Sony Ericsson... tylko który?

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Hej. Myślę nad kupnem nowego telefonu i chciałabym aby był to Sony Ericsson. Przeglądam fora internetowe i strony, dyskusje o telefonach i mam ogromny mętlik w głowie... Nie znam się na telefonach itp dlatego proszę Was o radę. Chciałabym, aby miał dość duży wyświetlacz, dobry aparat, aby dobrze odtwarzał muzykę (chociaż i bez tego się obejdzie) i nie może być dotykowy.. Aaa no i żeby cena mnie nie zabiła ;) Co polecacie?
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Jeśli mówisz o dużym wyswietlaczu, mniemam że chcesz smartphone'a?

Zależy co dla Ciebie znaczy dobry aparat - jeśli wystarczy Ci 5MPix, to Xperia X10 mini pro lub Vivaz Pro, jeśli 8MPix, to X10. Sama mam i sobie chwalę. Mini pro dostaniesz już od 300-400 zł, a X10 od 700. Możesz też zainwestować więcej kasy i kupić Arc, ale to bez sensu, bo to to samo prawie co X10, tylko z Androidem 2.3 i multitouchem. X10 dostanie Gingerbread niedługo i ma dualtouch - dla normalnego użytkownika wystarcza.

Nie chcesz Xperii? Wybierz Satio. W ostateczności Aino, ale on jest już trochę niższej klasy.

Osobiście zastanawiałabym się między X10 a Satio ;)



@edit: Autorka dopisała, że nie może być dotykowy...

Więc z normalnych albo tańszy K850i (miałam, chwalę), albo Hazel (trochę lepszej klasy), albo rzuć się na C905 - droższy, ale również warto. ;)
 

wojtasu

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice/TG
Gdybym miał teraz kupić K850i to raczej wstrzymałbym sie z jego zakupem. Są w sprzedaży pierwsze SE C902i z takimi samymi oocjami foto jak i samego telefonu. C902i ma znacznie lepszą i "normalną" klawiature, guziczki nie są mikroskopijne i dobrze sie na nich pisze smsmy a to może być dla wielu osób bardzo ważne. Jest też sporo lżejszy i cięniutki ma zaledwie centymetr grubości. Ciut mniejszy wyświetlacz bo 2,2 cala ale całość znacznie bardziej stylowa i funcjonalna.Jest nieco droższy ale lepszy
smile.gif
. Telefon ten nie ma tej idiotycznej obwódki, zacinającego sie panelu dotykowego, jest sporo lżejszy i bez wątpienia bardziej stylowy. K850i to przy nim gruby starszy wójek :)

edytowane przez moderatora
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miałam K850 przez prawie 3 lata i nic się z nim nie działo - a do klawiatury przyzwyczajasz się po dwóch dniach. Poza tym dałam go tylko jako przykład TAŃSZEGO tel.
Wojtasu - pozostaw ocenę, czy telefon jest stylowy, a obwódka idiotyczna tym, którzy go będą kupowali. Nie wszystkim się podoba to, co Tobie. (a tak swoją drogą - wujek piszemy przez 'u')
Ale jeśli mowa o c902, to lepiej wziąć Hazel - lepsza bateria (Li-Po 1000 mAh), WiFi i wyświetlacz ogromny (jak na telefon, nie smartphone), bo aż 640x480 px. ;)
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Wojtasu skopiował wszystko z http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1208 patrz post nr 594 ;)

Sa tak rozbieżne opinie o tych telefonach, ze nie wiem co robić...
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Haha, koleś się wysila, nie ma co. :D

Tak, jak mówiłam, jeśli nie chcesz przejść na dotykowy smartphone (one niedługo będą standardem, o zwykłych komorkach producenci zapomną), to Hazel jest najlepszą decyzją. Chciałaś duży wyświetlacz, aparat i muzykę - uwierz, sprosta Twoim wymaganiom. ;)

Jeśli jednak zdecydujesz się na smartphone (bo np. nie chcesz ich bo nie pasuje Ci pisanie sms na ekranie), weź X10 mini pro - ma wysuwaną qwerty, jest mała, tania i aparat niczego sobie ;)
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Nie lubię dotykowych telefonów, denerwują mnie strasznie. Mój Mąż ma 2 dotykowe i szlag mnie trafia jak muszę z nich skorzystać ;)
Kupiłam Hazela - sprzedawca polecał, sam ma ten model :) na razie jestem zadowolona i ciesze się z wyboru :)
Dzięki za pomoc :)

Nie lubię dotykowych telefonów, denerwują mnie strasznie. Mój Mąż ma 2 dotykowe i szlag mnie trafia jak muszę z nich skorzystać ;)
Kupiłam Hazela - sprzedawca polecał, sam ma ten model :) na razie jestem zadowolona i ciesze się z wyboru :)
Dzięki za pomoc :)
 
Do góry