Smartphon do 600 zl

hassan14

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam! Planuje kupić smartphona w granicach 600 zł. Najbardziej zależy mi na przeglądaniu internetu oraz dokumentów w pdf-ie. Jaki telefon proponujecie? Sam myślałem nad galaxy SII ale może zaproponujeci coś lepszego w tej cenie.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Nokia lumia 520-jest nieco droższa-ok.700zł.-ja jestem zadowolona aczkolwiek nie mam wygórowanych wymagań.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Do 600 zł nie poszalejesz. Z używanych modeli wspomniany Galaxy S II albo jeszcze lepiej Motorola Razr.
 

ZlodziejNickow

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2013
Posty
116
Punkty reakcji
6
Również proponowałbym dołożyć co nieco do Lumii. Płynność systemu i obsługa bije na głowę te mułowate Androidy.
 

Aker_85

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
Poczytaj sobie też o Move Kruger &Matz, kosztuje ok 400 zł, ja mam ich Live i jest super szybki, przeglądanie www to przyjemność, gry i apliakcje śmiagają bez zawieszeń. Śmiało go polecam, ten model można kupić w graniach 700 -- 800 zł, ale może i taniej jak się dobrze poszuka.
 
H

hycel12

Guest
Wiele tanich telefonów nie oferuje dobrego wsparcia. Dobry telefony robi LG oraz Sony (Xperia J).
 

milva1395

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Toruń
A może zastanów się nad telefonem w mixie? Ja będę brała w MTV Mobile, mają praktycznie darmowe smsy, bo przy doładowaniu 25 zł (czyli minimalne w mixie) już są na miesiąc do wszystkich sieci darmowe. Ale żeby nie reklamować ;p Zastanów się może nad Alcatelem. Nie wiem jakie są ceny przy kupnie w sklepie, bo ja w mixie będę brała, ale warto chociaż popatrzeć. Ogólnie większość do Alcatela podchodzi sceptycznie, ale oni znowu wracają na rynek i to w świetnym stylu, bo z bardzo dobrymi telefonami.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Telefony w Mixie są w możliwie najmniej opłacalnych cenach. Odradzam. Lepiej już sobie wziąć dobrą ofertę na kartę, a na telefon zebrać kasę i kupić nówkę w komisie. Ewentualnie abonament, choć to ma sens od kwot rzędu 60-70 zł.
 
Do góry