Smski Milosne

D

Dika

Guest
Milosc to trud, Ktory nie spadnie sam z drzewa Przez jakis cud, Lecz zdobyc go trzeba.

Milosc jest piekna, Czasem przyjemna,Lecz tylko wtedy Gdy jest wzajemna.

Kazdy kwiat wiednie, Kazdy barwe zmienia, Tylko jeden pozostanie, Jest to kwiat wspomnienia.

To nie sztuka isc przez zycie Kiedy radosc zewszad tryska, Ale isc z pogodna mina, Kiedy bol za serce sciska.

Trudno jest zyc w nieszczesciu Kiedy placze sie i szlocha, Lecz jeszcze trudniej, Jest zyc bez kogos, Kogo sie kocha.

Jesli mowisz - mow szczeroscia, Jesli gardzisz - gardz podloscia, Jesli cierpisz - cierp wytrwale, Jesli kochasz - kochaj stale.

Przyjazn to rzecz piekna i mila, Lecz zeby zawsze byla prawdziwa.

Nie caluj jesli nie kochasz, Nie mow, ze kochasz jesli klamiesz. Bo gdy odejdziesz ten ktos szlocha, A Ty nie wiesz jak mu serce zlamiesz.

Brakuje mi Twojego spokoju, Napiecia serc, Niepokoju bliskosci, Po prostu brakuje mi Ciebie.

Ktos kiedys kogos kochal lecz, niekochany, gleboka w sercu rane nosil Ktos kiedys pragnal czyjejs pieszczoty Lecz nigdy, przenigdy o nic nie prosil

Co mam zrobic z odrzucona miloscia? Wlozyc w paczke, wyslac Panu Bogu? Rzucic mu w twarz i krzyknac ze zloscia? Chyba juz nie ma innego sposobu...

Stoisz przed kioskiem, patrzysz na zegarek i wtedy jestes taki kochany. Po co ta zlosc? Juz jestem. Jestesmy razem.

Jesli kto kocha tylko piekno i czystosc, to kocha zaledwie polowe istoty

Milosc jest wtedy wielka, kiedy gra nie na jednej, ale na wszystkich strunach serca

Milosc daje, ale niczego nie zada.

Luba moja! na pamiatke Przyjmij ode mnie chociaz czastke Serca mego zapewnienia, Ktore dla Cie sie nie zmienia.

Twoje oczka czarujace wiecej warte niz tysiace bo tysiace sie rozleca a Twe oczka zawsze swieca.

Zostales stworzony by byc Czlowiekiem dla swiatla i radosci by smiac i spiewac by zyc w milosci i uszczesliwiac ludzi obok siebie.

Tesknie za Twymi oczyma, gonie za Twym oddechem, czekam na cieply usmiech, z rozkosza spijam Twoje piekne slowa..

Chce zyc i zyc bede, chce kochac i kochac bede. Chce smiac sie i smiac sie bede, chce Ciebie i Ciebie zdobede.

Gdziekolwiek teraz jestes, cokolwiek teraz robisz - to bez znaczenia...I tak jestesmy RAZEM !!!

Jest mi smutno i cierpie. Brak mi twej czulosci. Moje serce jest pelne dla Ciebie milosci.

Nie kochaj kogos kto niewart twej milosci. Nie dawaj nigdy serca w ofierze. Lecz gdy pokochasz to kochaj szczerze.

Czy ty nie jestes ufoludkiem? bo czegos tak pieknego jak ty nie spotyka sie na naszej planecie.

Czasem bym oddal pare lat mego zycia za jedna chwile z toba.

Czemu kwiat jeden w cieniu usycha, podczas gdy w drugim slonce sie piesci? Czemu dla jednych jest tyle szczescia, a dla drugich tyle bolesci?

Moja milosc do Ciebie jest jak obraczka, bez poczatku i bez konca.

Tak bardzo chcialbym....... tak chetnie bym....... wlasciwie to....... wiesz chyba....... chcialem Ci przez to powiedziec, ze.......KOCHAM CIE!!!

