Słuchawki do 200-250zł

pumacz9

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich, przychodzę do was z problemem :) Mianowicie chcę zakupić słuchawki nauszne do słuchania muzyki i nie mam zielonego pojęcia co kupić. Naczytałem się już trochę, ale nie doszedłem do konretnego wniosku . Słuchawki te maja mi służyć tylko i wyłącznie do słuchania muzyki, na ogół słucham rapu, więc zależy mi na dobrym basie oraz czystości dźwięku. Nie mam zamiaru przepłacać pieniędzy na beatsy, bo z tego co slyszałem za taką cenę można kupić lepsze słuchawy. Ja jednak zamykam się w budżecie do 250 zł.

Więc chodzi mi o :
- dobry bass
- czystość dźwięku
- w miare głośne
- jeśli będzie taka możliwość to dość ładny design ale niekoniecznie :)

Co polecacie ? Jakie słuchawki i dlaczego ?

Z góry dziękuję za odpowiedź! :310:
 

Skyfall

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Witam. Sam zastanawiałem się jakiś czas temu nad słuchawkami. Upatrzyłem sobie Sennheiserki . Dokładniej model Sennheiser HD 202. Wybrałem te, ponieważ wiem, że to profesjonalna firma, a ich produkty są bardzo dobrej jakości. Miałem paru kumpli z klasy ze słuchawkami tej firmy i byłem zadowolony. Bass mocny, ale głęboki. Czyste brzmienie, a głośność możesz podkręcić do takiego stopnia, gdzie musisz je zdjąć, bo uszy bolą. W razie czego, odsyłam tutaj http://www.audiostereo.pl/sennheiser_hd-202_sluchawki-28-1411-15.html, znajdziesz tu opinie innych posiadaczy tych słuchawek.

Pozdrawiam
 

Boromir

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
znam dobry zestaw do słuchania "czarnej muzy", wybieraj: http://galeriamuzyka.pl/?urbanears-plattan,49 . Urbanears charakteryzują się wysoką jakością brzmień - dźwięk czysty i nie skażony żadnymi szmerami. Wiadomo zawsze można kupić jeszcze lepsze słuchawki -, ale wtedy trzeba szykować 500 stów i więcej. Do 250 zł nie znajdziesz lepszych słuchawek niż urbanears.
Pozdrawiam:)
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Boromir ja mam wrażenie ,że Ty na tych Twoich opiniach zarabiasz... mam racje? Drugi post i drugi raz wciskasz słuchawki ,które umówmy się nie są dobre jeśli bierzemy pod uwage brzmienie.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Szukaj coś AKG, względnie Denona. Na pewno odpuściłbym sobie Sennheisery. Oni mają świetne słuchawki, ale studyjne, w cenach czterocyfrowych. Do 100 zł można sobie Sennki kupić, bo w tej kwocie i tak szału nie ma, ale jak masz budżet 250 zł to jak mówiłem - AKG, Denon, może Koss. Sam używam Sennheiserów HD 201 i grają dobrze jak za swoje pieniądze (ok. 90 zł), ale bez szału i wcale się szału po nich nie spodziewałem. W cenie do 250 zł możesz dostać o wiele lepszy sprzęt.
 

grzesiek965

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
Albo może eJays Three? Posiadam i bardzo sobie chwalę. Recenzje oraz oceny na wartościowych portalach zawsze ma bardzo dobre. Kosztuje coś 170zł.
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
ostatnio były u nas świetne: http://negatywhd.pl/Audio-detail/brainwavz-m2-nasz-opinia/ warto sprawdzić :)
 

Neo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
25
Sennheiser HD555 deklasuje wszystko do 500zł :021:
 
Do góry