Smartphone G1 w Polsce

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Przeczytałam o tym w sieci: http://www.okazje.info.pl/blog/smartphony-g1/ Myślicie, że się przyjmie? Bo ja się obawiam, że to będzie taki sam szajs jak iPhone ;P
iphone moze jest "szajsem" w polsce ktora jest za:cenzura:em bezprzewodowego internetu. W innych krajach i w wiekszych miastach smartfony to bardzo uzyteczne gadzeciki, wiem cos o tym bo posiadam iphona w o2 UK gdzie mam 400kb/s internet bez ograniczen i mam zasieg w calym Londynie
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Mi się sam fon bardzo podoba, ale to nie on na moją kieszeń :D Szczególnie, że nie używam telefonu do netu, więc bez sensu :D
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
a tego nie wiem do konca, moze jest skype w app store bo tam duzo programow jest
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
wrocław
ja się na niego bym pisał. gdybym nie był tak bardzo przywiązany do mojego POP'a :)
 

Moka

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
G1 jest rewelacyjny, ale nie ma jeszcze ogarniętej baterii, która nie wytrzymuje nawet pół dnia.. Do tego słabe warunki umowy jakie oferują polskie sieci gsm...
 

szapobar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
107
Punkty reakcji
1
zastanawiam się nad kupnem smartphona, a właściwie Palmtopa z funkcją dzwonienia :) firmy Asus w sklepie sklep-palmtopy.pl. Asus model P320. Jest całkiem nidrogi, ale prezentuje się nieźle. Korzysta z Windows Mobile 6.1, więc można zainstalować na nim aplikacje windowsowskie dla komórek
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Szczerze powiedziawszy wydaje mi się, że znacznie lepiej jest kupić jakiegoś smartphona na sklep-palmtopy.pl, bo jest znacznie taniej. No i wiadomo, że jeśli ktoś decyduje się na palmtopa, to powinien kupić sobie albo blackberry, albo ewentualnie na HTC.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
a od kioedy blackberry jest palmtopem.....?
 
Do góry