Czarne noce, zle oblicza, mury bez okien, bezsenne noce, lodowate zimno. Nic niejest tak straszne jak zycie bez Ciebie.

Bezsenne noce bez ciebie. Mysli krazace po niebie. W nadzieji i oczekiwaniu. Kocham Cie mowiac to w jednym zdaniu.

Dotykasz mego serca, wzbudzajac uczucie milosci, bez slow wypowiedzianych w rozkoszy i radosci.

Szczescie to spiew i muzyka. Szczescie to usmiech, ktory rozwesela. Szczescie to miec przyjaciela.

Serce ktore jest zamkniete w sobie, zawsze zyc bedzie w samotnosci. Milosc to jedyny srodek na szczescie.

Czasem nie mozemy sie zrozumiec, czasem pragne samotnosci. Lecz kiedy niema Cie przymnie, wszystko wokol mnie zlosci

Noce spedzone bez Ciebie, sa jak czarne chmury na niebie. Zimno i pustka mnie otacza, tesknota za Toba sie wemnie nawraca.

Jesli czas goi rany, to dlaczego ciagle kiedy Cie widze, szwy pekaja w moim sercu?

Z bliska czy z daleka lzy w smutku czy w radosci nigdy nie zapomne o naszej milosci.

Chce bys byl przy mnie blisko chce uslyszec slowo Twe. Bo Ty dla mnie znaczysz wszystko i bez Ciebie jest mi zle.

Ja nie placze to tylko one same bez pytania bez pozwolenia zlamac prawo. Wymykaja sie cichutko poza granice mojej milosci.

To bylo noca, gdy ogien sie palil zrobilam cos zlego, i teraz sie wali. Kocham Cie bardzo i chce zebys wrocil, ta noc byla jedna i juz nie powroci.

Walczylam o Ciebie bo mialam cel. wierzylam w Ciebie kochalam Cie, bylo mi ciezkozwyciezyc bol. A jednak wygralam i jestes moj.

Goraca Twa milosc, niby plomien zycia. a ja bez milosci jak serce bez bicia.

Dlaczego Cie kocham, najdrozszy. pomimo tylu Twych wad? odpowiedz jest zwykla, najprostsza: Przy Tobie pieknieje swiat.

Chce ciagle marzyc chce ciagle snic, lecz bardziej pragne przy Tobie byc.

Ciagle o Tobie marze jestes watkiem mych snow. Chce byc wiecznie z Toba, sluchac wciaz Twoich slow.

Cale niebo ze mna placze szarosc dnia tez ze mna jest. Bo gdy Cie nie widze oczy me sa pelne lez.

Kiedy Ciebie nie ma nie ma pieknych slow. Sa tylko marzenia, ze spotkamy sie znow.

Myslami za Toba plyne a serce rwie sie jak ptak. nie wiesz kochany nawet jak bardzo mi Ciebie brak.

Ide wieczorem i mysle o Tobie gwiazdy juz gasna na niebie. Zasnac mi trudno, bo coz znaczy zyc bez Ciebie.

W dzien albo w nocy spojrz w moje oczy. One Ci wyznaja ze Cie kochaja.

Sa lzy z tesknoty, sa lzy z radosci, sa lzy z glupoty, sa i z milosci.

Wiosna wroci, maj powroci i zakwitna paki roz; ale dni spedzone razem nie powroca nigdy juz.

Przeszkody miedzy nami rosna z dnia na dzien. I boje sie, bo czuje, ze utrace kiedys Cie.

Zlapanej sarnie lza z oczu plynie, tak bardzo zal jej wolnosci. Moze i Tobie kiedys zal bedzie pieknej kwiecistej milosci.

Gwiazdy sa piekne, bo swieca na niebie. I milosc jest piekna, piekna, bo dla Ciebie!

W otchlani rozpaczy, w bolu samotnosci, jest jedno swiatelko swiatlo twej milosci.

Czarne noce, zle oblicza, mury bez okien, bezsenne noce, lodowate zimno. Nic nie jest tak straszne jak zycie bez Ciebie.

