Sony Vegas pro 10

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
Po zmontowaniu projektu w Sony Vegas zapisuje się on jako plik z rozszerzeniem veg. Jak mogę go odtworzyć w pełnym ekranie w zwyczajnym odtwarzaczu, np Windows Media Player?
Jedyną opcją jest otworzenie pliku w programie Sony Vegas jako projekt, nie mogę otworzyć pliku w zwyczajnym odtwarzaczu.
Co z tym zrobić?
 

perystaltyk

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2011
Posty
86
Punkty reakcji
2
Nie wiem za bardzo jak pracuje się na oprogramowaniu Sony Vegas. Ale może zamiast wybierać opcję ZAPISZ wybrać należy EKSPORTUJ. Coś takiego powinno tam istnieć chociaż pewności nie mam bo pracuje na trochę innnym oprogramowaniu. Ale jeśli czasem moja wskazówka okaże się bezużyteczna to wtedy poszukaj na płycie z programem podstawową instrukcję obsługi w formacie PDF. Jesli będzie to za pewne znajdziesz tam odpowiedź.
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
Dzięki, znalazłem to pod komendą "render as". Po zapisaniu w końcu odtwarza się w Media Playerze ale video się zacina, nie wiem dlaczego.
 

perystaltyk

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2011
Posty
86
Punkty reakcji
2
Być może zrobiłeś złe ustawienia. Zapisałeś ten film w jakości High Definition ? Jeśli tak to w jakiej rozdzielczośći: 1920 x 1080 (Full HD) czy w HD Ready (powyżej 1280 x 600) ? Może twój komputer nie jest w stanie obsłużyć film w tak dużej jakości jakiej ustawiłeś ? Może masz za słabą kartę graficzną ? Jeśli tak to zapisz w niższej jakości albo pomyśl o lepszej grafice.
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
To jest prawdopodobne, mam zintegrowaną grafikę, w HD bardzo się zacinało, w 720X600 już trochę mniej. Tylko zdziwiło mnie że 15 sekund w najwyższej jakości waży aż 1,5 gb
 
Do góry