Smak we śnie

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Miałem parę razy podobną sytuację. Abyśmy rzeczywiście mogli poczuć smak, najpierw muszą zostać pobudzone nasze receptory smakowe na języku. Bez tego informacja o smaku w mózgu będzie, podobnie jak to sugerowała Kasia-ledwie przywróconym wspomnieniem.
 

Luzgur

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
Miałem parę razy podobną sytuację. Abyśmy rzeczywiście mogli poczuć smak, najpierw muszą zostać pobudzone nasze receptory smakowe na języku. Bez tego informacja o smaku w mózgu będzie, podobnie jak to sugerowała Kasia-ledwie przywróconym wspomnieniem.
A czym ma być ?
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No więc... Niby by się sprawdzało, co Wy mówicie.

Śniło mi się, że jestem wśród jakichś ludzi, chyba ich znałam. W pewnym momencie jakaś kobieta dała mi coś do wypicia, ja bardzo się broniłam, ale w końcu wmusiła to we mnie. To była czerwono-czarna ciecz, chyb jakaś trucizna i była nieziemsko kwaśna! Nigdy czegoś takiego nie piłam, to nie mogło być wspomnienie. To strasznie smakowało. Mimo, że tyle czasu minęło od tego snu to pamiętam ten smak doskonale. To była najkwaśniejsza i najobrzydliwsza mikstura, jaką kiedykolwiek piłam.

Więc...?
 

michalmike

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
471
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z tamtąd
Więc co?

Może na codzień nie smakujesz kwaśnych smaków :D
Nie no żartuje, wydaje mi się że podświadomość podsunęła Ci ten smak,
a jako że był nowy to bardzo dobrze go zapamiętałaś.
 

Californian_

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
znikąd
ja przez sen poczułam pewien zapach, a potem jak się obudziłam to jak sobie tylko ten zapach przypomniałam to chciało mi się wymiotować, bo nie był za ładny i taki jakiś sztuczny :mruga: dziwne
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ey niezłe :lol:
A ja co? Pająka zjadłam przez sen i stąd ten smak? Wątpię, to był ciecz.
 
Do góry