Słuchawki ok. 100zł

AuliX

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kęty.
Chodzi mi o konkretny model... Kupować w ciemno nie mogę. Słuchawki do gier więc mikrofon wymagany.
 

celerity

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
185
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
te drugie z allegro do gier to dobra opcja w tej cenie, mozna byloby sie bawic jeszcze w Sennheisery za stowke plus doczepiany mikrofon do koszuli, ale senki za 100zl przy tych creativach to zadna roznica prawie (zwlaszcza jezeli sluchawki maja sluzyc glownie do grania), wiec bierze te fatale
 

Gizbern

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wykopie stary topic bo mam podobny problem... szukam profesjonalnych słuchawek - muzyka, gry oraz rozmowy Skype... ale głównie chciałbym aby były dobre w odsłuchu muzyki... czy po Creative HS-1000 Fatality Gaming mogę spodziewać się bardzo dobrej jakości dźwięku?
 

Hadrianoo

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Osobiście korzystam z HS-800, słuchawki te są bardzo podobne do HS-1000. Dźwięk jest czysty, bas jak za tą cenę niesamowity i dodatkowo posiadają redukcję szumów, dzięki czemu rozmawia się przez skype przyjemnie.
 

smukła86

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Cześć chłopaki ;) Widzę, że trafiłam na jakiś ekspertów w tej dziedzinie a mam mały problem (tzn dla mnie to mega problem, ale pewnie coś poradzicie:) ). Mój chłopak ma za 2 tyg urodziny i chciałam kupić mu jakieś wypasione słuchawki, bo jest wielkim miłośnikiem głośnego słuchania muzy. No i mam problem tyle tego jest, że nie wiem jakie. Chodzi mi o takie tradycyjne słuchawki (heh mam problem co do wypowiedzenia się w tej kwestii, a co dopiero z zakupem ;) ), żeby mieściły się w granicy 100-150 zł.
Z góry dzięki za odpowiedź
 

smukła86

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
WOW :eek:k: słuchawki Sony za 88 zeta - rewelacja!!! Dzięki jonsi. Z tego co mi wiadomo za sprzęt firmy Sony trzeba wyrzucić niezłą kasę, a tu proszę taka promocja. Słyszałam wcześniej o tym sklepie Electro, ale nie sądziłam że mają aż tak duży wybór towarów i po takich niskich cenach. Sprawdziłam ich jeszcze na kupujemy.pl (bo mam złe doświadczenia z kupnem przez neta) i faktycznie w Electro są najtańsze - widnieją na pierwszym miejscu. Kupuje i mam nadzieję, że mój wielki miłośnik muzyki nie będzie rozczarowany. Chyba dorzucę mu jeszcze jakaś fajną płytkę. :p
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Ja też mam pytanie. Słuchawki są mi potrzebne do słuchania muzyki z iPoda i do gier. Mikrofon do komunikatorów. Lepiej kupić oddzielnie mikrofon i słuchawki, czy 2w1?
Kilka produktów, które wpadły mi w oko:

Creative HQ 1900 (bez mikrofonu)

Zalman (bez mikrofonu)

Steelseries Siberia (z mikrofonem)

Creative Fatality HS 1000 (z mikrofonem)

Steelseries 4H (z mikrofonem)

Które najbardziej opłaca się nabyć? Czy dobre słuchawki muzyczne mają dźwięk przestrzenny (np. 5.1) do gier?
Pozdrawiam
 

deawan

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie jeśli chodzi o granie polecam te Creative Fatality HS 1000 (z mikrofonem), rewelacyjny przestrzenny dźwięk i wygodnie leżą na uszach ;)
 

wiktoria2006

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Fajną funkcją jest to, że w każdej chwili możesz odłączyć mikrofon i iść ze słuchawkami na miasto.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
No tak, ale boję się, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. I tak, jeśli np. Fat4lity będą (na pewno są) dobre pod gry, to z muzyką sprawa będzie miała się gorzej.
Chodzi mi o jakość oryginalnych słuchawek do iPoda, tylko takich na całą głowę ;)
 

szapobar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
107
Punkty reakcji
1
Stary, odradzam kupno TANICH słuchawek z mikrofonem. Takie z pozoru oszczędne kombajny to zazwyczaj połączenie tego co najgorsze w słuchawkach z tym co najgorsze w mikrofonach a w najlepszym wypadku średniego ze średnim. Jeżeli zależy Ci na dobrej jakości to sięgaj po to, co najlepsze, np. takie słuchaweczki Logitech w całkiem niezłej cenie
 
A

ann han

Guest
Jeśli chcesz kupić słuchawki polecam Philipasa. Dobre brzmienie, basy tez ok. No i firma mówi sama za siebie, nic dodać nic ująć. A jeśli chcesz kupić je taniej polecam dobij.to.pl. Dzięki tej aukcji internetowej możesz kupić naprawdę bardzo dobry sprzęt i przy odrobinie szczęścia kupisz je za grosze:)
 
Do góry