Ja Cie kocham - ale troszke - jak kogucik swa kokoszke, bo kogucik swa kokoszke kocha zawsze - ale troszke.

Z daleka do Ciebie snuje marzenia, z daleka do Ciebie sle pozdrowienia. Gdzie tylko jestem, co tylko robie, zawsze kochany mysle o Tobie

Nie chce byc Ta ktora wspomnisz lecz chce byc Ta o ktorej nie zapomnisz!

Ciagle o Tobie snie. Ciagle o Tobie marze. Ciagle nienasycony. W Twym sercu zatopiony.

Rozmawialy nasze dlonie. Delikatnie szeptaly nawzajem. Czulym dotykiem gladzily wspomnienia i drzaly. A usta nasze milczaly w dotyk wsluchane.

Jest pewne imie. XXX... sie zaczyna. Nosi je pewien chlopak, A kocha go pewna dziewczyna.

Brak mi Twoich ust... Brak mi Twego usmiechu... Brak mi Twych slodkich dotykow... Tak bardzo brak mi Ciebie....:)

Milosc jest jak roza, co zdobi caly swiat. Malenka czy duza, zostawia w sercu slad

Milosc to szanowanie ludzkich uczuc, a nie wystawianie ich na probe.

Czy wiesz ile milosc ma twarzy? Czy wiesz kto Cie nia obdarzy? Czy wiesz z kim bedziesz na kobiercu? Czy wiesz ze jestes w moim sercu?

Zbyt krotko Cie znam, aby Ci mowic kochanie, ale za dobrze Cie znam, aby ukryc moje milosne wyznanie.

Kwiat szczescia najpiekniej rozkwita, gdy opromienia go swiatlo milosci.

Nie badz Ty dziewcze, nie badz inna, nie zmieniaj sie w zyciu juz, niech twoja czysta dusza niewinna ma biel wiosennych roz

Milos jest piekna, piekniejsza od slonca, lecz tylko wtedy, gdy wytrwa do konca

Jesli meczy Cie zbyt nuda pomasuje twoje uda i juz moja jest w tym glowa by zabawa byla zdrowa

Odpisz na me wiadomosci to poniecham swoje zlosci moze nawet Cie przytule gdy pomruczysz do mnie czule

Pocalunek to mowa milosci, przyjdz prosze do mnie porozmawiac w namietnosci.

Kup sobie psa. To jedyny sposob, abys mogl nabyc milosc za pieniadze.

W reumatyzm i prawdziwa milosc wierzy sie dopiero wtedy, gdy jest sie przez nie nawiedzonym.

Nie ten szczesliwy, Co wszystkie kwiaty zrywa, Lecz ten, co zerwie jeden I szczesciem go nazywa.

Lubie roze, chociaz kole, ale Ciebie bardziej wole. Roza zwiednie i opadnie - Ty wygladasz zawsze ladnie

Kiedy las rozlaczy nas jedno jest moim marzeniem. Aby moje zdjecie dla Ciebie, bylo zawsze tylko wspomnieniem.

Wez mnie pod koc na jedna noc. Zrobimy swoje, po paru miesiacach bedzie nas troje.

Szczerze pisze, szczerze mysle. szczerze kocham i caluje, napisalem to co czuje ..."

Dlaczego mi to robisz dlaczego ranisz mnie wiedzac, ze jak nikogo kocham i potrzebuje Cie!!!

Zapomne o tym co bylo zapomne o slowie Milosc zapomne jak pragnales kiedys mnie, lecz nie zapomne jak mowiles - Kocham Cie

Nie moge przez Ciebie sie uczyc i z wielka radoscia oczekuje snu bo tam jeszcze mnie kochasz i jestes przy mnie znow

Misiaczku kochanie Ty moje Kocham Cie nad zycie swoje. Choc kochania wart nie jestes Moze jeszcze serce Twoje Kiedys znow pokocha moje

Kocham Cie moja Jedyna, Ktoz Ciebie tak wspomina? Ktoz mysli o Tobie, wciaz marzy I powtarza Twe imie sto razy?

