SMS do losowej osoby

Joanna Śnieć

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hej.
Zdarzyło wam się może wysyłać śmieszne smsy do losowych numerów jak wam się nudziło?

Mój ulubiony to wysłać do losowej osoby coś w stylu:
"Jak będziesz wracać do domu, kup śmietanę."
 

buderchin

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2011
Posty
198
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Pomysł niezły, ale przydałoby się kupić do tego nową kartę SIM.
 

wdowiec

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
kiedyś tak robiłem jak jeszcze było wiadomo która sieć to która :p w Heyah od zawsze mieliśmy darmowe SMSy w sieci to zdarzało się wysyłać do różnych nieznajomych numerów, raz się okazało, że jedna osoba mieszkała dwa bloki dalej :D
a tak w ogóle obczajcie: http://on.fb.me/DajSiePrzylapac
powiem Wam, że fajnie to wymyslili, nie dość, że stare budynki zyskały nowego wyrazu to i wygrać można dzięki temu :)
 

Balbina_Zwanzig

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jak byłam o kilka lat młodsza to lubiłam robić takie żarty z moją zaprzyjaźnioną kuzynką. Tyle tylko że my dzwoniłyśmy i mówiłyśmy coś głupiego itp itd. I zdarzyło mi się, że przypadkowo wybrany przeze mnie numer był numerem koleżanki z klasy :D
 

SirEnorock

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
97
Punkty reakcji
5
Mnie nawet zdarzyło sie zadzwonić i wkręcić ludzi.
Najbardziej przewidywalny dialog:
- Dzień dobry
- Dzień dobry
- Potrzebny pani telewizor
- Nie
- To prosze wystawic go za drzwi

Napisane z RBM One
 

SirEnorock

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
97
Punkty reakcji
5
I tak najlepsza zabawa jest jak się wkręca kogoś kogo się zna :)

Napisane z RBM One
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Ha ha ha! Właśnie! :D

Jak ja ze znajomymi. Podaję koledze numer córki znajomych moich rodziców, mówię mu, że ma na imię Kasia, 15 lat i że podkochuje się w o dwa lata starszym Maćku. Kolega dzwoni, koleżanka odbiera, a ten wyskakuje z tekstem: "Halo, Kaśka??? To ja, Maciek, pod twoim domem czekam! Gdzie jesteś?!". No mówię wam, czasem wychodzą takie akcje z tego, że głowa mała :D
 

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
No niestety, jeden nie był przyjemny. Obgadywałem moją byłą dziewczyne z koleżanką i tragiczny sms, własnie poszedł do byłej. Później to już ..
 

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
Hahaha
Mnie nawet zdarzyło sie zadzwonić i wkręcić ludzi.
Najbardziej przewidywalny dialog:
- Dzień dobry
- Dzień dobry
- Potrzebny pani telewizor
- Nie
- To prosze wystawic go za drzwi

Napisane z RBM One
Hahahahahahahaha! Myślałam, że nie przestanę się śmiać, jak to przeczytałam... ;D Jak miałam naście lat, to też wysyłałam całe setki SMS-ów z głupotami do obcych ludzi. Pytałam ich np. czy używają mopa czy szmaty do podłogi i obiecywałam, że wezmą udział w losowaniu kija od szczotki... :D To były czasy... No, ale potem rzeczywiście musiałam zmienić numer, bo za dużo syfu się zrobiło. :p
 
Do góry