Śmierć we śnie

patryk_g1

:::.Taki tam koles z www.forumowisko.pl® .:::
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
666
Punkty reakcji
0
Wiek
38
ja jeszcze ani razu we sie nie umarlem i mam nadzieje ze nie ale zawsze w ostatniej chwili sie ratuje hihi
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Mi się śniło że byłem na wojnie polskim oficerem.Trafiłem do pewnej wsi.Był tam jakiś oddział.Nagle Niemcy zaatakowali nas
i dostałem.Potem czerń i obudzenie przez budzik.


PS:Od tamtego czasu interesuję się bronią.
PPS:W tej wojnie ja posziadałem pm-84 oraz p-83 a tamten odział miał KBKAK.Niemcy posiadali mp5 (zbieg okoliczności?Może to trzecia wojna światowa.)
 

Pawloo2626

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
A ja kilka razy tak miałem że dopiero co się położyłem i próbuje usnąć i nic mi się nie śni i nagle otwieram oczy i tak nagle jakbym się zrywał tak drgne całym ciałem i tak serce przez chwile mi wali a potem się kłade i jest ok.
Co to może być? Miałem ze 3 lub 4 razu takie coś (ale nie jednego dnia:p)
 

Ośka =)

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Bagien.. ;)
Pff.. Ja tyle razy umierałam w śnie.. Ostatnio w śnie ni z tąd, ni z owąd szłam sobie główną ulicą mojego miasta i zrobiło się ciemno i widziałam jakby przez mgłę, że leże na ulicy i moja mama z koleżanką idą do kwiaciarni, a ja dostałam takiego mega przyspieszenia i byłam w powietrzu równolegle do ulicy, brzuchem do ziemi. I wtedy sobie uświadomiłam że to sen i sobie powiedziałam że gdzieś tam chce się przenieśc, ale sie przeraziłam i obudziłam. I byłam cała zesztywniała. I czulam jakbym sie unosiła. Próbowałam zasnąc ale jakieś plamy miałam przed oczami. Znowu się obudziłam. Byłam cała mokra. I potem zasnęłam i był spokój. To było OOBE czy LD? Kto mi powie ? Straszne to bylo!
Zawsze jak zaczyna mi się LD, co jest rzadkością, to tak jakby z tego "podniecenia", że to w końcu "to" czyli LD budzę się. Da sie temu jakoś zaradzic? Sory że zeszłam z tematu.
Albo bylo coś takiego, że pare razy umarłam, a właściwie utonęłam. Dwa razy było, że zalała mnie fala Tsunami, a raz że jakaś ogromna fala na wycieczce. I zawsze po tym miałam biało przed oczami, piszczało mi w uszach. Dziwne uczucie.
I zdarzało się jeszcze pare takich przypadków.
 
P

Pałka

Guest
Noo ja ostatnio jak przeczytałam tu temat o LD to przez 3 noce z rzędu miałam sny. I też za każdym razem jak sobie uświadamiałam że to sen, to sie budziłam. Popytałam znajomych, i sie dowiedziałam że u 4 koleżanek to jest normalka. Ja też bym tak chciała :pNoo ja ostatnio jak przeczytałam tu temat o LD to przez 3 noce z rzędu miałam sny. I też za każdym razem jak sobie uświadamiałam że to sen, to sie budziłam. Popytałam znajomych, i sie dowiedziałam że u 4 koleżanek to jest normalka. Ja też bym tak chciała :p A co do tematu to ja zginęłam tylko raz- w jakimś pożarze. Obudziłam się, przeszła mnie gorąca fala, i usnęłam znów :p
 

ędwart

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
137
Punkty reakcji
1
Coś Wam powiem!

Coś strasznego, kiedyś mi śniło w młodości !

