Śluz

charakterystyczna

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Miasto
Daleko w gwiazdach ^^
jakieś trzy tygodnie temu wspołżyłam... i powinnam mieć niedługo mieiączke. śluz mam taki wodnisty bardzo... nie mam innych objawów ciązy ale sie bardzo martwie... czy taki wodnisty, białawy śluz moze oznaczać ciąże? i czy kobieta w ciąży zawsze musi mieć jakiekolwiek objawy? ehh
 
B

Blancaaa

Guest
po co te głupie pytania???jezelio jeszcze masz dostac okres...trzeba sie zabezpieczac a nie na strzelca..oj oj. Na temat sluzu pisze w kazdych ksiazkach. nie wszystkie kobiety w ciazy maja na poczatku objawy ciazy. moze przestan panikowac
 

charakterystyczna

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Miasto
Daleko w gwiazdach ^^
łatwo powiedzieć
i nie było na strzelca
chłopak powiedział ze jest bezpłodny.
raz to zrobilismy i wszystko było ok
ale te 3 tyg temu znowu doszło do stosunku. i mam pewne wątpliwosci
 
B

Blancaaa

Guest
to udaj sie do ginekologa a widziałąs papiery ze jest bezpłodny????wiesz moja kolezanka tez tak myslała i ma dzidziusia
 

charakterystyczna

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Miasto
Daleko w gwiazdach ^^
nie... nie widziałam...
eh
nie jestem pełnoletnia i musze isc do ginekologa w szpitalu z osobą dorosłą. A obecnie mojej mamy nie ma... a ojcem nie pójde. tak myśle aby zrobić test.
tylko co oznacza ten śluz?
nie przypominam sobie abym miała go wcześniej ...
 
B

Blancaaa

Guest
moze masz zapalenie jakies ,albo tak masz sluz.
najlepiej zebys sie udała do ginekologa
 

opiolica

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
eh to sie nigdy nie skonczy....
teraz sluz za godzine jakas inna malolata wymysli jeszce cos!
czy tak ciezko jest sie zabezpieczyc???
piszesz ze jestes niepelnoletnia, to po co wspolzyjesz jak pozniej boisz sie ze w ciazy jestes??!!
dziecko to dar ale dla odpowiedzialnych osob!!! sex jest dla ludzi-odpowiedzialnych za swoje czyny
poczytaj ksiazke do biologii albo w google wpisz na temat sluzu
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Dokładnie.
Taki bardziej "wodnisty", "wylewa się" podas owulacji, w granicach od 12-16 dni pojawia sie okres.
 
B

Blancaaa

Guest
tak dziewczeta maci eracje w czasie owulacji jest taki jak białko kurze taki ciagnacy........ehhh cały czas głupie pytania a co widziałam Twoj sluz......ze mam stweirdzic :bag:
 
Do góry