Skuteczny sposób na cellulit

Aneta Krupa Kuzera

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiem dzieczyny, że nie zawsze ufa się zabiegom kosmetycznym, ale ja po ciąży miałam takie problemy z cellulitem,że głowa mała. Tabletek z wiadomych przyczyn przyjmować nie mogłam, a chciałam jednak wyglądać jak człowiek. Kolezanka poleciła mi zabiegi w Q Institute i powiem Wam,że efekty przyniosły świetne. Teraz bez problemu mogę założyć szorty. Ceny są tam najniższe w mieście, np.za kriolipolizę którą też tam na brzuch robiłam zapłaciłam jedynie 100 złotych z kartą VIP, którą przy pierwszej wizycie się dostaję. Ubyło mi sporo centymetrów w pasie, a najlepsze jest to,że zabiegu powtarzać nie muszę. Tak więc jeśli nic innego nie zadziała tak, jak byście chciały polecam Q Institute. To naprawdę świetna sprawa.
 
J

Jula92

Guest
candice90 napisał:
mi wlasnie szkoda pieniedzy nna zabiegi. wiadomo ze na jednym sie nie skonczy....
Zgadzam się, lepsze są regularne ćwiczenia:) Ja teraz chce pozbyć się tej odrobiny cellulitu którą mam, dlatego biegam, ćwicze pare razy w tygodniu, zdrowe jedzenie + uzywam preparatu ujędrniającego pomarańczowa skórka Bielendy. I już po niedługim czasie widze efekty :D
 
K

katatonia

Guest
najlepsze i najbardziej skuteczne sposoby, to na pewno wizyta w dobrym salonie, ja się wybieram na zabieg do studia laser. Próbowałam już chyba wszystkiego, żeby się pozbyć tego dziadostwa
 

ropucha_89

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
131
Punkty reakcji
6
Bardzo mi pomogły masaże wybitnie szorstką gąbką - aż do czerwoności. Niestety nie zlikwidowały pomarańczowej skórki
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
sprawdźcie dziewczyny jeszcze sexy mama z bielendy ;) nie trzeba byc mama, ale dziala jak trzeba hahha :D
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
A kurczę czy naprawdę istnieje w ogóle jakaś kobieta która raz a porządnie pozbyła się celulitu czasem zastanawiam się czy to jednak nie jest jakaś legenda. Osobiście stosowałam już kilka preparatów ale bez większych efektów chyba ostatnią deską ratunku jest wizyta w salonie i modły o pomyślność zabiegu :)
 
J

jessi_ca

Guest
candice90 napisał:
sprawdźcie dziewczyny jeszcze sexy mama z bielendy ;) nie trzeba byc mama, ale dziala jak trzeba hahha :D
ten zestaw naprawde sie sprawdza- uzywala go moja siostra po ciazy :) ja teraz stosuje profesional home expert z bielendy- to naprawde dziala! trzeba tylko uzbroic sie w cierpliwosc i regularnie stosowac :)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
jessi_ca napisał:
sprawdźcie dziewczyny jeszcze sexy mama z bielendy ;) nie trzeba byc mama, ale dziala jak trzeba hahha :D
ten zestaw naprawde sie sprawdza- uzywala go moja siostra po ciazy :) ja teraz stosuje profesional home expert z bielendy- to naprawde dziala! trzeba tylko uzbroic sie w cierpliwosc i regularnie stosowac :)
dokladnie. tak naprawde wszystkie preparaty trzeba stosowac dluzszy czas zeby byly efekty i to ma by tylko dodatek do diety i cwiczen. no i wiadomo - jedna tubka nie wystarczy, owszem widac roznice, ale najlepsze i najbardziej widoczne efekty sa po 2-3 miesiacach
 
J

Jula92

Guest
jessi_ca napisał:
ten zestaw naprawde sie sprawdza- uzywala go moja siostra po ciazy :) ja teraz stosuje profesional home expert z bielendy- to naprawde dziala! trzeba tylko uzbroic sie w cierpliwosc i regularnie stosowac :)
A jakie dokładnie kosmetyki z tej serii professional home expert stosujesz? ja używałam jakiś czas temu ich serum cellu-corector, i efekty były widoczne, zastanawiam się w takim razie czy te preparaty na biust i posladki tez będą działać...
 
