Solaris Gate

rosberg

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
50
Punkty reakcji
1
Juz od jakiegos czasu przymierzaja sie do otwarcia nowego portalu spolecznosciowego rzekomo posiadajacego nowe funkcje a start w Polsce traktowany jest jako swoisty test przed startem w Stanach i Rosji czy Chinach.
Na poczatku bylo tak mgliscie ze wszyscy zainteresowani w sieci weszyli podstep gieldowy ale jednak cos sie dzieje bo np od dzis ruszyl casting na testerow portalu wiec chyba jednak on istnieje.

Dadza rade?

Mi sie podoba, ze rusza cos polskiego, cos nie skopiowanego z zachodu tylko cos nowego i polskiego ale czy rzeczywiscie zadziala? Wiele portali rusza co roku i w tym samym roku konczy wiec zeby zaistniec musi byc cos co zaciekawi potencjalnych uzytkownikow.

??
podaje kilka linkow dla zwiekszenia oficjalnej i ogolnej wiedzy nt:
Infinitysa.pl- firma ktora jest za to odpowiedzialna
solarisgate.pl - strona portalu
solarisgate.blip.pl - blip portalu z najswiezszymi newsami
blog.solarisgate.pl - blog portalu
 

rosberg

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
50
Punkty reakcji
1
no dobra ale jeszcze nie wiadomo co to za typ :)
wlasnie zastanawiajace jest to co mowia tworcy tego projektu: Ze jest to cos nowego. Czyli cos innego niz facebook czy nk czy grono... na szczescie juz za pare dni testerzy z ulicy tam wejda to dowiemy sie czy rzeczywiscie jest to cos nowego czy kolejna sieczka :]
 

karolina8389

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
a mi się całkiem podoba ta koncepcja, jedna rzecz tylko mi nie odpowiada, że to wszystko jest tak mgliście i niejasno opisane...
ale nareszcie ma szanse zrodzić się coś co będzie miało korzenie u nas w Polsce a nie ciągle wszystko skopiowane z Zachodu
dlatego też wysłałam już swoje zgłoszenie (a nagrody niezłe) :)
 

rosberg

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
50
Punkty reakcji
1
a mi się całkiem podoba ta koncepcja, jedna rzecz tylko mi nie odpowiada, że to wszystko jest tak mgliście i niejasno opisane...
ale nareszcie ma szanse zrodzić się coś co będzie miało korzenie u nas w Polsce a nie ciągle wszystko skopiowane z Zachodu
dlatego też wysłałam już swoje zgłoszenie (a nagrody niezłe) :)
Widze, ze zainteresowalas sie projektem bardziej :)

Premiera Solarisa 4 marca! solarisgate.pl
 
Do góry