Śmierć kliniczna

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Te światełka w tunelu to złudzenie. Twój umysł żyje, tylko serce umiera! Zwykła pompa do tłoczenia krwi. Skoro w to wierzysz, to wytłumacz, jak to się może dziać.
 

wielki_mis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
JAWORZNO
Ale w śmierci klinicznej nie tylko się opisuje tunel czy światło ale też te osoby po przebudzeniu mogą opisać to co np robili z nimi lekarze i to dokładnie a czesto nie mają z medycyna nic wspólnego i napewno tak szczegołowo nie mogli opisać.Są zpisane te przeżycia już w wielkości 30 000 z całego świat.
I trudno ich posądzać że chcą na tym zarobić czy tez im się wydaje bo raczaj te osoby są traktowane z uśmiechem.
 

Doki

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Nie przeżyłem tego, ale wiele o tym czytałem i zdaje się byc to bardzo prawdziwe.
 

MySsiulka

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
tzw życie po życiu... Co o nim myślicie?? Czy jest to mozliwe zeby dusza podrózowała po swiecie zywych, była po drugiej stronie i nagle WRÓCIŁA?? Moze sa to dla was tylko wymysły? Ja nie przezyłam takiej smierci klinicznej i szczerze mówiac nie chciałabym...

Ja nie zastanawiałam się nad taką sprawą jeszcze... Ale wydaje mi się że można się dowiedzieć czegoś od osoby ktora przezyla taką śmierć... Bardzo ciekawy temat! gratuluje! c:)
 

michal_kasprzyca

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hey

Poszukuję osób które przeżyły śmierć kliniczną lub które znają kogoś kto przeżył to zjawisko.
mih_a_el@yahoo.co.uk

Zjawisko życia po śmierci ciała fizycznego dla mnie osobiście jest oczywiste. Zdaję sobie sprawę, że dla kogoś może to zabrzmieć dziwnie, ale ja to po prostu wewnętrznie wiem. Wcale nie dziwią mnie opisy ludzi, którzy po śmierci powrócili do istnienia w ciele. Wydaje mi się to bardzo fascynujące oraz inspirujące, gdyż wielu z nich powracało bardzo odmienionym i często zaczynało prowadzić zupełnie inne życie...
Bardzo chętnie nawiążę kontakt z kimś kto powrócił zza światów :)
 

koleśś

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Istnieje teoria, że Jezus nie zaznał czegoś takiego jak śmierć i zmartwychwstanie, tylko zapadł w śpiączkę/śmierć kliniczną, jest to niedopatrzenie, błąd w tłumaczeniu Biblii, tak samo jak np. 3. przykazanie - pamiętaj abyś dzień sobotni święcił, zamiast pamiętaj abyś dzień święty święcił lub to, jak Mojżesz przeprowadził lud przez Morze Czerwone. Podobno były to bagna, mokradła, ludzie po nich przeszli, wojsko na rydwanach już raczej nie. Ale to trzeba zgłębić :p
 
Do góry