Śmierć Michaela Jacksona

Pabiska

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Czyż to nie tragedia? Byłam w totalnym szoku. Król pop`u .. Niesamowity muzyk. Zapisujcie swoje refleksje.
 

aswert

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
a ja taką plotke zasłyszałem: powrót zapowiedział, kase wziął, swoje dzieci wspomógł
 

Pabiska

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
teoretycznie niezłe rozumowanie. Może wiedział, że niedługo umrze, i chciał zostawić coś dzieciom.
 
W

wroneczki4

Guest
a ja taką plotke zasłyszałem: powrót zapowiedział, kase wziął, swoje dzieci wspomógł
Nawet jeśli to prawda co w tym złego?
Płaciłeś za bilet na jego koncert? Nie ;)
Więc w sumie nic nie straciliśmy, a jego dzieci, które mają trochę głupie życie( noszenie masek na twarzach gdy wychodzą z domu itp.), wiele zyskały.

A co do samej śmierci z pewnością jest to strata, ale jego muzyka będzie dalej popularna ;)
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
A ja poczatkowo w to nie wierzylam jak czytalam myslalam,ze moze ktos se zarty robi,ale jak zobaczylam te sama wiadomosc na innych stronach to uwierzylam...Z jednej strony szkoda czlowieka,ale z drugiej moze lepiej,ze odszedl tu i tak nie mial latwego zycia zwlaszcza przez choroby ktore go dopadaly.
 
W

wroneczki4

Guest
Ja pozwolę sobie dodać ostatnie zdjęcie zrobione śp. Michaelowi Jacksonowi. Celowo podaje jedynie link do ogólnej wiadomości znajdującej się na portalu "Wirtualna Polsce", a nie dodaje je aby było widoczne... ponieważ nie każdy życzy sobie widzieć to zdjęcie.
Temat na portalu "Wirtualna Polska" zawierający ostatnie zdjęcie Króla Pop'u

Pozwolę sobie również dodać odnośnik do strony "pudelek.pl" zawierający więcej informacji na dany temat:
Jak odszedł król? oraz Michael Jackson nie żyje!
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
To że umarł to najlepsze co mógł zrobić...bo co on maił tu za życie.

Jeśli chodzi o jego muzykę to są utwory ,które wpadają w ucho a na pewno miał talent! Co do tego nie można mieć wątpliwości zrobił coś wielkiego...mógłby żyć ale się stoczył!
Nie mogłam już na niego patrzeć zrobił ze sobą coś tak strasznego,że nie mieści mi się to w głowie.

Uważam ,że koczujący zapłakani fani pod szpitalem to przesada i sztuczne uczucia na pokaz...
 

Iza.

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
516
Punkty reakcji
8
Miasto
Małopolska
To że umarł to najlepsze co mógł zrobić...bo co on maił tu za życie.

Jeśli chodzi o jego muzykę to są utwory ,które wpadają w ucho a na pewno miał talent! Co do tego nie można mieć wątpliwości zrobił coś wielkiego...mógłby żyć ale się stoczył!
Nie mogłam już na niego patrzeć zrobił ze sobą coś tak strasznego,że nie mieści mi się to w głowie.

Uważam ,że koczujący zapłakani fani pod szpitalem to przesada i sztuczne uczucia na pokaz...
Sorry, ale chyba nie wiesz co mówisz. Każdy zasługuje na życie. Dlaczego piszesz, że "To że umarł to najlepsze co mógł zrobić...bo co on maił tu za życie."
Ty nie możesz stwierdzić tego, że jego życie było złe.
A co do fanów... Mają siedzieć w domu i płakać sami? To chyba oczywiste, że chcą się połączyć, razem łatwiej przez to przejść.

W jego śmierć nadal nie mogę uwierzyć. Nie byłam jego wielką fanką, ale i tak to odczuwam. Straciliśmy wielką osobę.. Wielkiego tancerza i wielkiego piosenkarza..
 

Pabiska

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Dokładnie, ja mam to samo. Nie byłam jego wielką fanką lecz do tej pory nie może do mnie to dotrzeć. Fani powinni się łączyć. Jak najbardziej :)
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Sorry, ale chyba nie wiesz co mówisz. Każdy zasługuje na życie. Dlaczego piszesz, że "To że umarł to najlepsze co mógł zrobić...bo co on maił tu za życie."
Ty nie możesz stwierdzić tego, że jego życie było złe.
A co do fanów... Mają siedzieć w domu i płakać sami? To chyba oczywiste, że chcą się połączyć, razem łatwiej przez to przejść.

