcza, kiedy obserwuje się wyławianie paskudztw z morza. brrrrr. Nieciekawy widok i nieprzyjemny zapach :



Znam wiele urokliwszych miejsc nad naszym morzem i zdecydowanie spokojniejszych. Bez lansu i nie wiem czego tam jeszcze.

Podoba mi się zatrudnianie starszych ludzi przy wejściu na molo. Są bardzo sympatyczni i uprzejmi. Chyba podoba im się taka praca. Kontakt z ludźmi, bycie potrzebnym. Ale nie wiem, jak samopoczucie w upale itd.
 
Do góry