Słuchawki do 120zł

prrzemo

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.
Chce kupic sluchawki tak do 120zl. Slucham glownie hip-hopu, albo rocka. Zalezy mi glownie na niskich basach a takze na ogolnej jakosci dzwieku wiadomo. Szukam sluchawek nausznych, wazne aby mialy regulacje glosnosci! no i byly w miare wygodne. Co polecacie?
 

Boromir

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Za 120 kupisz jakąś marketówkę - na twoim miejscu dołożyłbym parę złotych i kupił coś takiego http://galeriamuzyka.pl/?urbanears-tanto,67 .Wygodne to one są na pewno, ale to jakość dźwięku jest priorytetem, i w tej kategorii urbanears wiodą prym.
Jak kupisz te słuchawki w sklepie galeriamuzyka.pl to wysyłka jest gratisowa:)
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Senheisery mają dobry dół-bierz je.Ew Sony MDR-ZX300

Boromir patrząc na budowe tych słuchawek na pewno ...
 

prrzemo

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Chyba wezme Sennheisery HD202 albo 201, tylko czytalem ze te 201 zalewaja basem cale pasmo slyszales moze o tym? A te Sony MDR-ZX300 wydaja mi sie stroche male zakryja cale ucho? W kazdym razie dzieki wszystkim za odpowiedz;)
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Tak spokojnie,koleżanka ma takie więc miałem okazje ich brzmienia posłuchać :)
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Jeżeli HD 201 mają głęboki bas i zalewają całe pasmo, to chyba macie jakieś wypaczone pojęcie basu. Te słuchawki grają na takie minimum przyzwoitości i nic więcej. Można je mieć za jakieś 90 zł, więc chociaż cena jest dobra i w tej kwocie raczej niewiele lepszego sprzętu się dostanie, o ile w ogóle. Do 120 zł zdecydowanie poleciłbym Koss Porta Pro, albo coś od AKG.
 

Karolina_32

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
A może coś sprawdzonej firmy np. Sony albo Philips? Ja bym jednak odłożyła trochę więcej, przynajmniej tak do 200 zł, a za tę kwotę masz już całkiem przyzwoite słuchawki.
 
R

RaBB_zbanowany

Guest
Do tej kwoty warto oczywiście szukać modeli słuchawek w internecie,a mój typ dla Ciebie to Luxxy Black,kosztują nawet nieco mniej,a spełniają Twoje wymagania.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Ważne też jak gra sprzęt, który ma być źródłem dla tych słuchawek. Do ciepło grającego sprzętu nie kupuje się ciepło grających słuchawek i na odwrót. Mówiąc bardziej po ludzku: jeżeli odtwarzacz wyolbrzymia tony wyższe, należy do niego dobrać słuchawki, które mają mocniejsze niskie tony.
 
R

RaBB_zbanowany

Guest
Zgadza się,ale jednak mimo wszystko dobre słuchawki będą tutaj absolutną podstawą. Zdecydowałes się już na coś? Bo jeżeli nie to w dalszym ciągu służę radą oraz pomocą.
 

Aker_85

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
Ja mam słuchawki Kruger&Matz nauszne, przewodowe, słucham raczej tanecznej, współczesnej muzyki i te słuchawki są super. Jeśli o mnie chodzi mega zadowolenie. Poza dobrą jakością, korzystną ceną, świetnie się też prezentują -mają drewniane wykończenie.
 
Do góry