Kiedy tylko slysze Twoje imie Moje serce plakac chce- Bo zapomniec nie potrafie, A bez Ciebie jest mi zle.

Nikt nie kocha za wrazliwosc chocby lubil wiersze me. Kazdy krzyczy "oto milosc!" A ona najcichsza jest.

Zrobisz wszystko, nawet sklamiesz aby swiety spokoj miec. Gdy kolejne serce zlamiesz nikt nie ujrzy Twoich lez.

Polaczyla nas ta chwila, ktora byla tak jak sen. lecz gdy przyszedl czas rozstania pozostaly tylko lzy.

Dam Ci serce me czerwone w nim goraca milosc plynie a Ty mi dasz serduszko swoje pokochamy sie oboje.

Wiernosc w sercu Tobie nosze i tylko o WIERNOsc prosze!

Chce bys usta me calowal chce bys gladzil usta me, chce bys potem nie zalowal, ze kochales mnie.

Jak kamien wrzucony do wody nigdy nie wyplynie. Tak moja milosc nigdy nie zginie.

Po zjedzeniu jablka: Adam ujrzawszy, ze Ewa jest naga, Innego raju juz sie nie domaga.

Pochwala siana: I spanie, i kochanie Najlepsze na sianie.

Najdziwniejsze w milosci od pierwszego wejrzenia: ze zdarza sie ludziom, ktorzy widywali sie codziennie od lat

Wszechpotezna jest milosc, ktora wszystko tworzy, wszystko ochrania

Milosc nie toleruje sily. I nie spocznie, poki jej nie stopi.

Milosc, przyznajmy, to wielka mistrzyni - potrafi zrobic z nas kogos, kim nigdy nie bylismy

Moje zyciowe plany? Kochac i byc kochanym.

Milosc jako nasionko lesne z wiatrem szybko leci, ale gdy drzewem w sercu wyrosnie, to chyba razem z sercem wyrwac ja mozna.

Zamieszkamy pod wspolnym dachem, Przed obcymi zamkniemy drzwi, Posadzimy przed domem kwiaty,Ktorych noca nie zerwie nikt.(...)

Zasluchane w cisze samotnosci i ziemskim mrokiem spowite, wszystko darza uczuciem milosci, nawet dusze w ciemnosciach ukryte

Jak ogien blyszczy z siebie, Tak milosc sama sie zdobi, Sama lepszym nas robi.

Na usteczkach mojej milej oczy zawisaja, jak na polnym kwiecie - moja mila jest stworzona na to, aby przez nia snic o innym swiecie...

Moja mila ma cudne usteczka, ma usteczka jak wiosenne rano - moja mila jest cala melodia gdzies na lakach i kwiatach spiewana...

Raz tylko w zyciu kochamy, I raz tylko umieramy.

Pierwsza milosc ostatnia jest szczescia godzina, Z nia wszystko ginie - jedno wspomnienia nie gina

W przyjazni wiecej sie miesci, Niz milosc w sobie zawiera, Bo przyjazn wszystko oddaje, A milosc wszystko zabiera.

Pierscien, to godlo wiernosci, Rozne wiaze sluby, Czasem niesie dar milosci, Czasem haslo zguby.

Bo dziwne ma milosc oczy, A gdzie chce, tam sie zakradnie, Ugodzi w to bardzo snadnie.

Ogien blyszczy z siebie, Tak milosc sama sie zdobi, Sama lepszym nas robi.

Wybrzeze coraz bledsze w liliowej polzalobie i zaglowiec oparty na wietrze, jak ja na mysli o Tobie.

Kiedy jestem z Toba Wiatr uzycza mi swych westchnien Gdy jestem przy Tobie To czuje, ze Jestem

Co to jest milosc Doprawdy nie wiem Chce byc kochana Chce kochac Ciebie

Zniszczy zapory i tamy, Kto w pierwszym kocha zapale, Raz tylko w zyciu kochamy, Raz tylko szczerze i trwale.

