Smaczne żarło w Biłgoraju

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Niedługo czeka mnie wyjazd w dłuższą trasę i będe miała przymusowy dłuższy postój w Biłgoraju. Polećcie jakis dobry lokal, gdzie można dobrze i smacznie zjeść. Od razu mówie, ze nie interesują mnie żadne fast foody, kebaby i tym podobne, chodzi mi bardziej o jakiś smaczny domowy obiadek.
 

Fudżik

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Byłam kiedyś w tej okolicy z mężem jak jechaliśmy w podróż poślubną. To była restauracja, miła obsługa i ładny wystrój i smaczny posiłek. Nie lubię jadać poza domem, ale tam naprawdę mi smakowało. Posiłek prawie jak przygotowany przez mamusię:) Jak tylko mąż wróci to spytam, może pamięta jak się nazywała ta restauracja:)
 

oli21

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Opalenica
Na pewno jest tam jakaś dobra Restauracja! Moja kuzynka kiedyś tam była i wspominała o bardzo fajnej restauracji,dobrej obsłudze i obłędnym jedzeniu.Ale nie pamiętam teraz nazwy:/ Może ktoś inny skojarzy?
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
hm chyba hotel Sitarska najlepszy, ceny w porządku, jedzenie super, obsługa bardzo miła, człowiek czuje się tam jak w domu z rodziną. Łatwo trafić, ładne pokoje, przestronne łazienki, wygodne łóżka. Ja byłam zadowolona, znajomi z którymi byłam również. Byłam tam też w jednym pensjonacie i innych hotelu ale z tych trzech polecam Sitarską.
 

lelumpolelum6

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Zam ten hotel. Serwują w nim najlepsze pierogi z serem gorgonzola. Cud malina dla podniebienia. Warto chociaż tam pojechać, żeby ich spróbować.
 
A

alicja32

Guest
Ja tam przepadam za ich kaczką po staropolsku. Naprawdę fajna restauracja i ten klimat ;) Niektórzy lubią nowoczesne wnętrza, ale mi akurat ten przypadł do gustu. No i obsługa jest bardzo miła, nie tak jak w niektórych restauracjach wredne kelnerki..
 

darkblade17

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Lubelszczyzna
Byłem w Biłgoraju w restauracji Country. Naprawde dobre jedzenie było jak dla mnie. Informacje można znaleźć w sieci.
Albo zapiekanki koło dworca są najlepsze jakie jadłem poza zapiekankami mojego taty.
 

oli21

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Opalenica
Ja też znam,bowiem byłam z rodzicami na weekend.Super hotel naprawdę,jedzonko pierwsza klasa.A okolice można zwiedzać i zwiedzać.Wart odwiedzenia jak najbardziej.
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
o na zapiekanki koło dworca też się załapałam, niezłe, niezłe :)
Ale jak się jest na roztoczu to trzeba spróbować pieroga biłgorajskiego i bigosu roztoczańskiego z grzybami, REWELKA :)
w Sitarskiej jedliśmy też pieczone gruszki w boczku z sosem z borówki - smak zaskakujący :)
 
Do góry