W jego śmierć nadal nie mogę uwierzyć. Nie byłam jego wielką fanką, ale i tak to odczuwam. Straciliśmy wielką osobę.. Wielkiego tancerza i wielkiego piosenkarza..


Wiem co mówię ten człowiek już nie miał życia! A co jego życie było dobre? To dlaczego jechał na antydepresantach?

Płaczą za człowiekiem ,którego tak naprawdę nie znali! Nie wiem czego słuchasz ale czy gdyby zmarł Twój ulubiony piosenkarz płakałabyś?
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Za co kochac Michaela Jacksona?

- Teledyski, niesamowite i doskonale. Jako pierwszy zauwazyl, ze teledysk moze wypromowac utwor muzyczny i rozslawic go jak zadna inna radiostacja. Poza tym Jego teledyski niejednokrotnie przewyzszaly budzety wielu filmow. Ale co w nich bylo najcudowniejsze, choreografia. Dziesiatki tancerzy ktorzy tworzyli sztuke, ktora dzis jest juz czyms koniecznym, a w tamtych latach byla nowoscia, ktora odmienila muzyke.

- koncerty, malo jest wokalistow i zespolow, ktore zostawiaja siebie na scenie. Nie bylem na zadnym koncercie Michaela, ale widzialem kilka na dvd. Niesamowite!!! Mysle ze tym jednym slowem mozna podsumowac.

- muzyka, ogolne nie wiadomo jakie czasy, czego sluchac. Troche jak chaos, rock stracil wielkie legendy, metal w zasadzie gdzies w podziemiu dorastal juz do swojej wielkosci, ale ciagle nie byl obecny. Rock&roll w zasadzie juz byl nie modny i pojawil sie Jackson, od ktorego wziely sie pop i wiele innych roznych nurtow muzycznych. Z chaosu powstalo cos niesamowitego, cos nieoczekiwanego.

- dodorbek i plyty. Rekory sprzedazy i popularnosci.

Szkoda tylko, ze padl w sidla mediow i plotek zwiazanych z roznymi skandalami, czesto za bardzo przesadzonych przez media. Sam Jackson byl niejako ofiara ciezkiego dziecinstwa, nikt nie pamieta z jakiej rodziny ochodzi i jakie byly Jego poczatki, ale za to kazdy pamieta, ze niby molestowal dzieci, jak sie pozniej okazalo matka niby molestowanego dziecka sama go naklonila do takich zeznan, zeby zarobic.

Dla mnie, kogos kto nie slucha takiej muzyki, zdecydowanie krol i ikona. Bo jak inaczej mozna mowic o kims wyjatkowym, jedynym w soim rodzaju, ktory w zasadzie odmienil muzyke na swiecie. On i Madonna sa ikonami muzyki, popu ktorym nalezy sie szacunek za dorobek.

Tym co sie zastanawiaja o co chodzi, mowia ze dobrze ze umarl, jakie Wy macie osiagniecia? Pochwalcie sie?
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
nigdy nie bylem jego wielkim fanem, ale dorobek ma zabojczy. Zreszta, dzisiaj na MTV naokraglo go graja - ktory artysta by "wytrzymal" takie wyzwanie ? Nagral dziesiatki swietnych kawalkow, w dodatku mowiacych o czyms, a nie tak jak wszystkie dzisiejsze gwiazdeczki, ktore jedyne co potrafia to w teledysku zapodac 2-3 laski mniej lub bardziej rozebrane i spiewac dokladnie to samo co inni "artysci" - czyli zwyczajne, oh yea, fuck me hard...

A te ponad 700 mln plyt sprzedanych to naprawde mowi za siebie. Troche smutno mi bo widze, ze powoli artysci, przy ktorych dorastalem "wysypuja" sie :| Szkoda, ze to sie tak skonczylo. Na koncerty sprzedal biletow (po dobrych kilku(nastu ?) latach niedawania koncertow) wiecej niz jakikolwiek obecny artysta moglby pomarzyc.