Śniło mi się że lecę tak zwanym tunelem w stronę światła (popularny widok podczas śmierci klinicznej) nie mogłem się za nic obudzić ale po długim czasie gdy nagle się obudziłem moje serce waliło chyba 200 razy na minutę i strasznie bolało - czy miałem typowy zawał serca ale jakoś się sam uratowałem?, tego nie wiem do dziś ale to przytrafiło mi się tylko raz w życiu i uważam to za jakiś cud - odczucia były przerażające i nie chciałbym tego przeżyć ponownie ani nie życzyłbym nikomu.

Teraz już wiem jak czuje się człowiek lewitujący w powietrzu lub spadający z wieżowca albo umierający na zawał - a jak już miałaby to być śmierć we śnie to rzeczywiście z powodu zawału serca z przerażenia, według mnie :mruga:

 

Hysteriia

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
35
A mi sie co jakis czas powtarza jeden sen. Jak chodze sobie z najlepsza przyjaciolka po gorach i nagla ona mnie spycha w przepasc... To jakis znak? xD
 

East Side Boy

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
sorry że zmienie trochę temat ale wiele razy śniło mi się, że kręcę sięna karuzeli i mam tkai strasznie dziwne uczucie jak bym miał zaraz wypaść , że nie daje rady.. taka siła odsrodkowa tak samo mam jak się huśtam często we śnie huśtawka sama mnie huśta gdy jestem już wysoko mam takie dziwne uczucie że zaraz wypadne... Uczucie nie do opisania... Ktoś tak miał ??????

Co do tematu śniło mi sięwiele razy że np. spadam z dachu ale budze sięjuż zaraz po tym jak "ląduje" !

Bardzo często śnią mi się zepsute zeby !!!!!
 

Californian_

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
znikąd
po dłuzszym namyśle chyba nigdy nie śniła mi się własna śmierć. Zawsze śni mi się czyjaś, albo jakieś wypadki, z których cudem wchodze cało. Ostatnio np. śniło mi się, że piorun miał we mnie trafić, ale ja uciekłam. I dosyć częstą śnią mi się duchy
 

Nerond

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
ja pamiętam pare lat temu miałem sen, że była jakaś postac nie pamiętam jak wyglądała nazwijmy go Pan X :D. więc Pan X podniósł mnie i włożył do... mikrofalówki. nie wiem jak to bylo ale zaraz po tym jak mnie włożył sie obudziłem. chciał mnie upiec w mojej własnej kuchni xD
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
ja to mam wogle powalone sny, nawet nie chcecie wiedziec jakie :p:p

takie typu ze moja babcia zmienia sie w gadającego psa takie tam...
a umieralam juz wiele razy xD
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Tydzień temu mi się śniło, że umarła, bo mnie jakaś żmija ugryzła..
Potem jakoś chodziłam po domu i znajomych miejscach jako duch, widziałam swój pogrzeb itd..

Dziwne, ale tam sie nie przejmuje xD
 

Loley04

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
849
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Mi się śniło wiele razy.
Kiedyś byłam w jakiejś strzelance(grze) typu Queake i mnie zastrzelili.
Kiedyś jacyś Arabowie mnie rostrzelali.
Kiedyś zabił mnie wykonawca znanego polskiego zespołu.
Różnie to było...
Ale żyje :D i mam się dobrze
 

marié.

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2008
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
85
Miasto
Uć.
Żadna nowość że śni mi się własna śmierć..Ostatnio jacyś gangsterzy mnie gonili i się potknęłam ,a potem "pÓf." w łeb i ded. o_O
 
P

Pałka

Guest
Mój brat opowiadał że jemu też się jakiś czas temu śniło że ginie w pożarze :p Fajnie :D
 

esst

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja pamiętam mój sen.
Umarłam podczas walki z niebieskim Hulkiem na ringu bokserskim. Dostałam w plecy.

Pytanie.
Czy Wy też macie cos takiego, że jak ktoś was rypnie we śnie,to boli was to na rl? Bo mnie tak ; <
 
Do góry