Śmierć Michaela Jacksona

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
nie uważacie, że to trochę chore, że na wszystkich niemal stacjach muzycznych zaczęli puszczać jego kawałki dopiero teraz
a tak przez te kilka lat , ze świecą szukać :/
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
nie uważacie, że to trochę chore, że na wszystkich niemal stacjach muzycznych zaczęli puszczać jego kawałki dopiero teraz
a tak przez te kilka lat , ze świecą szukać :/


no fakt, to jest chore. I chore jest to ze przez kilka lat słychać było o Jacksonie tylko jako o pedofilu. :/ a nagle go wszyscy kochaja..
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
tak samo bylo z Janem Pawlem II nagle sprzedaja sie wszystkie jego plyty u papieza byly to ksiazki i plyty tez
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
tak samo bylo z Janem Pawlem II nagle sprzedaja sie wszystkie jego plyty u papieza byly to ksiazki i plyty tez

przynajmniej mamy przykład tego że zanim sie coś straci, nie docenia sie tego tak bardzo.
Świat stracił Jacksona- fani sie obudzili.
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
A dla mnie to normalne ze teraz ludzie sobie o nim przypomnieli. Nie uwazacie ze bylo by dziwne gdyby po smierci takiego artysty jakim byl Jackson w mediach bylo by cicho? Jak dla mnie puszczanie jego muzyki wszedzie ma za zadanie uczczenie jego pamieci. Ja sam dawno nie sluchalem jego plyt a teraz mnie ruszylo i slucham je w kolko. A z tymi skandalami... ja sam nie wierze w to ze molestowal dzieci, ale po smierci nie wypada o czlowieku mowic zlych rzeczy... lepiej pamietac te dobre, przynajmniej tak mi sie wydaje.
I moge sie zalozyc ze taka sytuacja powtorzy sie jeszcze nie raz, kiedy beda odchodzic takie wielkie gwiazdy jak Michael... Stevie Wonder, Eric Clapton czy BB King... oni niestety tez juz mlodzi nie sa...
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
A dla mnie to normalne ze teraz ludzie sobie o nim przypomnieli. Nie uwazacie ze bylo by dziwne gdyby po smierci takiego artysty jakim byl Jackson w mediach bylo by cicho? Jak dla mnie puszczanie jego muzyki wszedzie ma za zadanie uczczenie jego pamieci. Ja sam dawno nie sluchalem jego plyt a teraz mnie ruszylo i slucham je w kolko. A z tymi skandalami... ja sam nie wierze w to ze molestowal dzieci, ale po smierci nie wypada o czlowieku mowic zlych rzeczy... lepiej pamietac te dobre, przynajmniej tak mi sie wydaje.
I moge sie zalozyc ze taka sytuacja powtorzy sie jeszcze nie raz, kiedy beda odchodzic takie wielkie gwiazdy jak Michael... Stevie Wonder, Eric Clapton czy BB King... oni niestety tez juz mlodzi nie sa...


ja mam podzielone zdanie. Tak jak już mowilam jakąś wielką fanką nie byłam.. nie słuchałam jego piosenek zbyt często a teraz również zaczełam sie zakochiwać w jego muzyce ;) może jest coś w słuchaniu muzyki wykonawców już nie żyjących. W końcu Michael nie żyje a my nadal możemy go oglądać i słyszeć jego niesamowity głos - każdy chciałby pamiętać w ten sposób bliską osobę. Podobały mi się puszczane na okrągło piosenki Michaela w MTV czy innych stacjach radiowych ;) czasem łezka sie zakrecila ze już nie usłyszymy go na żywo. Ale poza tym wydaje mi się, że media wykończyły i jego i fanów powiedzmy.. W końcu fani "zapomnieli" o nim przez to, że media ciekawiło bardziej życie osobiste, choroby, operacje i wszelkie skandale niż jego twórczość i talent. A jak nie z mediów to skąd fani mieli czerpać wiadomości o nim? No a w mediach było pełno oskarżeń pod adresem Jacksona.. gdyby był On moim wielkim idolem to nie czytalabym tych bredni..

No ale cóż.. większosc osob uwaza ze jednak media miały duży wplyw na stan Króla Popu oraz chciwość ludzi z jego środowiska.
 

Asaroth

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
A mi go szkoda bo był wielkim artystą. Smutne miał życie: najpierw ojciec, potem ta sprawa z molestowaniem itd.

A tak na marginesie to według was wybielał sobie skóre czy miał albinizm nabyty (tzw. viltigo)? Bo ostatnio czytałam, że wcale sobie nie wybielał tylko był chory i to by tłumaczyło jego chodzenie w maskach, ciemnych okularach i z parasolem...
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
A mi go szkoda bo był wielkim artystą. Smutne miał życie: najpierw ojciec, potem ta sprawa z molestowaniem itd.

A tak na marginesie to według was wybielał sobie skóre czy miał albinizm nabyty (tzw. viltigo)? Bo ostatnio czytałam, że wcale sobie nie wybielał tylko był chory i to by tłumaczyło jego chodzenie w maskach, ciemnych okularach i z parasolem...


hmmm no nie wiem czy na albinizm mi to wygląda. Z całym szacunkiem ale jednak wydaje mi ię że wybielał skóre. Choć zastanawiam się dlaczego?
 