Zreszta, co tu duzo mowic - zawsze bede wyzej cenil artystow z lat 80'tych bo to ostatni "rzut", w ktorym by byc artysta trzeba bylo umiec spiewac, komponowac. Dzisiaj to juz tylko komputer, nawet spiewac nie trzeba umiec bo wszystko i tak Autotune naprawi...

Dla mnie to Elvis naszych czasow, a w zasadzie lat 80'tych. Mial swoje problemy (w duzej mierze rozdmuchane przez media, jak i ludzi, ktorzy go otaczali i dymali na lewo i prawo), no ale tak naprawde, ktory geniusz ich nie ma - w koncu geniusza od szalenca dzieli tylko cieniutka linia.

Zastanawia mnie tylko, kto zastapi tych artystow lat 80'tych (Freddie Mercury, Michael Jackson, czy Madonna, ktora dobrze sie jeszcze trzyma) ? Patrze i jakos nie widze artysty, ktorego muzyka bedzie w stanie przezyc dziesieciolecia... Byc moze dlatego, ze dzis kroluje elektronika, komputerowa obrobka, a ta jak wiadomo rozwija sie (a co za tym idzie i starzeje) niemilosiernie szybko. Dzwiek elektroniczny, ktory dzis jest fajny, za 2-3 lata jest "stary" (chyba jedyny wyjatek to Jarre), w przeciwienstwie do np. gitary, pianina.

ps. dzisiaj MTV przypomnialo mi, ze kiedys jednak byli stacja muzyczna, grajaca muzyke komercyjna, popularna, ale jednoczesnie o dosc szerokim asortymencie. Dzisiaj to tylko murzynska czkawka albo "eska" przerywana programami, ktorych jest wiecej jak muzyki.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Ja do tej wielkiej trojcy ktora wymieniles Greeg dodalbym jeszcze jeden zespol, ktory jest ikona. Mowie zespol, poniewaz pomomo swietnego i charakterystycznego wokalisty warci szacunku sa pozostali czlonkowie zespolu. Czyli do Freddie Mercury, Michael Jackson, i Madonny dodalbym Rolling Stones, ktory tez jest tworca kilku ladnych rekordow.
 

crevasserkoka

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska.
To, że Michael zmarł było dla mnie szokiem. W sumie nie byłam jego wielka fanka, ale zawsze podziwiałam go za talent. Swietnie spiewal i tanczył. No i chyba kazdy przyzna mi racje. :) No, ale niestety takie "zycie".
Pozdrawiam. :)

[*]
 

Ginewra_

Muchacha negri.
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
764
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Gdzie nikt mnie nie znajdzie.
Ja wciąż nie mogę w to uwierzyć :( . Wczoraj w nocy na CNN cały czas o tym mówili, na Vivie i MTV puszczają jego genialne piosenki... Nikt nigdy nie tworzył lepszej muzyki pop niż on. Miał styl i talent. Świat nigdy o nim nie zapomni.
 

Iza.

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
516
Punkty reakcji
8
Miasto
Małopolska
Wiem co mówię ten człowiek już nie miał życia! A co jego życie było dobre? To dlaczego jechał na antydepresantach?

Płaczą za człowiekiem ,którego tak naprawdę nie znali! Nie wiem czego słuchasz ale czy gdyby zmarł Twój ulubiony piosenkarz płakałabyś?
Wiesz, nie trzeba znać człowieka osobiście, aby za nim płakać. Wystarczy go podziwiać za to co zrobił.
Jana Pawła II też ludzie nie znali osobiście, a płakali. Był wielkim człowiekiem, to wystarczy.
Może nie najlepsze porównanie, ale chciałam pokazać, że nie trzeba ludzi znać osobiście, aby żałować i płakać.
Fani MJ szanują go, podziwiają za wszystko czego dokonał. Dlaczego mają podchodzić do tego bez emocji?
 

Pabiska

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Dokładnie, każdy ma prawo do emocji. Przede wszystkich dla których MJ był wielką gwiazdą. Poison nie płakałaś za Papieżem? Zapewne było Ci bardzo żal a nie znałaś go osobiście. W sumie bardzo dobre porównanie Iza.

Dokładnie, każdy ma prawo do emocji. Przede wszystkich dla których MJ był wielką gwiazdą. Poison nie płakałaś za Papieżem? Zapewne było Ci bardzo żal a nie znałaś go osobiście. W sumie bardzo dobre porównanie Iza.
 
Do góry