Sny

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Być może.
Chociaz wcale nie tęskni mi się za tymi marzeniami.. :)
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
XADK napisał:
Ribana, z tego co wiem to sny zapomina się kilka minut po przebudzeniu, chyba że bardzo się na nich skupisz. No i wtedy zostają na dłużej. Z tego wynika, że następnym razem się na koszmarze nie skupiaj to szybko go zapomnisz ;)

Ale właśnie chodzi o to,że ja isę muszę skupiać,bo mam prorocze sny nieraz.
 

topolino

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Proroczego snu nie miałam, ale wierze ze są takie. :)
Większość snów odzwierciedla nasze ukryte marzenia, być może nawet te juz dawno zapomniane. Prawdą jest też że kilka minut po przebudzeniu zapominamy o naszych snach, więc jeśli nawet mam sny prorocze to o nich nie pamiętam :] :]
 
A

Agatek

Guest
Ja nie wierzę w coś takiego jak prorocze sny, według mnie niema takiego rodzaju snów. Nie zmieniłam swojego zdania od ostatniej mojej odpowiedzi w tym temacie.
Słyszeliście stary sposób na zapomnienie snu, wystarczy spojżeć w okno. Jest to prawdą gdyż w tym momecie skupiamy się na obrazie za oknem i automatycznie zapominamy o śnie.
 

madik@

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mój mały świat
a ja wierze w coś takiego jak prorocze sny np. pewnej nocy śniły mi się złote obrączki i bukiety ślubne z białych róż, a za dwa dni kolega zaprosił mnie jako osobę towarzyszącą na ślub swojego brata, miałam jeszcze kilka takich przypadków kiedy śnily mi sie sytuacje które działy się za kilka dni albo coś związanego z tymi sytuacjami

a tak pozatym to mam wogóle zakręcone sny - kiedyś 3 noce pokolei śniły mi sie trzy inne osoby, ale w takich samych sytuacjach i miejscach i nawet mówiły to samo
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Mi sie snil dzis moj kolega..
Tzn. kolega mojej przyjaciolki.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Czy moge miec prorocze sny?
Bo az sie dzisiaj wystarszylam..
Snila mi sie ciaza..
Tzn. poród.
I po jakiejś godzinie kumpela powiedziala mi, ze chyba zaliczyla wpadke :/
 

MonaLisaaaa85

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
no ja np snu (szczegolnie jak smutno mi albo boli cos mnie) to kontroluje i przenosze sie tam gdzie chce najczesciej jezdze autkiem po miescie i sie wyciszam :D a czasem sni mi sie cos dziwacznego szczegolnie jak ma mnie przed czyms ostrzec albo doslownie sni mi sie cos co potem spelnia sie ale szczegolami sie rozni i sie zastanawiam czy moze cos takiego juz bylo poprostu czy to sen byl bo jak sie spelnia to pare mc pozniej dopiero :/ ale dziwnie dziwnie :)

no ja np snu (szczegolnie jak smutno mi albo boli cos mnie) to kontroluje i przenosze sie tam gdzie chce najczesciej jezdze autkiem po miescie i sie wyciszam :D a czasem sni mi sie cos dziwacznego szczegolnie jak ma mnie przed czyms ostrzec albo doslownie sni mi sie cos co potem spelnia sie ale szczegolami sie rozni i sie zastanawiam czy moze cos takiego juz bylo poprostu czy to sen byl bo jak sie spelnia to pare mc pozniej dopiero :/ ale dziwnie dziwnie :)
albo mam przeczucia mocne ze cos bedzie np ost mialam przeczucie co na egz bedzie i mialam to :D
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
no wiesz to dla mnie bylo szokiem..
sni mi sie poród..
budzi mnie telefon od kumpeli..
ale zlekcewazylam go.
dostalam smsa, ze do mnie jedzie..
przyjechala i mi powiedziala, ze chyba wpadke zaliczyla..
a ja nie wiedzialam co zrobic.
smiac sie czy plakac..
i wybuchnelam smiechem :/
 

marylka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
ja ostatniio mam sny zwiazane z chlopakiem ,ktory mi sie podoba i strasznie mnie zastanawia, dlaczego polegaja one na tym, ze spotykam sie z nim i rozmawiam (co w rzeczywistosci zdarza sie barzdo rzadko ,bo tak naprawde go nie znam) i jestesmy blisko siebie :niepewny: ...
moge wam przedstawic moj dzisiejszy sen... jestem ciekawa co o tym sadzicie.
on byl z grupa kolegow, ktorych ja rowniez znam a ja bylam z kolezanka, ktorej obiecalam,ze odprowadze do domu i mowie do niej :" chodz zapytamy sie chlopcow ,czy nie chca pojsc z nami..." no i ja poszlam. nie wiem dlaczego poprosilam kolege ,aby to on sie zapytal ,a on odmowil. wtedy przyszedl chlopak,ktory mi sie podoba i patzryl sie na mnie, a gdy ja sie na niego spojrzalam ,zaczal robic glupie miny i wystawial mi jezyk, wykrzywial sie.ja tak samo do niego... (to jest naprawde dziwne) w koncu on usiadl kolo mnie , a wokol nas bylo bardzo duzo chlopakow (moja kolezanka w tym czasie poszla sama do domu i mowie do niego:" chodz ze mna, doganimy ja"... szlam z nim za reke i rozmawialam. w koncu on zabral mi swoja reke i na tym sie skonczyl moj" wspanialy "sen.
ja osobiscie nie wierze w przeznaczenie snow ale moze wg was moze on cos oznaczac??? :mruga:
pozdrawiam serdecznie i czekam na jakies odpowiedzi ;)

a moze ja sobie wyobrazam takie rzeczy, bo chce ,aby bylo tak w rzeczywistosci??? :przewraca: :zakochany:
 
C

*ChMuRkA*

Guest
mi się dzisiaj śniło że dostałam książeczke nowiusieńką taką jak na I komunie świętą..... Jakiś znak?? hmmmm ;( i że rozmawiałam z kolegą o ktorym ciągle myśle i wpatrywaliśmy się w siebie nawzajem widziałam jego niebieściuteńkie oczka :]
 

1234567890

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
144
Punkty reakcji
7
W snach spełniają się najskrytsze marzenia. Choć nie zawsze. Czasem ujawniają się w nich leki. Szczegulnie po stresującym dniu.
 
C

*ChMuRkA*

Guest
nie wiem czy już to pisałam ale śniło mi się dzisiaj że dostałam na urodziny w prezencie książeczke z modlitwami taka jak na I Komunie Świętą.... Była taka czysta.... Świeciła się..
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
A mi sie ostatnio śnił mój kolega z klasy. Byliśmy nad jakąś rzeką ze znajomymi i on wpadł do wody jak trup :eek: Potem wypłynął i miał takie białe wybałuszone oczy...
To było straszne...
Wogóle nie wiem co by to moglo oznaczać... :niepewny:
 
Do góry