EnemyMine

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
wybielał wybielał ;)
dla mnie żadna strata ;) sam zasłużył, Bóg go pokarał za to co robił tym dziecią...
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
A ja bardziej wierze ze to choroba... z tego co czytalem skóra jasniala mu stponiowo i nierownomiernie przez co musial tuszowac wybielenia. Puzniej kiedy bialego bylo wiecej niz czarnego zaczol ciemne miejsca na skórze malowac na bialo no az w koncu zbielał caly... Nawet na wiki mozna o tym przeczytac.
A co do wypowiedzi EnemyMine... wielce watpliwe jest to ze molestowal te dzieci... jest wiele niewyjasnionych i dziwnych rzeczy jezeli chodzi o ten skandal... z tego co pamietam nawet w jednej sprawie wyszlo ze matka zmusila swoje dziecko do takich oskarzen. A i co do tego ukarania przez boga... widze ze cofamy sie do czasow sredniowiecza...
 

EnemyMine

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
haha :p nie pooprostu wierzymy w coś takiego jak karma :p
no każdy ma swoje zdanie ja tam za nim nie przepadałam, jakiś lewy od początku ;)
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
haha :p nie pooprostu wierzymy w coś takiego jak karma :p
no każdy ma swoje zdanie ja tam za nim nie przepadałam, jakiś lewy od początku ;)

każdy ma swoje zdanie ok.. ale oceniasz człowieka którego nigdy nie znalas ;) facet miał od początku życie przerypane.. Pedofilem nie był. Chłopak który go o to oskarżył był zmuszony przez swojego ojca do tego po za tym już pisałam to w innym temacie - wyobrażacie sobie Jacksona jako pedofila? Człowiek który poświęcił wiele piosenek problemom społecznym a na wielu teledyskach widać jak dzieci go otaczają i jak dobrze sie z nim czują. Zresztą Jackson zabierał biedne dzieci do swojego domu aby pobyły w miłym miejscu. Kupował im nowe rzeczy, przenty. Poświęcił wiele obcym dzieciom.. a że leżał w jednym łóżku z trojgiem dzieci, które zostały u niego na noc nie oznacza że był pedofilem.. Takie jest moje zdanie..
 

EnemyMine

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
każdy ma swoje zdanie ok.. ale oceniasz człowieka którego nigdy nie znalas ;) facet miał od początku życie przerypane.. Pedofilem nie był. Chłopak który go o to oskarżył był zmuszony przez swojego ojca do tego po za tym już pisałam to w innym temacie - wyobrażacie sobie Jacksona jako pedofila? Człowiek który poświęcił wiele piosenek problemom społecznym a na wielu teledyskach widać jak dzieci go otaczają i jak dobrze sie z nim czują. Zresztą Jackson zabierał biedne dzieci do swojego domu aby pobyły w miłym miejscu. Kupował im nowe rzeczy, przenty. Poświęcił wiele obcym dzieciom.. a że leżał w jednym łóżku z trojgiem dzieci, które zostały u niego na noc nie oznacza że był pedofilem.. Takie jest moje zdanie..


to samo, też go nie znałaś, a też oceniasz w tym, że ja w negatywach Ty w pozytywach ;) a to, że miał 'przerypane' to potem sie skumulowało i odbiło mu... a pytanie "wyobrażacie sobie Jacksona jako pedofila?" to troche śmieszne, bo ja własnie tak sobie go wyobrażam chociażby po wygladzie choc wiem, że wyglad nie swiadczy do konca o człowieku..
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
to samo, też go nie znałaś, a też oceniasz w tym, że ja w negatywach Ty w pozytywach ;) a to, że miał 'przerypane' to potem sie skumulowało i odbiło mu... a pytanie "wyobrażacie sobie Jacksona jako pedofila?" to troche śmieszne, bo ja własnie tak sobie go wyobrażam chociażby po wygladzie choc wiem, że wyglad nie swiadczy do konca o człowieku..


no ok zwracam honor bo faktycznie też go zaczelam oceniać.. ale co do tego mojego pytania czy wyobrazacie sobie jego jako pedofila.. Chodzi mi głownie o to ze facet mial pelno piosenek z teledyskami gdzie wystepowaly dzieciaki. I nie wydaje mi sie zeby robil im coś złego. Zreszta miał trójke swoich.. a czy pedofile chcą mieć dzieci.. ? Hm tak mi to do niego troche nie pasuje ale wolny kraj, różne zdania ;)
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Uh, kilka dni temu na weselu było 'No to chlup, za parę młodą! A teraz za kogo? Za Majkela!' i tak do 7 rano następnego dnia :D

Szkoda człowieka jak każdego innego, ale cóż.. rozprawianie o tym czy sam się wybielał czy to przez chorobę nie ma teraz najmniejszego sensu, nawet jeśli chciał to zrobić to jego sprawa i tyle.
 

agatiu

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
466
Punkty reakcji
23
Wiek
13
Miasto
Warmińsko-Mazurskie
nigdy go specjalnie nie lubiłam
ale jak się dowiedziałam...
nie wyobrażam sobie beez niego.
to jeszcze do mnie nie doszło.
 

Ditti

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzie mnie poniesie ;)
każdego w jakiś sposób dotknęła śmierć Jacksona, denerwuje mnie tylko ze na tych wszystkich portalach plotkarskich gdzie jeszcze niedawno mieszano go z błotem, i pisano o jego wielkim upadku, śmiano się z jego operacji itp nagle wszędzie widze nagłowki i wychwalanie jaki był wspaniały. Ok czasami dopiero po śmierci doceniamy jakim kto był człowiekiem. Ale teraz jak już umarł, nie odbył się jeszcze pogrzeb a media już rozpisują się na temat długów, kto był ojcem dzieci, i wywlekają wszystkie kompromitujace fakty na światło dzienne. to chore ;|
 
Do góry