Sony Ericsson T610 i T630

Status
Zamknięty.

muszla607

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Rydzyna
Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Mam Sony Ericssona T610 a mój brat ma Sony Ericssona T630 niby takie same a jednak T630 ma chyba więcej kolorów. A co jeszcze ma innego?. Jakie mają wady?. Czy się szybko psują?. Jak ktoś ma inne pytania albo odpowiedzi to zapraszam do pisania.
 

outsider

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
234
Punkty reakcji
0
Sony Ericsson T610 i T630 w zasadzie niczym sie nie rozna, ten drugi ma troszke wyrazniejsze kolory i zastostosowana nowsza technologie w wyswietlaczu, kolorwo ma tyle samo.Ma mozliwosc robienia zdjec z rozdzielczoscia VGA a starszy jego poprzednik T610 ma tylko pol VGA. Telfony jak na swoja cene calkiem calkiem.Ja jednak mimo ze mam Motorole E398, ktora jest swietnym telefonem(choc ma pewne razace bledy w oprogramowaniu), to polecal bym zawsze Nokie, to sa fony The Best, choc troszke drogie:(
 

BurY

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
z tego co widzialem i slyszalem to nokia ma tylko kilka udanych modeli, reszta jest tak nieposkładana że masakra, do swojej ceny to oni buble wciskają, jak narazie to nie zamienił bym mojego SE na zaden inny tym bardziej nokie 6610 itd
 

outsider

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
234
Punkty reakcji
0
Nokia jest jedna z przodujacych firm jesli chodzi o telefony GSM. Fakt wprowadza telefony dosc ubogo zrobione fizycznie, leczy z super oprogramowaniem(dobrze zrobiony, intuicyjny itp) i sa drogie i co gorsze dlugo nie spadaja z ceny(nie ma sie co dziwic dobry telefon zawsze w cenie) nokia rowniez wypuszcza modele zacofane i moze odbiegajace bajerami od innych ale jak zrobi to swietny telefon.Polecam nokie mimo ze mam E398 i tez fonik swietny ale nie ma jak nokia.polecam wszystkim.
PS.Nie pisze o wszystkich modelach firmy nokia, bo sa tez niewypaly.
 
A

Anonymous

Guest
wiesz. koledzy maja te dwa fony.to nie sa telefony ktore teraz mnie sie podobaja, choc kiedys rk temu t610 mnie sie podobal a dlaczego, poprostu wtedy to byla nowosc.A teraz jeden jak i drugi to stare fony i mierne
 

outsider

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
234
Punkty reakcji
0
Tandety nie tandety sa stare przynajmnije t610 a t630 duzo poprawek nie ma wprowadzonych:)kazdy sobie sam ustala standardy i wie co dla niego dobre a co nie:)
Milego weekendu Katarina :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry