Śmietniczek

pasya1

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
Zgadzam się z Tobą! "życie jest piękne", ale wtedy gdy sami tego chcemy! :D
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
mloda102, ja bym proponowała tę rybe do wody i do weterynarza...
pasya1, dzieki :)
Mikanka napisał:
Elama on kaunis znaczy po fińsku życie jest piękne
jej ten finski to śmieszny... ostatnio mi koleżanka kartke po fińsku przysłała i prawie same umlauty tam były :p
a życie bedzie piękne jak zdam weekendowe egzaminy :|
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Wiecie co? Moja polonistka dziś chyba przez pół lekcji gadała jak my możemy na gg robić takie błędy ortograficzne nie pisząc "ę", "ą" i wogle takie tam że to w przyszłości nam się odbije i w sumie to ja się z nią zgadzam i postanowiłam czasem przyciskać Alt :D
 
A

Anonymous

Guest
prawda,prawda a najgorzej jest jak sie pisze w pospiechu i łączy sie wyrazy albo przekreca to dopiero trzeba sie nagłówkować żeby odgadnąć:p
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
mloda102, no co do kurowania to ne mialam czasu. W koncu juwenalia o trzeba sie pobawic przed ciezka sesja no i troche znajomych spotkalam :hyhy: ale dziekuje za wsparcie zapamietam na przyszlosc, a przeziebienie moze samo przejdzie, nie mam czasu chorowac :rotfl:
 
A

Anonymous

Guest
zmykam do łóżeńka mojego cos jakos dzis wczesnie ale praca na 5 :zalamany: miluskiej nocy wam życze i rozmówek .......jutro przybywam :rotfl:
 

Mikanka

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
A apropo fińskiego, jest on naprawdę świetny :D moja koleżanka się nim pasjonuje i na przykład dowiedziałam się, ze "Mikaan" (z umlałami nad a ) po fińsku znaczy "nic" :p
 
Do góry