Ty mi dales serce twoje, Abys moje wzial w zamiane, Teraz chcesz je miec oddane; Otoz daje ci oboje, Bo juz nie wiem, ktore moje.

Milosc sie nieci ognistym wejrzeniem, Przyjaznia serce bez zazegan plonie, Nie stygnie z laty, ani z oddaleniem, Niebieski ogien promieni w jej lonie.

Wszelkim chorobom lekarstwo sie zdarza, Jedna milosc nie chce miec lekarza.

Trzeba kogos bardzo kochac, trzeba kogos dbrze znac, aby mu swe serce dac

Gdy bedziesz w pustym pokoju,a po policzku poplynie lza, to nie mysl, zes sam na swiecie- bo razem z Toba jestem ja.

Milosc to wieczne cierpienie, Lecz nie kazdy je zna. Jednemu serce sie smieje, Drugiego boli i lka.

Nie moge uciec od Ciebie, Twoja twarz, W szybie kazdego autobusu, Twoje dlonie w moich wlosach noca, Twoj zapach w spokoju suchych ziol.

Wyszedlem na spacer ...do nieba Posrod milionow gwiazd ujrzalem Cie Cudowna noc odeszla ...teraz wiem Ze bylas moja ...tylko przez chwile

Zapomne o tym co bylo Zapomne o slowie Milosc Zapomne jak pragnales kiedys mnie Lecz nigdy nie zapomne jak mowiles Kocham Cie

Sa lzy, co jak ogien pala,Sa serca, co nigdy sie nie zala, Sa winy, na ktore nie ma sedziego, Wiec gdy ktos placze nie pytaj dlaczego.

Gwiazdy sa piekne, bo swieca na niebie. I milosc jest piekna, piekna - bo dla ciebie!

Pamietaj zawsze, pamietaj wszedzie, ze ten, kto cie kocha, kochac cie bedzie.

Nie na rok, nie na dwa, lecz na zawsze Tobie - ja.

Z ... pieknego jak sen, gdzie noce sa piekne jak dzien, moc pozdrowien goracych ci sle ktos kto kocha cie.

Roze sa piekne, lecz kolce maja. Nie sa wytrwale, bo opadaja. A nasza milosc niech bedzie szczera, niech bedzie szczera i nie umiera.

Calus, calus to nie grzech Calus, calus to nie rozpusta Bog karze sie calowac Bo to on stworzyl usta

Wiosna wroci, maj powroci i zakwitna paki roz. Ale dni spedzone razem nie powroca nigdy juz.

Szanuj swej milosci czas, bo milosc kwitnie tylko raz. Potem w sen sie obraca i nigdy juz nie wraca.

Po coz mi mocne przeciwienstwa swiata Jedna jest tylko kleska, twej przyjazni strata !

Wsrod wielu wspomnien Miej choc jedno o mnie !

Nad perly i diamenty Nad morze i slonce Najwiecej jest warte Serce kochajace.

Moje male chorowite. Ciagle cierpi, ciagle chlipie. Lecz zje lekarstw pare kilo, wszystkie zle chorobska mina.

Jak tam moja rybka mala? Czy juz dzisiaj sie wyspala? Czy swe oczka otworzylas Usmiechem usta spowilas

W chmurach ciagle glowe mam. Ja o Tobie marze tam. O mej pieknej i wspanialej, ukochanej ubostwianej.

Nie moge serca swego zmienic. Ono oszalale w ogole mnie nie slucha. Ciagle bije dla pewnej dziewczyny. Z nadzieja, ze dzis go wyslucha.

Tyle gwiazd na niebie blyszczy. A ja chce tylko ta jedna, jedyna. Ktora w oczach ma usmiech, a widok jej slodki jak wino.

A ja ciagle w milosc wierze. W milosc, w nas, jak glupie zwierze. Instynkt pcha mnie do Twych drzwi. Serce ciagle zlicza dni.

