Skype

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Witam.
Od pewnego już czasu w skype'ach nie ma skypecastów jak pewnie niektórzy zauważyli. Kiedy i czy w ogóle się pojawią z powrotem to czas bliżej nieokreślony. Znacie jakieś czaty głosowe w stylu skype? Odwiedziłem już kilka stron i zainstalowałem sobie program Paltalk ale to nie to samo co poczciwy Skype.
 

*DRIVER*

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
499
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
daleko :)
O ile wiem teraz zamiast skypecastów są rozmowy konferencyjne, a poza tym to ściągnij sobie nowego skypa bo chyba niedawno wyszedł TUTAJ GO MASZ i bez problemu można rozmawiać na konferencji nie wiem jaki masz problem :)
 

Adaś90

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
421
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Okolice Wawy&kujawskopomorskie
nie wiem czy ci sie będzie chciało ale sprawdź TEAMSPEAK , jest to program do gadania. Korzystają z niego różne klany (w grach) . Jak dobrze poszukasz to napewno znajdzie sie pare serwerów do gadania o wszystkim...
 

*DRIVER*

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
499
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
daleko :)
Ale mi chodziło o czaty głosowe a nie zwykłe rozmowy a tego już w żadnym Skypie nie ma.
Ludzie jak to nie ma :( używam tego prawie codziennie (jak np odrabiamy z kolegami zadanie domowe :D )
Włączasz skyp'a klikasz z control'em na osoby z którymi chcesz gadać i walisz enter i normalnie nawijacie, tyle że nie ma wtedy możliwości video rozmowy tylko normalnie sam głos :)
 

gangryna

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Teamspeak jako zamiennik Skypecastów? To chyba lekkie nieporozumienie :p
Na tej stronie, masz w "Wszystko idzie właściwym torem" kilka pseudo zamienników utworzonych przez Skype, jednak co prawda to prawda to nie jest już to samo :(
http://skypecasts.skype.com/intl/pl/
 
Do góry