I

ItaliaAmore

Guest
mnie los oszczedzil i nie wiem co to cellulit a wcale nie jestem szkieletorem. byc moze to zaslucha tego, ze od nastoletnich czasów koncze prysznic czy kąpiel natryskiem zimnej i cieplej wody na zmiane i od tego skora sie ujedrnila
 
Y

yasumi

Guest
Ja próbowałam różnych "domowych" sposobów, ale niestety nic nie pomagało. Wreszcie zdecydowałam się na redukcję cellulitu w gabinecie Bellisana, gdzie doradzono mi zabieg wykonywany laserem i to była bardzo dobra decyzja, bo efekty są naprawdę widoczne.
 
J

Jula92

Guest
ItaliaAmore napisał:
mnie los oszczedzil i nie wiem co to cellulit a wcale nie jestem szkieletorem. byc moze to zaslucha tego, ze od nastoletnich czasów koncze prysznic czy kąpiel natryskiem zimnej i cieplej wody na zmiane i od tego skora sie ujedrnila
Taki natrysk zimna/ ciepła woda na zmianę naprawdę daje widoczne efekty? Cellulit to podobno w dużym stopniu zasługa naszych genów niestety, mi pomagają przede wszystkim regularne ćwiczenia i dobre kosmetyki
 

margarita22

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
4
dziewczyny, ja stosowałam już naprawdę chyba wszystkie kosmetyki, kremy, balsamy, żele i nic. Na wizytę w salonie szkoda mi kasy, bo jeszcze nie do końca wierzę w skuteczność tych zabiegów. Przy ćwiczeniach i diecie chudnę, z czego się bardzo cieszę, ale celulit jak był, tak jest :( może jeszcze jakiś domowy sposób ktoś jest mi w stanie polecić?
 
J

Jula92

Guest
margarita22 napisał:
dziewczyny, ja stosowałam już naprawdę chyba wszystkie kosmetyki, kremy, balsamy, żele i nic. Na wizytę w salonie szkoda mi kasy, bo jeszcze nie do końca wierzę w skuteczność tych zabiegów. Przy ćwiczeniach i diecie chudnę, z czego się bardzo cieszę, ale celulit jak był, tak jest :( może jeszcze jakiś domowy sposób ktoś jest mi w stanie polecić?
Spróbuj jakiegoś dobrego peelingu, podobno taki domowy z kawy daje bardzo dobre efekty. Cellulit trzeba regularnie traktować peelingiem, masować skórę w tych miejscach gdzie jest najbardziej widoczny. Mi to przynajmniej pomgło :)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
Jula92 napisał:
dziewczyny, ja stosowałam już naprawdę chyba wszystkie kosmetyki, kremy, balsamy, żele i nic. Na wizytę w salonie szkoda mi kasy, bo jeszcze nie do końca wierzę w skuteczność tych zabiegów. Przy ćwiczeniach i diecie chudnę, z czego się bardzo cieszę, ale celulit jak był, tak jest :( może jeszcze jakiś domowy sposób ktoś jest mi w stanie polecić?
Spróbuj jakiegoś dobrego peelingu, podobno taki domowy z kawy daje bardzo dobre efekty. Cellulit trzeba regularnie traktować peelingiem, masować skórę w tych miejscach gdzie jest najbardziej widoczny. Mi to przynajmniej pomgło :)
peeling i smarowanie kremami i masażerem. ja mam teraz kuracje antycellulitowa professional home expert z bielnedy i widze efekty
 
Do góry