Słońce grzeje - ale gorąco

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
Dzisiaj takie słoneczko było, że znowu musze spać na siedząco :zdegustowany: :zalamany:
Przestroga dla wszystkich nie opalajcier sie za duzo!!! Ja nie mialem wyjscia poniewaz taka mam prace :przestraszony: jak tak dalej pojdzie to bede musial zmienic kolor skóry
 

ol_ka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
u mnie było słonko do 17, patelnia po prostu..... a od 17 do teraz leje, burza z piorunami, poprzewracało jakieś małe drzewka itd :rotfl:
lubie deszczyk ale nie teraz kiedy mi plany niszczy!!!
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
u mnie tez mocno grzalo ale sie ciesze bo jutro ma byc duzo chlodniej ok 17 stopni :D
 
F

faithless

Guest
Umnie za oknem juz chłodno :) jak miło :) Mam nadzieje ze będzie lało :)
 

ol_ka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ehh wczorajsza ulewa we wrocławiu zmieniła sie w burze (wiatr wiał ponad 100 km/h :dezorientacja: ) i zgineli ludzie :( . a dzisiaj do szkoły nie dojechałam bo nic nie jeżdzi... moze do jutra nie naprawią :hyhy: :rotfl: :D
 
F

faithless

Guest
za minute będą wiadomosci to zobacze

[ Dodano: 31 Maj 05, 14:08 ]
Widziałem.
Obrazy jak po Wojnie.
Nie przypuszczałęm ze doszło az do takich strat.
A ja głupi chcałem by na mazurach była burza :wstyd: Dzieki bogu ze nas to nie spotkało. Oby sztbko uporali sie ze skutkami burzy
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
co to za temat? ostrzeżenie dla autora!

1) za powtórzenia literowe
2) za niesprecyzowany temat!
 

ol_ka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
angel o co Ci chodzi?? jakie ostrzeżenie i za co?? :dezorientacja:
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
ja uwielbiam slonko..ale .. mam tego efekty.. w zeshlym roku za duzo sie spalilam i w tym roku wchodze na sloneczko tylko na 30 min potem wchodze do domu i tak wkolo... i przyznaje ze dziennie sie opalalam po ok 3-4 godzinki i nie jestem spalona tylko opalona.. fanjy braz.... czeba wiedziec jak sie opalac...
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a ja juz jestem opalaona i mi w tym roku wystarczy ja potzrzebuje tylko 3 dni i gotowe :D a pogoda u mnie sie troche popsula :( ale mam nadzieje ze to gorące słońce szybko do mnie powróci...
 
Do góry