sny

Zocha

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
246
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małe miasteczko
Ostatnio miewam głupie sny, gdy w nich się czegoś boję, uciekam przed czymś, czuję się zaniepokojona, to zaraz w śnie czuję, że mnie paraliżuje nie mogę się ruszać krzyczeć i nie wiem dlaczego, mam ustabilizowane życie, wspaniałego chłopaka, mieszkam z nim i bratem na obczyźnie, nie jestem sama. Ale Te sny mnie niepokoją.
Czy wy też tak mieliście...
 
T

tumekXD

Guest
ja czesto czuje paraliz gdy sen sie konczy a ja mam sie niedlugo obudzic.. wtedy w snie nie moge sie ruszac albo poprostu nie mam na tyle sil by wykonac zadnego ruchu.
a I nie ufaj sennikom.. najczesciej to kompletne bzdury.
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Normalna sprawa. Snami się nie martw, ile razy ludzie budzą się ze strachu, bądź są sparaliżowani wręcz. Jak się ma rozwiniętą wyobraźnię i realistyczne sny to już się tak ma, że wszystko się przeżywa. Przecież we śnie nie czujemy, że śpimy więc naturalne jest, że odczuwamy strach i niepokój.
 

lepnamuchy

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2011
Posty
58
Punkty reakcji
0
Tego rodzaju sny czesto oznaczają, że stoisz przed trudnym wyborem, ktorego nie umiesz dokonać.
 

ewciaplock177

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2011
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Płock
Witaj, też miewam takie sny (nawet kiedyś mnie w jednym z takich snów zabito, tzn czułam jak ktoś kto mnie gonił od strony pleców prosto w serce wepchnął nóż a co najlepsze, że chciałam wiedzieć co dalej będzie, jak to będzie jak umrę, a tu nagle pobudka i koniec snu). Według najróżniejszych senników oznacza mniej więcej to co koleżanka powyżej napisała, że masz przed czymś obawy, boisz się czegoś co niedługo ma się stać, albo nawet tego co tylko myślisz, a sen jest odzwierciedleniem Twojej podświadomości. Moja rada - nie przejmuj się zbytnio tymi snami, same odejdą:)
 
Do góry