Karm moja fantazje, kiedy bedziesz chcial. Ja oddaje Ci cala siebie: serce, dusze i cialo... Daj mi to samo...KOCHAM

Tesknie za Toba jak tylko przestajesz mnie dotykac... Kocham Cie. Prosze zamknij mnie w swoim sercu i wyrzuc klucz!

Poprosilem Boga o kwiat,dostalem ogrod. Poprosilem o drzewo, dostalem las, poprosilem o rzeke, dostalem ocan, poprosilem o przyjaciela, dostalem Ciebie...

Wszystko mozna zapomniec, radosc smutek i lzy, ale nie mozna zapomniec kogos Takiego jak Ty

Tak mocno kochac... Az do krwi.... Nienasycony Ty diable moj. Zostan jeszcze troche....

Serduszko moje drogie zyc bez ciebie juz nie moge, ale teraz ide spac aby snic o tobie

Tylko jedno slonce swieci tylko jeden ksiezyc lsni. Tylko jedno kocham serce ktore nosisz Ty.

W dzien o Tobie mysle w noc o Tobie snie, bo Ty nawet nie wiesz jak ja kocham Cie.

Gdy mowisz kocham to nie mow z litosci, bo gorzka jest milosc bez wzajemnosci.

Milosc moja bladzi noca wciaz przy Tobie serce me. Ja Cie kocham cala moca, lecz nie wiem, czy Ty kochasz mnie.

Nigdy sie juz nie spotkamy nie spojrzymy sobie w twarz, nie podamy sobie dloni, bo ja wiem, ze inna masz.

Lubie gdy jest noc lubie gdy jest ciemno, a najbardziej lubie gdy Ty jestes ze mna.

Kocham i bede kochac bez konca wsrod dnia i wschodzacego slonca wsrod nocy, dnia i ksiezyca. Po prostu do konca zycia.

Pamietaj, ze ona istniala pamietaj o niej troszeczke. Dziewczyna taka zwyczajna, ktora Ci serce oddala.

Popatrz na te oczy, one nigdy nie klamia raz pokochaly, kochac nie przestana.

Kochac Ciebie nie warto los i zycie tak chce lecz kochac Cie bede w skrycie, szkoda ze Ty nie kochasz mnie.

Moj swiat jest cudownym snem bo kocham Cie i naprawde to wiem pragne z Toba cale zycie byc i na dobre i na zle, zawsze z Toba zyc.

Znac Cie to malo kochac to cos wiecej, im znam Cie dluzej tym kocham gorecej.

Cokolwiek bedzie, cokolwiek sie stanie me serce na zawsze przy Tobie zostanie.

Choc na swiecie chlopcow roj, ja chce zebys Ty byl moj.

Gdybym tak tylko mogl splatac sie w twych ramionach, a twoje cieple usta poczuc na moich.

Gdybym tak tylko mogl doznac twej czulosci, wsluchujac sie w dzwiek naszej muzyki.

Gdybym tak tylko mogl byc twoja lza, narodzic sie w twoich oczach, zyc na twoich policzkach i umrzec na twoich ustach

rzy rzeczy potrzebuje do zycia: slonce, ksiezyc i Ty. Slonce za dnia, ksiezyc noc?, a Ciebie na zawsze!!!

Sa ludzie ktorych potrzebuje. Sa ludzie ktorych kocham. I sa ludzie tak jak Ty, ktorych sie potrzebuje bo sie ich tak bardzo kocha.

Czy wiesz co to jest milosc? Slowo, mysl, pocalunek namietny? Wez moje serce na powaznie, bo tylko raz przemawia do Ciebie.

Jestes jak moja dusza, bo wiesz o mnie wszystko. Jestes jak moje serce, bo zyc bez Ciebie nie moge.

Jestes jak moje szczescie, bo tak czesto Cie potrzebuje. Jestes jak moje lekarstwo, bo potrafisz ulzyc mojemu cierpieniu.

Gdzies w oddali milosc moja, cala cieplem wypelniona. A ja tesknie tutaj sam, choc ja ciagle w sercu mam.

