śmieszne aukcje

F

faithless

Guest
Zastanawiam sie jak by przesłał nauczycielke :hyhy: :rotfl: :rotfl: Chyba w klatce :rotfl: :rotfl:
Chusteczki ......... Chyba kupie :rotfl: :rotfl: Powinienem kupic ? :hyhy:

[ Dodano: 5 Czerwiec 05, 01:28 ]
Powiem tylko ze kupiłem chusteczke :rotfl:
 

Zenek

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
59
Punkty reakcji
0
W sprawie Allegro

Jestem uczestnikiem w Allegro i raczej kupuję niż sprzedaję. Jak dotąd jest ok.Ale faktycznie słyszałem o tym,że był przypadek wysłania komuś cegły zamiast towaru.Nie wiem na ile to jest prawdziwe ale nie jest bynajmniej śmieszne. Co do śmiesznych aukcji (np.stara powojenna legitymacja kogoś),to jednak Allegro przoduje. To zrozumiałe. Jest to jeden z większych rynków wirtualnych w Polsce a u ludzi prawie wszystko jest na sprzedaż:)
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
a ja mam modem i nie mogę sobie looknąć

:zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany:
 
F

faithless

Guest
To jest poprostu ochydne !!!!
To nie jest smieszne a załosne :hyhy: :rotfl:
 
F

faithless

Guest
stokrotka81, Prosze :)
O to cytat z ałkcj :)
:hyhy: :hyhy:

"Mam dziś do sprzedania stado wszy łonowych wyłapanych z krocza mojej byłej dziewczyny!Wszy są w bardzo dobrej formie fizycznej - zdrowe sprawne i bardzo dorodne!W skład stada wchodzi około 50 dorosłych osobników.Wszy te są idealne jeśli lubisz w łożku rozmaite perwersje ze swoja kobietą.Mogą także posłuzyć jako niemiły kawał wobec kogoś przez ciebie nielubianego.
Aby wszy zaaklimatyzowały się w nowym środowisku musi zostać spełniony jeden warunek-krocze osoby która chce je do siebie przyjąć musi być porośnięte bujna dżunglą łonowych krzaczorów!
Nie czekaj ,nie zwlekaj!To jedyna taka okazja na allegro,drugiej takiej nie było niema i niebędzie!
Kupując wszy dostaniesz w prezencie brudne gacie mojej obleśnej sąsiadki z góry które kiedyś spadły na moj balkon!
"

[ Dodano: 13 Czerwiec 05, 02:30 ]
Zapomniałem dodac ze cena to 120 złotych !!!! :hyhy: :hyhy:
Aukcja sie juz skoniczyła :hyhy:
Chentnych 0 :hyhy:
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja kiedyś kiedyś widzialam na allegro stare, przenoszone, brudne sandały :p
Nawet była jedna oferta!
 
Do góry