Sony Ericsson X8

mexeske

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Witam wszystkich.

Chciałbym kupić ten smartfon ale za dużo nie wiem o nim, potrzebuję dostępność WiFi, aparat nie musi być dobry bo mało zdjęć robię, ważne żeby nie miał mały ekran. Jeszcze nie miałem w ręce, więc taki mały jest jak X10 mini albo większy?? Teraz jeszcze tylko takie ogólne pytania mam: Ile dni wytrzyma jego bateria? Czy wygodnie da się pisać smsy i emialy na nim? Ile kosztuję i gdzie można go kupić najtaniej? Czy opłaca się go kupić? Albo raczej polecacie jakieś inne telefony w tym kategorii ?

Dziękuję za pomoc
 

bella01

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2010
Posty
19
Punkty reakcji
1
hej

ten telefon jest mniejszy od X10, ale jest większy od mini, no i chyba najważniejszy, że jest bardzoooo taniiii :lol: Bateria wytrzyma nawet tydzień, należy od używania. Nie rozumiem, kto chce jeszcze kupić x10 mini, ponieważ ten x8 jest wg mnie dużo lepszy fonik.

pozdro
 

mexeske

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Dzięki że tak szybko odpowiedziałaś. :)

Bateria nawet tydzień?? to chyba jakieś głupstwo.. przecież wszyscy wiedzą że smartfony nie wytrzymają jeden tydzień chyba się pomyliłaś albo może chodzi ci oto że jak nie używam telefonu to wytrzyma tyle czasu. :) ale nie wiem jak jesteś z tym ale jak już kupuję nowy fon to chcę go porządnie używać, wykorzystać :) więc ile jego bateria wytrzymuję ?? :)
 

PanGerard

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
a chce kupić telefon, czy wziąć w jakiś abonamentach?
Ile max miesięcznie chcesz płacić?
Interesują Cię promocyjne oferty w stylu: Xperia 10 za 1PLN w planach optymalnych, czy np. indywidualnych Ery?
 

mexeske

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Chcę też kupić telefon ale interesują mnie też abonamenty. Takie oferty interesują mnie gdzie oczywiście mało się płaci miesięcznie może około 30-40 złoty. Może jak jest jakaś fajna oferta to pomyślałbym nad tym ci wziąć na abonament.
 

nowyjorkHC

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Chcę też kupić telefon ale interesują mnie też abonamenty. Takie oferty interesują mnie gdzie oczywiście mało się płaci miesięcznie może około 30-40 złoty. Może jak jest jakaś fajna oferta to pomyślałbym nad tym ci wziąć na abonament.

mexeske, jest taka strona gdzie można obejrzeć oferty, zobacz tutaj:
http://www.skrzydelko.pl/szukaj/index.php?m=s&p=6&t=589
 

qapot01

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dzięki że tak szybko odpowiedziałaś. :)

Bateria nawet tydzień?? to chyba jakieś głupstwo.. przecież wszyscy wiedzą że smartfony nie wytrzymają jeden tydzień chyba się pomyliłaś albo może chodzi ci oto że jak nie używam telefonu to wytrzyma tyle czasu. :) ale nie wiem jak jesteś z tym ale jak już kupuję nowy fon to chcę go porządnie używać, wykorzystać :) więc ile jego bateria wytrzymuję ?? :)
Nie, to nie jest głupstwo, kolego. Mój X10 też czasami wytrzyma tydzień. Codziennie używam na niej Mediascape, Facebook no i oczywiście dużo gadam. Też wiadomo, że z Andkiem 2.1 już wytrzyma więcej, niż z 1.6.
Chyba ty jeszcze nie widziałeś na żywo taki smartphone, i dlatego mówisz takie rzeczy.
pozdrawiam
 

PanGerard

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
obecnie jest dość sporo promocyjnych ofert abonamentowych na rynku.
Trzeba się tylko rozejrzeć, po stronach www poszczególnych operatorów.
Np. Orange dość intensywnie ostatnio promuje, tą wspomnianą wcześniej przez ze mnie: Xperię X10 za złocisza.
Telefon na pewno warty jest uwagi, zwłaszcza z dużym pakietem minut i danych.
A zależy Ci na dotykowcu, czy raczej normalnym telefonie?
 

bella01

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2010
Posty
19
Punkty reakcji
1
ja dotlej pory naprawdę nie lubiłam "dotykowców" ale ten telefon naprawdę mi się spodobał...a poza tym szybko nauczy Łam się na nim pisać a tego bałam się najbardziej...smsów
 

mexeske

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Wczoraj zastanowiłem się nad kupno i poszedłem do sklepu i kupiłem go na abonament. Pierwsze wrażenie są pozytywne. Ładny kształt,szybka działalność ekranu. Procek ma bardzo silny. Nie trzeba się bać... tylko trzeba się przyzwyczaić i tyle po pisania parę smsów już coraz szybciej umie pisać i prawie bez błędów. Później jak chcecie to napisze większą recenzje ale teraz niech starczy tyle :) pozd.
 

bella01

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2010
Posty
19
Punkty reakcji
1
Wczoraj zastanowiłem się nad kupno i poszedłem do sklepu i kupiłem go na abonament. Pierwsze wrażenie są pozytywne. Ładny kształt,szybka działalność ekranu. Procek ma bardzo silny. Nie trzeba się bać... tylko trzeba się przyzwyczaić i tyle po pisania parę smsów już coraz szybciej umie pisać i prawie bez błędów. Później jak chcecie to napisze większą recenzje ale teraz niech starczy tyle :) pozd.

cześć mexeske :)
haha, mi też bardzo dziwne było pisanie smsów, ponieważ te literki są bardzo małe na ekranku ale idzie się szybko przyzwyczajać się. słyszałam że za niedługo będzie oficjalna wersja andka 2.1, bardzo już na to czekam.
 

bella01

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2010
Posty
19
Punkty reakcji
1
wczoraj aktualizowałam mój telefon, i z nowym Androidem 2.1 jest szybszy. przed tym miałam problemy z bluetoothem, ale to też jest naprawiony w nowym sofcie.
 

barbara28

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
witaj!jak długo trwa proces aktualizacji?? czy wszystko mogłeś zrobić bez problemu? czy wytrzymałość baterii też się polepszy??
dzięki za odpowiedź!
pozdrawiam :)
 

mexeske

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Przed wczoraj aktualizowałem mój telefon i trwało to około 20 minut więc trzeba troszeczkę poczekać. A bateria bez update-u też ładnie się trzyma :p:) ale po aktualizacji przydłuży się termin działalności. Można zrobić tą instalację bez problemu tylko musisz jeden plik w systemie zmienić i potem restartować swój telefon.
 

pantarantino

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Przed wczoraj aktualizowałem mój telefon i trwało to około 20 minut więc trzeba troszeczkę poczekać. A bateria bez update-u też ładnie się trzyma :p:) ale po aktualizacji przydłuży się termin działalności. Można zrobić tą instalację bez problemu tylko musisz jeden plik w systemie zmienić i potem restartować swój telefon.

Już po dniu widać, że akumulator - bo to nie bateria - trzyma więcej? Trochę dziwnie to moim zdaniem...
Ale co widać to wzrost wydajności systemu operacyjnego. Szybko włączą i wyłączą aplikacje, gry. Pędzi jak trzeba.
 
Do góry