A ja caly jestem twoj. Moje serce i moj bol. Caly swiat moj jest dla Ciebie. Chce bys czula sie jak w niebie.

Kochac Ciebie zawsze chce. Tak na zawsze, az po smierc. Dac Ci szczescia kilogramy. Zdobyc z Toba nieba bramy.

Moj kwiatuszku, moj wspanialy. Moj jedyny ukochany. Moje serce Ciebie chce, cierpi kiedy nie ma Cie.

Milosc odbiera rozum tym, co go posiadaja, a daje tym, co go nie maja

>Ktokolwiek serce ma nie moze martwym byc ktokolwiek Ciebie zna nie moze smutnym byc.

Gdy uslyszysz glos gitary, a gitara pieknie gra, to nie pytaj kto Cie kocha, bo to zawsze, zawsze ja

By Cie dotykac deszczem sie stane, by splywac tysiacami pocalunkow po Twych policzkach, zakletych w male kropelki

Moze znaczysz wiecej niz sam wiesz, Moze pragne bardziej niz ktokolwiek kiedys pragnal Cie.

Czasem nie mozemy sie zrozumiec, czasem pragne samotnosci. Lecz kiedy nie ma Cie przy mnie, wszystko wokol mnie zlosci.

Diabelku moj kochany! Nastaw uszka wystaw rogi bo mam ci cos ciekawego do powiedzenia, ze czas plynie, swiat sie zmienia a ja Cie kocham bez watpienia.

Choc daleka droga do Ciebie, choc zycie jest trudne i zle, jest jednak ktos w oddali, kto mile pozdrowienia Ci sle

Wiatr polamal kwiaty w dolinie, Chlopak zlamal serce dziewczyny. Kwiaty ozyja gdy maj powroci, Zlamane serce nigdy nie wroci.

Jak Ci napisac cos milego, tak abym przypadkiem nie skrzywdzil Cie. Moge napisac badz zawsze soba i prosze czesciej usmiechaj sie.

Mocno, mocno przytul mnie! Przez telefon nie da sie! Wiec wyciagnij z tego wnioski i juz nie badz tak beztroski!

Szczescie Ci niose. A ty daj mi szczescie. Rece wyciagam, by chwycic Twe rece. Sercem goracym przyjmuje Twe serce. Pragne byc z Toba i juz z nikim wiecej...

Uczucie ktore sie naradza , bliskosc ktora nas laczy , tesknota ktora nas przybliza to milosc ktora sie nie skonczy.

Gdy kochasz dziewcze, niech serce Twoje bedzie jak slonce to zlote, niech ma odzywczych promieni zdroje, co koja zycia tesknoty

Z gor plynie cicha rzeka, w sercu plynie cicha lza, lecz nie pytaj kto Cie kocha bo Cie kocham tylko ja

Polnoc bije na zegarze a ja wciaz o tobie marze jak by bylo znakomicie gdybys spedzil przy mnie zycie

Pierwiastku mego szczescia. Kocham Cie proporcjonalnie do kwadratu! Stworzmy ulamek, ty licznik, ja mianownik, tesciowa kreske. Jak bedzie?

Czy moje sloneczko usmiechniete wstalo? Czy moze w zlym humorze? Bo jest ktos kto pomoc moze...

Moze wyjdzie nam cos z tego i nie bedzie nic w tym zlego gdy serduszka zagubione beda brzmialy jednym tonem

Jesli sex nie jest dla Ciebie wyzwaniem, to zapraszam Cie kochanie na kolacje i sniadanie. A zeby nie bylo niejasnosci wlasnie w takiej kolejnosci.

Mysle sobie niezle jest wiec poczekam na twoj gest chce bys czule objal mnie i powiedzial Kocham Cie!

Dla mnie moj los zawsze byl nie znany i serce pytalo, gdzie jestes kochany? Gory Cie przyniosly, wsrod lata zieleni, jestesmy jak widac sobie przeznaczeni
 
Do góry